Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 29 July 2012

29.07.2012


 29.07.2012


Sevgilim, dünyanızı her tarafından öyle çok kişi bu çok uğurlu zamanda sizinle bağlantı kurmakta olması çok heyecan vericidir. Bu Dünya’ya geri dönmenizden önce planlandığı içindir; birlikte, gerçeğin ve adaletin ışığını gezegeninizde yeniden kurasınız diye. Bir gün hepinizin bir araya geleceğinizi, birbirinizi tanıyacağınızı ve kendilerini düşünmekten korkan, kontrol sisteminde kaybolanları uyandırmak için bir araya geleceğinizi şüphesiz bilerek, farklı ülkelere ve ırklara girmeyi seçtiniz.


Thursday, 26 July 2012

Sunday, 22 July 2012

22.07.2012


 22.07.2012


Bilgi güçtür ve büyük kargaşa ve değişim zamanında bilgiyi paylaşmak gereklidir. Kabal uyanmakta olduğunuzdan dolayı sizi hipnotik bir uyku halinde tutmanın yollarını aramaktadır. Dün katıldığınız konferansta, yaşamlarını insanlığa hizmete adayan, pek çok gözünü açmış ve uyanmış olanların bazılarını duydunuz. Onların işleri çok önemlidir ve mümkün olduğu kadar çok kişinin dikkatini çekmek zorundadır. bu bir takım çalışmasıdır. Mesajların herkese ulaştırılmasına her türlü destek verilmelidir. Yaptığınız temaslar, dünyanızı yöneten psikopatların planlamakta oldukları şeye gözlerinizi açmada destek olacak. Bu, her şeyden öte, onların yönetimi ele almak ve Yeni Dünya Düzenlerini yaratmak için son şanslarıdır.


Sunday, 15 July 2012

15.07.2012


 15.07.2012


Dünyanızdaki karanlığın tümünün ortadan kaldırılmasının son aşamalarına girmektesiniz. Sizden pek çoğunuz programlı kontrol durumundan çıkmaktasınız. İnsanlık üzerinde yerleştirilen bloğu ortadan kaldırmaktasınız. Artık, sizden mahrum edilen özgürlüğün tadını çıkarmaktasınız. Sevgilim ölümümden kısa bir süre sonra, insanoğluna müdahale edilmiş olduğunu size söyledim. Şimdi tamamen anlıyorsunuz ve insanların tasarlandıkları varlıklar olmasını mümkün kılan Atlasın yeniden hizalanması hakkındaki bilgiyle diğerlerini destekleyebilirsiniz. Karanlık Kabal insanoğlunun uyanışını önlemek için yolunuza her türlü engeli koyacaktır. Onlar asla bu bilginin kamuya açık olmasını istemediler. Size uygulanan kontrolün derecesini anlamak çok önemlidir. Haberleriniz dünya çapında kontrol edilir. Onlar aynı telden çalmaktadırlar. Gazeteler gerçeği önlemek için haberleri kısmen değiştirirler. Bu zihinlerinizi kurnazca yönlendirmek ve kontrol etmek yapılır ve böylece siz daima size söylenenlere inanmaya hazır ve gönüllüsünüz ve onların emirlerine itaat etmeye hazırsınız. Bunun itaat etmeniz gereken “kanun” ya da “statü” olduğu size söylendi. İlk olarak buna kim karar verdi?


Monday, 9 July 2012

08.07.2012


 08.07.2012


Işığa doğru hareket hız toplanıyor. Lütfen henüz kabul etmemiş olanlara Işığı yaymak için elinizden geleni yapın. Bazılarının kendi yaşamlarının sorumluluğunu almalarının son derece güç olduğunu anlayın. Dinlerin yaşamlarını tayin etmelerine izin verdiler. Bu nedenle onların sorumluluğu geri alması kolay değildir. Öte yandan, kabal ışığın paylaşılmasını önlemek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Siz bu hafta böyle bir olay yaşadınız. Bazılarının karşı koymaya ve sayılmaya cesareti yok. Konuşurlar, konuşurlar, ancak harekete geçemezler.

____________________________________________________

ATLASPROFILAX‘ı size tanıttığı için için Penny P.’ye minnettarım.


HERKESİN İNSAN IRKINA NE YAPILDIĞINI, BU NEDENLE KONTROL EDİLEBİLDİĞİ VE YÖNETİLEBİLDİĞİNİ ANLAMASI ZORUNLUDUR.

ATLAS ilk servikal omurdur ve pek çok insanda yanlış hizalanmış ya da yerinden çıkarılmıştır. Bu durum çeşitli fiziksel ve psikolojik hastalıklara ve rahatsızlıklar ayol açar. Devri kafatasının ve vertebral-omurga kanalının kökündeki gediğin çapında bir azalmaya neden olur. Bu durum beyin ve beden arasındaki omurga ve boyun arteri, lenfatik sistem, beyin omurilik sıvısı, meninjeal sistem ve omurilik yoluyla olan bilginin normal akışını bozar.
___________________________________________________

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.