Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 30 December 2012

30 Aralık 2012

 MONTAGUE KEEN, 30 ARALIK 2012


Birçoklarınız hastalıklar, duygusal travmalar veya finansal problemler yüzünden acı çekiyorsunuz, karanlık enerjilerin bombardımanına tutuluyorsunuz ve bunlardan dolayı yükselirken zorluklar yaşıyorsunuz. Bu sizlerin uyanmasını engellemek ve gerçek bilgilerin sizlere ulaşmasını önlemek için yapılıyor. Kendinizi ne kadar kötü hissetsenizde bu oyalamaların sizi etkilemesine izin vermeyin. Bu savaşta hepiniz berabersiniz ve aynı tarafta mücadele ediyorsunuz, tek amacınızda karanlık Kabal'ın gücünü yok etmektir. Kabal hedefini gerçekleştirmek için her zaman aynı formülü kullanır, onlar çocuklarınızı öldürüyor; yeni yasalar ortaya koyarak tüm haklarınızı elinizden almak istiyor. Bu korkunç trajedilerden ders alın, formülü teşhis edin ve gerçek suçluları görmeye ve anlamaya çalışın. Onlar kolay pes etmezler, uyanık olmalısınız ve perdenin arkasındaki gerçek hikayeyi kavramalısınız. Gerçekler sizlerden hep saklandı, sağlam durun, Kabal sizinle oyun oynuyor ve niyetinin ne olduğunu hareketleriyle açıkça gösteriyor; siz hala göremiyorsunuz. Onlar kendilerine olan güvenlerinden dolayı planlarını saklama gereğini duymuyorlar. Sizin hala uykuda olduğunuzu ve onları farketmeyeceğinizi düşünüyorlar. Şimdi artık her şey sizin elinizde, görünenin ötesindeki esas gerçeklere ulaşma zamanı gelmiştir. Bu zamanda cesur insanlar ön plana çıkmaya başlıyorlar ve tüm gerçekleri anlamanızı mümkün kılmak için çalışmaya başladılar.

Sunday, 23 December 2012

23 Aralık 2012


 MONTAGUE KEEN, 23 ARALIK 2012Ailelerin biraraya gelerek eskiye veda edip, Yeni yılı karşılayacakları bu kutlama zamanında herkese selamlar. Bu sene tabii ki; sizler kova burcu çağı'nın başlamasını kutluyorsunuz. Birçoklarınız sizleri kontrol eden mekanizmalardan artık özgürleşiyorsunuz. Bu deneyim yaşanırken kendinizi yanlız ve terk edilmiş hissetttiniz. Bu taşımış olduğunuz yük sizinle öylesine özdeşleşmişti ki, onu bırakmak bir çoğunuzu derinden sarstı.

Kalbiniz ve zihninizin bu karmaşadan özgür olmaya ihtiyacı var, ve sizler yeni bir hayata adım atmaya başladınız. Önünüzdeki tüm engeller ortadan kalkıyor, sizi temin ederim ki gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte her şey daha netleşecek. Uyanan ve farkında olanlarınız artık değişimin meydana geldiğini ve güç dengelerinin dönüşüme uğradığını zaten biliyorlar. Güç olmadan onlar zaten birer kukla gibidirler. Artık Kabal'ın devri kapanmıştır, blokajlar ve engellere rağmen bu değişime engel olamayacaklar. Onların gitme zamanı gelmiştir, gezegeninize yaptığı hasarlar da düzeltilecektir. Kim olduğunuzu ve içinizdeki gücünüzü keşfettiğiniz zaman bu büyük bir fark yaratacak. Kabal'ın bugüne kadar insanoğluna yaptığı tüm kötülükler ve gezegende gerçekleşen tahribatların sonuna gelmiş bulunuyoruz. Onlar çok hazırlıksız yakalandılar zira birçoğunuz artık uyandı ve herşeyin farkında, bu onlar için beklenmedik bir gelişme oldu ve şok etkisi yarattı. Tüm bu cesur insanları inandıkları yolda doğru bir şekilde ilerledikleri için tebrik ediyoruz, onlar Kabal'ın gazabından çok acı çektiler ama güçlü oldular, ayakta kaldılar ve asla tereddüte düşmediler.

Sunday, 16 December 2012

16 Aralık 2012

 MONTAGUE KEEN, 16 ARALIK 2012Sevgili Veronica, geçtiğimiz hafta senin için ne de zorlu geçti, çünkü sen çok hassassın ve değişken enerjiler seni çok derinden etkiliyor. Şüphesiz ki bazı insanların davranış biçimleri son zamanlarda dalgalanmalar gösteriyor ve onların kafaları çok karışık. Bu zamanda iyi ve kötü; doğru ve yanlış'ın hüküm sürdüğü bir savaş devam etmektedir. Kabal sizlerin materyalistik yolda olmasını istiyor, onlar başa çıkamayacağınız boyutta finansal problemler yaratmaya çalışıyorlar, sizler hayatınızın kontrolünü kendi elleriniz ile cesaretle aldığınızda tüm bu zorlukları aşmayı başaracaksınız ve önünüz açılacak. Cesaretli olun ve yılmayın, olması gerekli değişiklikler meydana gelecek ve karanlık güçler artık var olmayacak. Dünyaya geri döndüğünüzde sizler bir söz verdiniz ve şimdi bu zamanda yapmanız gerekenleri gerçekleştirmeye başladınız. Sizlerle ilgilenildiği konusunda güvenli olun ve çabanızın karşılığını alacağınızdan hiç bir şüphe etmeyin. Birlik içinde olun, birbirinize destek verin ve ileri doğru adım atmak isteyen ama endişeli olan herkese cesaret aşılayın.

Sunday, 9 December 2012

9 Aralık 2012


 MONTAGUE KEEN, 9 ARALIK 2012
Dünya gezegenine bir çoklarının şimdiden vardığı sizlere söylendi. Onlar hayal gücünüzün ötesinde bir teknolojiye sahip bulunmaktadır, bu bilgiler bilerek insanlardan saklandı. Artık zaman çok yaklaşmıştır ve beklenen an gelmek üzeredir. Medya'nın bir açıklama yapmaması bir şey olmadığı anlamına gelmez, onlar uzun yıllar boyunca bu toplu göç için hazırlık yaptılar. Bir çok iyi insan bilgiyi paylaşmaya hazır durumda,dinlemeye ve anlamaya çalışmaktadır.

Kadim bilgiler araştırılmıştır, kalbimizi ve zihnimizi gerçeklere açmalıyız, bunun kolay olacağını hiç bir zaman söylemedim. Her zaman hakikatler ve bütünlük-birlik karşısında azimle durmalıyız. Geçen hafta Papa bile bir açıklamasında; kilisenin yüzyıllar boyunca verdiği ve yaydığı öğretilerin gerçeği yansıtmadığını kabul etmiştir. Kabal hala ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Öncelikle gerçeği keşfetmemiz için geçmişe dönüp bakmalısınız, daha sonra geleceğe güvenle bakarak kim olduğunuzu ve dünya gezegenine nasıl geldiğinizi anlamaya çalışın. Geçmiş yaşamlarda beraber çalışan insanlar, şimdi tekrar mutluluk içinde ve keyifle birleşmeye başlıyor ve de bir kez daha gezegeninizi Altın Çağ'a götürmeye başladılar.

Sunday, 2 December 2012

2 Aralık 2012
MONTAGUE KEEN, 2 ARALIK 2012


Sevgili Veronica, etrafında gördüğün gibi insanlar uyanıyor, onlar geçmişte yaşadıklarını artık bırakarak, yeni bir geleceğe doğru ilerliyorlar. Bir çok ülkede adalet güç kazanıyor, Dünya çok uzun süre adeta uyutuldu, insanlar bu durumdan rahatsız ve de farkındalar. Artık buna son verme zamanı geldi, karanlık güçler etkisini kaybetmek üzere ve yanlızlığa gömülecekler, yeni gelişmelerle birlikte çok zor durumda kalacaklar. 

Aralık ayı itibariyle Amerika'da huzursuzluk var, sorular soruluyor ve açıklamalar bekleniyor. Herkes için zaman geldi, gelecekte onları nelerin beklediği en büyük haklarıdır. Sen ve ekibin, zorlansanızda daima gerçeklerin peşinden gidiyorsunuz. Sizler dünyanın üzerinde bulunan tüm negatif enerjiyi yok etmek ve ışığı getirmek için çalışıyorsunuz ve takdir ediliyorsunuz. 

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.