Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 26 August 2012

26 Ağustos 2012
Veronica, sevgilim, 3. Dünya Savaşını önleme çabalarımızın sonuçları her gün çok daha açık olmaktadır. Kabal tamamen çaresiz olmuştur. İnsanlar Kabal’ın insanlığı kontrol etmek ve yok etmek için yapmış olduğu şeyi dile getirmekte ve açıklamaktadırlar. Bazıları, Kabal’ın kontrolü altında oldukları zaman, artık yapmaya zorlandıkları şeyin suçluluğuyla başa çıkamayabilirler. Birçok kişi satanik suistimalin kabul edilebilir olduğu durumlara sokulmuşlardır. Onlar aptal bir şekilde, her şeyin kayıt altında olduğunu bilmeyerek hoş gördüler ve bu kayıtlar hatırı sayılır insanları Kabal’a itaat etmeye zorlamak için onlara karşı kullanıldılar ya da teşhir yoluyla hayatları kaydırıldı. Bu formül nesiller boyu işe yaradı ve bugün de devam ediyor. Onlar ayrıcalıklı bir klübe üye olduklarına inandırıldılar. Onlar kendilerini önemsizlerden üstün görmekte, onları harcanabilir ve ölümlüler olarak değerlendirmektedirler.

İnsanlık şimdilerde o kadar kolay kandırılamıyor. Çoğunuzun gerçekliğe uyandığını görmek çok iyi. En zeki kalpazanlar ve sahtekârlar, Kabal’dan bağımsız olarak ilk defa kötü senaryonun da açığa çıkmasını içeren bir fişlenmeye maruz kaldılar ve gerçek ve ışığın gelişimi sürdükçe teşhir olmaya karşı savunmasızlar. İnsanoğlu bu düzenbazlıktan uyanıyor ve ihanet edenleri ve insanoğlunu kendi elleriyle zalimlerin ellerine bırakanları açıkça görmeye başlıyor. Onlar dünyanızın tarihini saptırıyorlar ve dikkatlice korudukları bir YALAN dokusunu yerleştiriyorlar. Bu düzenbazlığın sırrı artık ortaya çıkıyor.

Bu düzenbazlık yüzünden en çok acı çekmiş ve çekmeye devam edenler İrlanda ve İrlanda halkıdır. Diğer ülkelere mutlulukla yerleşmiş ve onların harika bilgilerini paylaşmış olan eski İrlandalılar, tarih kitaplarınızdan silindi. O zamanlar insanlar yapabileceklerinin farkındaydı. İnsanlar korkusuzdu ve özgüvenleri yüksekti. Vatikan’ın İrlanda halkını yok etmesi ve kontrol etmesi çok şeye mal oldu. Şimdi gerçek onların önünde, onlar kendilerine ve nihayetinde bütün insanlığa yapılan şeyi açıkça görebiliyor. Gezegendeki her insan o zaman yapılanların acılarını çekti.

Şimdi zaman bu yanlışı düzeltme zamanı. Bu düzenbazlığın keşfedilmeden bu kadar zaman gözden kaçması inanılmaz. Her şey hakkında yanlış bir izlenim yaratmak için kullanılan propaganda dikkatlice planlandı ve uygulandı. Rehberlik amacıyla sizin üstleriniz olduğuna inanmanız istenen insanlara bakmayın. Sorumluluk almak sizlere kalmış bir durum. Gerçeği kendiniz arayın. Kabal’ın aç gözlülüğünü tatmin etmek için kullanıldınız ve size çok kötü davranıldı.

Şimdilerde birçok bankacının tutuklanıp yaptıklarından hesap sorulduğuna dair kanıtınız var ama basınınızda veya televizyonlarınızda değil. Bu bilgilerin neden sizden saklandığını sorun. Bu şu ana kadar kabul etmiş olduğunuz kontrol sisteminin bir örneğidir. Gerçeği hak ediyorsunuz. Gücünüzü geri alın. Birlikte olduğunuzda yenilmezsiniz.

Geçişin son evrelerinde bilgilerinizi paylaşıp birbirinizi destekleyerek bir araya gelmeniz bize büyük bir neşe veriyor. Planlarımızı paylaşmak isterdim ama bunları gizli tutmamız şu an için daha iyi. Hepiniz oldukça çok aşama kaydettiniz ve bazılarınız birkaç defa sınandı. Gerçeğin sizi özgür kılacağını bilerek sağlam durdunuz. Dünyanızdaki her şey doğru yerine konacak ve barış sağlanacak. İnsanlık eski çağlarda olduğu gibi hep beraber uyum içinde yaşayacak. Şu an yaşadıklarınız Karanlık Çağ olarak görülecek.

Kahkaha harika bir enerji yaratır. Bu en harika ilaçtır. Kahkaha olan yerde korku göremezsiniz. Beraber gülen bir aile beraber kalır. Hepiniz mükemmel bir takımın parçalarısınız. Hangi ülkede yaşadığınızın bir önemi yok, Kabal’ın kontrolünü sonsuza kadar silmek için gösterdiğiniz çabalarda hepiniz birsiniz. Çoğu insan hayatlarını size borçlu çünkü sizler Kabal’ın Londra Olimpiyatları’ndaki planlarını ortaya çıkaracak kadar cesurdunuz. Yüzlerce masum insanın ölümüyle sonuçlanacak planlarını uygulayamadılar. İşte bu kadar etkilisiniz. Başaracaksınız, bundan şüphe etmeyin. Önünüze gerçeğin kötülüğe karşı zafer alacağına inandığınız için kendinizi aptal gibi hissettirmek için konacak olan engelleri göz ardı edin. Birinin, Kabal’ın ağına düşürme çabalarına rağmen inandıklarının arkasında durması güçlü bir karakter gerektirir. Kim olduğunuzu ve Dünya’da neden bu zamanda bulunduğunuzu hatırlayın.

Yakında büyük kontrol sistemlerinden biri çökecek. Bundan sonra bu iskambilden yapılmış kule çökecek. Hatırlayın sevgilim, Ruh’a ilk geçtiğimde size bunun olabileceğini söyledim ve siz şüphe ettiniz. Şimdi şüphesiz biliyorsunuz ki bunun yıkılması sadece an meselesi. Arkasında iz bırakmadan tükenecek ve dünya üzerinden yok olacak; getirdiği terör sonunda bitecek. Kötü ve bozulmuş olan çoğu şeyden sorumluydu. Ölüm ve yıkım onun tuğlalarıydı ve aç gözlülüğü sınır tanımıyordu. Halen hipnoz durumunda olanlar gerçeğe karşı duyarsız durumdalar ve yakında bu durum onlar için bile aşikar olacak. Şimdi sizi bir cehalet durumunda tutmak için insanlığa yapılan şeyin korkunç gerçeğiyle yüzleşmek zorundasınız. Emeklerinizin getirdiği sonuçları gördüğünüzde hayrete düşeceksiniz. Gelecek sizindir. Maceranın tadını çıkarın!

Durumlar hızlı ilerliyor ve her şeye yetişmek zor. Yalnızca her zaman olduğu gibi elinizden gelen en iyisini yapabilirsiniz ama ayrıca dinlenmek için zaman da ayırmalısınız.

Hazır ol Sevgilim. Her zaman seni seven, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost

Sunday, 19 August 2012

19 Ağustos 2012Zalimleriniz karşı karşıya kaldıkları sorunlara bir çözüm bulmada başarısız olmaktadırlar. Yavaş yavaş bir seçeneklerinin kalmadığı sonuca doğru gelmekteler. Hayal ettiğimiz şey, birgün gezegenin dışına kaçtıklarını anlamaya başlamanızdır. O zaman tüm karanlık teknoloji sökülüp atılabilir. Bunun yerini sizi heyecanlandıracak ve hayran olacağınız bir teknoloji alacaktır. Anlayışlı olun; onlar için ellerinin avuçlarında olan her şeyi bırakıp gitmek kolay değil.

Yapabildiğimiz kadar hızlı bir şekilde onlarla ilgileneceğiz. Aynı zamanda üçüncü boyutsal durumu bırakmayı reddedenlerle de ilgilenmek zorunda alacağız. Bu onlar üzerinde bir engel oluşturmuştur ve onu bırakmaktan korkarlar. Onlar diğer gezegenlerden dostlarınızla yeniden bütünleştiğiniz zaman, mümkün olduğu kadar arzu ettiğiniz her şeye sahip olacağınızı görmeyi reddederek, madde sahipliğine yapışmaktadırlar. Kendi düşünceleriyle sınırlanmalarına rağmen, gözaltında tutulacaklar.

Kitlesel bir şifa meydana gelecek ve tüm bedensel hastalıklar ortadan kalkacak. Bu nedenle kendisine göz kulak olunacağı için sağlık durumunuz hakkında endişe etmeyin. Çoğunuz bu Geçişi gerçekleştirmek için sıkı çalıştınız. Yakında emeğinizin meyvelerini alacaksınız.

Bu hafta bazı ilginç tartışmalarınız oldu. Bir kez insanları size karşı ayılttığımızı ispat etme. Siz asla herhangi birini aramaya gitmek zorunda değilsiniz. Tüm bilgi paylaşıldığı zaman, tüm kapılar açılacak ve her şey açığa çıkmış olacak. Nihai varış noktasına farklı yollar olsa da, aynı sonuca doğru çalışmaktasınız. Tüm yönetim sistemi tamamen değiştirilecek, böylece hiçbir aile ya da insan grubu kendilerini diğerlerinin üzerinde kural koymaya hakkı varmış gibi görmeyecek.

David Boyle’nin gelecek vizyonu, onunla yaptığınız görüşmede tartıştığınız gibi, iyi bir vizyondur ve kayda değerdir. O iktidar konusunu çok düşünmüştür. Kabal ortadan kaldırıldığı zaman gerekli adımları atmak için hazırlanmak zorunludur. 3 Boyutlu düşüncede sizi tuttukları için geçmiş yanlışların üzerinde durmayın. Yarınlarınızın gün ışığına adım atma zamanıdır. Gelecek şimdi sizin için önemli olması gereken şeydir. Geçmişi arkada bırakma zamanıdır. Daha uzun üçüncü boyutta olmanız, sizi daha uzun süre kabalın yerinde tutar.

Birçok defalar söylediğim gibi, “Irlanda herşeyin kilidini açan anahtardır”. Benim sevgili eşim Eylülde bir kez daha Mısırla İrlanda’yı bağlantılandırmak için İrlanda’ya gelecek (ayrıntılar web sayfasında). Antik Irlandalılardan gelen Aryan insanları kabal tarafından yazılan ve öğretilenlerden olmayan gerçek tarih versiyonunu İSPAT etmek için sadece kendi DNA’larına bakmalıdırlar. Öğrendiğiniz tarih sizi kim olduğunuz gerçeğini bilmekten alıkoymak için düşünülmüştür.

Birçok insan arasında karmaşa vardır, çünkü birçok kişi Kabal’ın Londra Olimpiyatlarını bombalayacağını tahmin etti: Rockefeller websitesinde belirtildi. Biz onların planlarının gerçekleşmesini önlemeyi başardık. Onlar asla vazgeçmezler! Fiili bir kan dökme kadar, katliam KORKUNUZA ihtiyaç duydukları için denemeye devam edecekler. Askerlerin KAN KURBANLARI oldukları tüm asker üniformalarında gösterilir: BU GERÇEĞE UYANMALARININ ZAMANI DEĞİL MİDİR! Kan dökme Kabalın varoluşu için önemlidir. Bu genç adamlar bu gerçeği anlayana kadar öldürme devam edecek. İstediğiniz bu mudur?

Durumların ilerlemesini desteleyebilen herkesin bunu yapmasını rica ediyorum. Geçiş için gerekli olan değişiklikleri gerçekleştirmek için çok sıkı çalışması gereken birkaç kişiye bunu bırakmayın. Bazen gerekli olan şey başkalarıyla konuşmak ya da bilgisayarlarla yardım etmektir. Bilgisayarlar Dünya’daki yaşamımın yıkımıydı!

Herhangi bir şekilde destek sağlayabilen herkes uygun bir şekilde ödüllendirilecek. Katkınıza ihtiyacımız var. Geçişte oynayacak bir rolü olanlarınız için, bir araya gelme ve herkes için bu geçişin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak için çalışma zamanıdır. Bazılarınız diğer gezegenlerden olduğu kadar, Ruh dünyasından da bilgi sağlamaktadırlar, böylece siz ne zaman ne yapılması gerekiyorsa bilgilendirildiniz. Belirli şeylerin yerinde olması gerekiyor, bu nedenle desteğe ihtiyaç duyulur. Size her zaman içten duygularınızla gitmeniz öğretildi, ancak bu sizi yanlış yönlendirdi. Size “kalbinizle gitmenizi” söylüyorum. Birşeyler yapmak için nedeninizin sevgi olmasına izin verin. Sevgi ışığa rehberiniz olduğu zaman, doğru yolda olduğunuzu bilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sonraki birkaç ay çok ilginç ve heyecan verici olmaya devam etmektedir. Mücadeleniz hemen hemen bitmek üzeredir. Bunu gerçekleştirmek üzere olduğunuz her şey çok değerlidir. Öyle çılgıncasına ihtiyaç duyduğunuz bu değişimi gerçekleştirmek için her ülkede anıtsal bir çaba olmuştur. Hepinize minnettarız. Her biriniz bunda bir rol oynadınız. Diğer gezegenleri ziyaret edeceksiniz ve kendiniz için onların yaşamlarını nasıl yaşadıklarını göreceksiniz. Özgür olacaksınız. Artık olması gerektiği gibi yaşamı deneyimlemek için özgür olacaksınız.

Hepimiz birlikte Geçiş için doğru koşulları yaratmaktayız. Zorunlu değişiklikler sorunsuz bir şekilde geleceğin huzurlu olmasını sağlamaya devam etmektedir ve sadece bu sevgi ileriye doğru olan yolda rehberlik edecek. Farklı bilinçlilik düzeylerinde olsak bile, sevgi birlikte çalışmamıza imkan verir. Biz hala bu gerçek duyguyla birlikteyiz.

Sizin için uzun ve inişli çıkışlı bir yol olmuştur sevgilim, ancak hemen hemen oradayız. Bu nedenle geleceğe güvenle bakın.

Her zaman senin sevginle dolu olan Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost

Sunday, 5 August 2012

5 Ağustos 2012


 

BİZE BAKIN, HERŞEY KÖTÜYE DOĞRU GİDİYOR; HERŞEY TEPETAKLAK.
"DOKTORLAR SAĞLIĞI BOZUYOR, HUKUKÇULAR ADALETİ YOK EDİYOR, ÜNİVERSİTELER BİLGİYİ YOK EDİYOR, HÜKÜMETLER ÖZGÜRLÜĞÜ YOK EDİYOR, ANA MEDYA BİLİŞİMİ YOK EDİYOR VE DİNLER RUHSALLIĞI YOK EDİYOR"
Michael Ellner

Bu sözler gerçekte sizi yansıtıyor, sevgilim. Her zaman hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını söyledim. Siz isteyerek gerçeğin zıddını düşündünüz. Bu doğumdan ölüme her şeye uygulanır. Size yalan söylendi. Şimdi kendi yaşamlarınızın sorumluluğunu almalısınız. Her zaman doğal ve saf olan şeye uygun davranın. Bu size zarar vermeyecek. Yiyecek üretmenin, suyu saflaştırmanın ve soluduğunuz havayı temizlemenin doğal yöntemleriyle sizi tanıştırmanın planlarına sahibiz. İnsanlığı kurtarmak için çalışmamız büyük bir projedir. Herşey ortaya çıkar çıkmaz ve insanlar hipnotik durumlarından uyanır uyanmaz, biz bunu yapabileceğimize güveniyoruz. Tam bilinçliliğe ne kadar kısa sürede sahip olursanız, size yalan söylenemez ya da hatalı inanç sistemlerinde tutulamazsınız.

Londra andaki karar vermenin merkezindedir. Dünyanızı tümüyle ele geçirmeyi- Yeni Dünya Düzenini- planlayanlar arasında fikir ayrılığı var. Bir iki kişi korkmaya başlamakta, çünkü çoğunuz uyanmıştır ve itaat etmeyi reddetmeye hazırlanıyor. Onlar Londra Olimpiyatlarını kendi dramatik ele geçirme faaliyetleri için mükemmel bir senaryo olarak gördüler. Bu aynı zamanda onlara, çoğunuzu Dünya’dan atmak için mükemmel bir fırsat sağlamıştır. Gezegeninizi ele geçirme planlarını kabul etmeye sizi zorlamak için bunun yarattığı korkuyu kullanmayı planladılar. Bunu ciddi olarak düşünmeniz ve birbirinize destek olmanız gerekiyor. Bu insanlar 2000 yıldır size yalan söylemekteydiler. Onlar kurnazca yönlendirmede uzmandırlar. Onların vaatlerinin geçmişte sizi getirdiği yere bakın. Bu açıktır ki, onlar her zaman güvenilmezdirler. Onlarla karşılaştığınız zaman, sizi korkutan varlıklarla çalışırlar. Sözün özü, onların size ve sizden olanlara saygısı yoktur. Sizi kendilerinden aşağı olarak görürler. Onlar bir hayal ürünü dünya yaratmışlardır. Hollywood, sizi aptal yerine koymak için, yanlış bir güvenlik duygusunu kabul ederen bir miti aşıladı.

Geçişten sonra gelecek için hazırlanmak amacıyla öngörüsü olan kimi insanlar vardır. Veronica bu hafta böyle bir adamla konuştu. O nezaketle görüşmeyi kabul etti. Daha sonra bu inanılmaz çalışmasıyla sizin aranızda bağ kuracak. Bütün dünyaya, bir insan grubu ya da ailelerin insanlar üzerinde asla yeniden hakimiyet kurmayacağına dair güvence verilmesi gerekir. Barış, adalet ve bilginin paylaşımı günün düzeni olacak. İnsan asla bir daha Hapishane Gezegende olmayacak. Eve yolculuğun son ayağındasınız. Daha sonra, gezegeninizi din ya da politika tarafından kısıtlanmış gözlerle görmeyeceksiniz. Diğer gezegenlerden hemcinsiniz varlıkları tanımaya başlayacaksınız. Aynı zamanda sizden gizli tutulan her şeyi bilmeye başlamaktan mutlu olacaksınız. Bir aydınlanma zamanı sizi bekliyor. Öğrenecek, açıklanacak öyle çok şey var ki. Bu, Dünya’da olmak için muhteşem bir zamandır. Gezegeninizin geleceği ellerinizdedir.

Savaş ve Vatikan ruh dünyasıyla ve diğer gezegenlerle bağlantıyı önlemek için Dünya’nın yıldız kapılarının çoğunu tahrip etmiştir. Bu yıldız kapılarının, kutsal kuyuların ve kutsal yerlerin onarılması için çok ciddi düşünce verilmek zorundadır. Kabal evrenle ve Dünya’daki diğer ülkelerle dahi bağlantınızı kesmeye başlamıştır. Ordular ülkeleri istila ettikleri zaman eski eserleri yok etmişlerdir, çünkü antik olabilen her şeyi tahrip etmeleri için talimat almışlardır. Bu insanlığa karşı bir suçtur. “biz sadece emirleri izledik” sözü bir mazeret olarak kabul edilmeyecek. Onların kendi suçlarının büyüklüğünün farkına varmaları sağlanacak. Herkes kendi eylemlerinden sorumludur. Başkalarına ve onların tarihlerine saygı duymalısınız. Bozuk sisteminiz tarafından acımasızca istismar edilenler elinizi uzatın.

Gezegeniniz geleceğe dev bir sıçrama yapmak üzeredir. 2012’nin bozuk olanın ortadan kaldırılacağı ve barış ve adaletin ışığının tüm insanların eşit oldukları bir gelecek yaratmak üzere her yeri kaplayacağı yıl olması takdir edilmiştir. Karanlıktan günışığına adım atmak gibi olacaktır. diğer gezegenler sizin için orada olmaya hazırlanmaktadır. Onlar yeni yaşam yolunuza uyum sağlamanıza yardım etmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayacak olan merkezleri kurmaya destek olacaklar. Bu merkezler dünyanın her yerinde olacak ve yaşamın bu yanında dikkatli bir şekilde planlanmıştır. Geçişi kolay, nazik ve heyecan verici kılmak için mümkün olan her şeyi yapmaktayız. Geleceğe bakın ve geleceğinizde yerleri olmadığı için geçmişin adaletsizliklerini geçmişte bırakın. Antik zamanlara baktığınız zaman, gerçeği öğrenirsiniz: kim olduğunuzu, niçin ülkenizin Kabal için bir tehdit olduğunu; son zamanlarda Irak’ta olduğu gibi antik bilginin ortaya çıkmasını niçin önlediklerini. Siz Dünya gezegeninin tüm vatandaşlarısınız. İkinci sınıf vatandaşlar yok. Bankacılıktaki yozlaşma yakında unutulmuş olacak. Asla yine olmasına izin verilmeyecek, çünkü para artık olmayacak. Diğer gezegenler mutlu bir şekilde parasızdırlar. Bu başka bir kontrol mekanizmasıdır. Yiyeceklerinizden, havanızdan ve suyunuzdan tüm zehirler kaldırıldığı zaman herkesin sağlığı mucizevi bir şekilde iyileştirilecektir. Hükümetleriniz kasıtlı bir şekilde su kaynaklarınızı zehirliyor. Bu insanlığa karşı bir suçtur ve durdurulmalıdır. Bunu yapmak için gerçek nedenlerinin ne olduğunu sorun ve dürüst cevaplar isteyin. Niçin sizi zehirlemek için onlara ödeme yapmanız beklendiğini sorun. Nedenini bilmek hakkınız!

Emin olun ki, yalnız değilsiniz. Daha yüksek bir boyuta geçiş boyunca size rehberlik etmek için öyle çok kişi toplanmıştır ki. Bunu barışın hüküm sürdüğü yeni bir yaşama doğru büyük bir macera olarak görün. Korku değil, sevgi hemcinslerinizin gözlerinde parlayacak. Gücünüzü geri alma zamanıdır. Altın bir gelecek karşınızdadır. Gevşeyin ve ona doğru olan yolculuğun tadını çıkarın.

Bu zamanlar sizin için çok yoğun zamanlardır, sevgilim. Yapabildiğim kadar yardım ediyorum. Hiçbir zaman sizi bırakmayacağım. Her zaman sevginle dolu, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.