Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 23 September 2012

23 Eylül 2012
MONTAGUE KEEN, 23 EYLÜL 2012

Eylül’ün 23’ü bugün. Benim eşim olduğun günün yıl dönümü. Mutluluğumuz öyleydi ki, ebediyen süreceğini düşündük. Ebediyen devam etmekteyiz, ancak hayal ettiğimiz şekilde olmadı. Şimdi, Dünya’daki çalışmanı destekliyorum ve bu şekilde de görülmeli. Benimle yazışamayacağın zamanlar gelecek; insanlar bunu anlayacaklar. Bunun kolay olmadığı, yolda blokajlar olduğu konusunda seni uyardım. Başarılı olma konusundaki kararlılığın övgüye değer. Bu senin ilahi yolun. Sadece destek olabilirim. Yaşamın bu yanında yapılması gereken şey konusunda bir ışık yakan başkaları da var. Lütfen tüm zamanlarda dayanıklı olmayı sağlayın. Geçen Pazar gündüz senin etrafındaki diğerleriyle hamleniz her zaman tetikte olmak için bir uyarı olarak alınmalı. Karanlık Bireyler varlıklarını sürdürmek için ateş etmektedirler. Onlara ışık saçan herkese saldıracaklardır. Direnmen gerekiyor. Tek başına bunu omuzlarında taşıyamazsın. Herşeyin daha açık olduğunu görmekten mutluyum. Dünya gezegenindeki yaşamlarınız esnasında belirli yerlerle bağlantınızdan asla kuşku duymadım.

Sunday, 9 September 2012

9 Eylül 2012MONTAGUE KEEN, 9 EYLÜL 2012

Son zamanlarda gözlemiş olduğunuz şey, hükümetlerin sizin her birinizi etkileyen kararlar almasıyla, iyi ve kötü/şeytan arasındaki ayrımı yapan hattır. Sesinizi çıkarma ya da bir koyun gibi kesime gitme zamanıdır. Alınmakta olan kararlar yozlaşmış politikacılardan kurtulmak için çok önemlidir. Sizin vicdanınızda milyonlarca insan varlığının aldırış etmeden katledilmesi yoluyla bir dünya savaşı istemezsiniz. Bu savaş planı gezegeninizin tamamıyla kontrolünü kazanmak için son çabadır. Bunu istiyor musunuz? Sizin için, köleler için cesaretinizi toplama, kim olduğunuzun farkına varma ve Dünya Gezegenindeki insan varlıkları olarak haklarınızı alma zamanıdır. Şeytani bireyler dünya hakimiyetini gerçekleştirmek için her yol denerler. Onlar dünyanıza ait değildirler. Onu kendilerine uydurmak üzere değiştirmek için böyle çabaları yapmalarının nedeni budur. Siz hiç kılınızı kıpırdatmadınız ve onların her şeyi kontrol altına almalarını seyrettiniz. Bu gizlice yapıldı. Onlar koyunların uyanmalarını ve yapmakta oldukları şeyi görmelerini istemedikleri için acele etmediler. Zekice beyin yıkama teknikleri yoluyla düşmanlarınız olduğuna inanmanız için sizi kandırdılar. Her yalana bütünüyle inandıkça, size nasıl güldüler. Hesaba katmadıkları tek şey insanlığın bu büyük düzenbazlığı anlamasıydı.

Sunday, 2 September 2012

2 Eylül 2012


MONTAGUE KEEN, 2 EYLÜL 2012

Dünya'nız uyanmakta ve Gerçeğin Işığı yayıldıkça Kabal’ın pençesi gevşemektedir. Şimdi insanlar Kabal 2000 yıl önce değiştirmeden önce, dünyanızın gerçek tarihi üzerinde ciddi araştırma yapmaya hazırlanmaktadır. Doktrinlerini ülkeden ülkeye zorla kabul ettirmeleri kan dökme yoluyla oldu. Onlar çatışma yaratmak amacıyla farklı inanç sistemleriyle bölünmeler yarattılar. Eğer yapılanlara bakmazsanız, o zaman asla durumların nasıl değiştiğini anlamayacaksınız. Gerçek bir kez anlaşıldığında, her şey yerli yerine oturur. Neyin değiştirilmesi gerektiğini ve dünyanızda olan durumlardan kimin sorumlu olduğunu anlayana kadar hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Kendinize sormalısınız, kime güvenebilirsiniz? Oy verdiğiniz kuklalara bakın. Zaman zaman, bir temeli olmayan güzel sözlerle kandırıldınız. Emin olun ki, şimdi onların sadece sözler olduğunu biliyorsunuz. Onlar söyledikleri şeyi kastetmezler. Amaçları sizi kontrol altında tutmak ve sadece hizmet etmek için varolan köleler olarak tutmak için gerekli olan kanunları çıkarmaktır. Köleler olmayı durdurma zamanıdır.

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.