Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 23 June 2013

23 Haziran 2013

MONTAGUE KEEN, 23 HAZİRAN 2013

İnternetinize yapılması planlanmış olan saldırı gerçekleştirilemedi, Dünya genelindeki iyi insanlar bilgilerini paylaştı, bu yüzden Kabal'ın planlarını uygulaması imkansız bir hale geldi. Bu deneyimden ders almanız önem taşımaktadır. Güçsüz olmadığınızın farkına varın. Birçok ülke, internete yapılacak saldırının planından haberdar oldu. Böylece Kabal, gittikçe planlarını gizli tutmakta zorluk çekmektedir.

Birlikte olup, işbirliği yaparak ve bir bütün olarak hareket edildiğinde insanoğlu hayatta kalacak. Varlığınızı sürdürebilmek için Kabal'a ihtiyaç duymanız gerekmemektedir. Onların insanlık için yaptıkları planlar dehşet vericidir fakat onlar açığa çıkarıldılar. Beraberce, planlarını yürütmeyi önleyebiliriz. Onların güzel sözlerine, sahte dostluk gösterilerine ve insanlığın hayrı için çalışıyor gibi görünür durumlarının tuzağına düşerek aldanmayın.

Sunday, 16 June 2013

16 Haziran 2013

MONTAGUE KEEN, 16 HAZİRAN 2013

Hergün, neden birçoklarının uyanmakta oldukça zorluk çektikleri sizler için daha belirgin bir hale geliyor. Şimdi, onların inandıkları herşeyin sahte olduğu görünmektedir. Onların destekledikleri, güvendikleri ve inandıkları her kurum kendilerine öğretildiğinden zıt bir şekilde ortaya çıkarılmıştır. Onlar, hayatlarının temel yapısının lime lime olduğunu hissediyorlar ve korku içersindeler. Onlar, tüm bunlara gözlerini kapatmak istiyorlar. Bu yüzden buna "komplo" demekteler çünkü bu onları ürkütüyor.

Şu ana kadar, sizlerden neler gizlendiğini, kontrolü ve gezegeninizin ve insan ırkının ele geçirilişine berrak gözlerle bakmak cesaret istemektedir. Kendinize güvenmelisniz ve inancınızı güçlendirerek, gerçek ve adalet adına ayakta durmak zorundasınız. Hergün, gerçeğin ortaya serilmesi için gerekli olan tüm bilgiler akıcı bir biçimde kamu alanına gelmektedir. Her fırsatı değerlendirerek bunları incelemeli ve özümsemelisiniz. Varoluşunuz, zihin açıklığıyla bunu yapmanıza bağlıdır ve hayatınız boyunca beslendiğiniz tüm yanlış bilgileri bertaraf etmek durumundasınız.
Kabal sizi kontrol etmek için her zaman korku faktörünü kullandı. Üzerinizde zorlanmış olan bu yalanlarla dolu kumpası reddetmenin zamanı gelmiştir. Bu, insanlığa karşı işlenmiş büyük suç ile Dünya gezegeninin ele geçirilmesinin planı ve sevgi dininin yok edilmesi yapılarak, tarihin çarpıtılması sağlandı; böylece herşeyin Doğu'dan başlayarak, Batı'ya taşındığı size baskı yapılarak inandırıldı.

Sunday, 9 June 2013

9 Haziran 2013

MONTAGUE KEEN, 9 HAZİRAN 2013

Planlarımızın meyvelerini vereceğinin farkında olarak, güçlü olmaya devam et, sevgilim. Zaman zaman, bir saldırının üstesinden geliniyor. Hatırla ki, ben ilk öteki tarafa geçtiğimde hiç bir şey böyle değildi. Biz, seni koruyoruz. Etrafında bir kalkan bulunuyor. Bir ruh düzeyinden bildiğin gibi bizler başaracağız. Yaşamı mahvetmek isteyenlere, ışık'tan olanların nasıl müdahale ettiklerini görüyorsun. Kabal'ın (Watford-İngiltere'de) gizli tutmaya çalıştığı buluşmasına, durdurulamayan DAVID ICKE tarafından açıkça meydan okunuldu. Görüyor olduğunuz karanlıktır (Kapalı kapılar ardında saklı tutulan ) ve David öncülüğündeki ışık ile, uyanmış kitlelerin birlikteliğinin açık olarak kutlanıyor olmasıdır. Kabal'ı korumak için tutulan kişilerin bile kendilerini sorgulamaları gerekmektedir ve neden Kabal'ın yaptıkları gizlice saklı tutulmuş ve medya tarafından açıklanmamıştır. Şimdi, Kabal'ın medyayı kontrol etmesinden dolayı, bu sizler tarafından apaçık görülmektedir. Onlar, dünya çapındaki haberlerin içeriklerini kontrol ediyorlar. Sadece, onların bilmenize izin verdiklerinden haberdar oluyorsunuz.

İnsanoğlunun geleceği üzerinde karar vermek için bu insanlara kim hak tanıyor? Zihinlerinizin bilinçaltına uygulanan bu kontrolden uyanmak zorundasınız. Kim olduğunuzun farkına varın, gücünüzü ve gezegeninizi geri alın. Bu hükümdarlar, ellerindeki tüm hile methodlarıyla sizleri uyuşturup sahte güvenlik hissi yarattılar ve onların tüm kanunlarına itaat etmeniz için ikna edip özgürlüğünüzü ortadan kaldırdılar. Siz bu durum karşısında uyur-gezerler gibi davrandınız. Şimdi, sadece geriye çekilip, onların POPÜLASYONU İTLAF etmesine ve hepiniz için hapishaneler yaratmasına izinmi vereceksiniz, bu şekilde onlara hizmet etmiş olursunuz.

Sizin ruhunuz var ve çok fazla şey yapacak yeteneğe sahipsiniz, keşke bunu kafanıza yerleştirebilseniz. Onlar, bağımsız ve kendi başına hareket etmeye çalışan her ülkeyi hedef haline getirdiler. Onlar, İran'ı kendi kontrolleri altına almak için herşeyi göze almış bir tutum içersindeler. Fakat İran'lı insanlar onların oyununa gelmeyecek ve istila için bir fırsat tanımayacaklar.

Sakin olun! Onların, etrafınızdaki diğer ülkelere neler yaptıklarına şahit oldunuz. Onların düştüğü aynı tuzağa maruz kalmamak zorundasınız. Güçlü olun. Kabal, tüm planlarının aleni bir şekilde açıklandığını seyrediyor. Onlar artık saklanamaz. Şimdi, kendi varoluşları adına mücadele içinde olduklarını biliyorlar, böylece sahip olduklarını korumak için umutsuz yöntemler deneyecekler.

ONLAR, 21 HAZİRAN'DA TÜM BİLGİSAYARLARA SALDIRI YAPMAYI PLANLIYORLAR. Akıllı olun ve günü dinlenerek geçirin. O gün bilgisayarlarınızı kullanmayın. Onlar, internet yoluyla açığa çıkarıldıklarını biliyorlar bu yüzden şimdi bunu yıkmak istiyorlar.

Hükümdarları araştırın ve zihin kontrolü vasıtasıyla nasıl çalıştıklarını öğrenin. Uyanık ve tetikte olmalısınız. Bu haftasonu, David Icke ile yaptığınız gibi biraraya gelin ve yanlızca beklemede kalmayarak, bu ele geçirmenin olmasına izin vermeyeceğinizi gösterin. Şimdi, sizler hayatınız için savaş veriyorsunuz. Ayağa kalkın ve sayılın. Oturup hiçbir şey yapmayarak, Kabal'ın sizi ve gezegeninizi yok etmesine müsaade etmiş oluyorsunuz.

Beraber güçlüsünüz. Kabal herşeyi kontrol ediyor: Yiyecek, su, hava ve hava durumu. Fakat ruhunuz hala ÖZGÜR. Böylece kalpleriniz ve ruhlarınızın derinliklerine gidin. Daha sonra, Kabal'ın sizin için neler hazırladıklarını engelleyecek gücü bulacaksınız. Onlar, sizin gibi insanlar değillerdir. Onlar, kendi istekleri doğrultusunda zihinlerle oynayan en büyük manipülatörlerdir.

Öteki tarafa geçtiğimden beri, sana HİÇBİRŞEYİN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLMADIĞINI sıklıkla aklına getirdim. Bunu hatırlaman senin için çok önemlidir. Sen yanlış insanlara güvendin ve bu yüzden acı çektin.

Şimdi, Vatikan batan gemiyi terk eden fareler gibi hayatta kalmaya çalışıyor. Dünya'nızı gizlice kontrol eden hainin tahtı ortaya çıkarıldı. Birçok dinler yaratarak, savaşlara neden olup masum çocukların hayatlarına kasteden, onların yazmış olduğu bir oyun asırlarca oynanmıştır. Bu, KORKU yaratılarak yapılmıştır. Şimdi, onlar kendi mevcudiyetleri için çabaladıklarından dolayı korku içindeler. Onlarda kendilerini ortada ve savunmasız durumda buldular. Işık, tüm karanlığı yok edecek böylece sizler özgür olabileceksiniz.

Gerçeğin ışığı Dünyanızın her tarafına yayılmaktadır. Ülkeler ardı ardına uyanıyor ve sizi uysallaştırıp ve kontrol altında tutmak için neler yapıldıklarını görüyorlar. Bir sınıf ayrımı, devlet veya din olmadan birlik içinde tek bir insanlık adına ayakta durmanız gerektiğini tamamen anladığınızda, kadim zamanlarda olduğu gibi hür olacaksınız. Bu, şimdi yaşadığınız Roma'nın imparatorluğunu yaratmak için yola koyulduğundan önceki bir zamandı.( her ne kadar onlar yaptıklarını kabul etmeselerde) Onların hizmet ettiği Tanrının şimdi sizi bekleyen sevginin Tanrısı ile herhangi bir benzerliği yoktu. Güvendikleriniz tarafından zalimce ihanete uğratıldınız. Cehennem, ateş ve lanetlenmeyi vaaz verenler sizlere yalan söylediler. Tüm bunlar sizleri korku içinde ve kontrol altında tutmak için yapılan komplo planının birer parçalarıdır.

Ölmekten korkmayın. O, güzel bir deneyimdir. Ait olduğunuz, sizi sevenlerin karşılamak için bekledikleri bir yuvaya dönüştür. İnsanları ölümden korkmaya yöneltmek kalpsizce yapılan bir iştir. Seçmiş olduğunuz keşif yolculuğu, bazen öğrenme ve genişleme ve bazen insanlığın hayatta kalması için elzem olan değişiklikleri getirme, Dünya üzerindeki yaşamın temel ilkelerindendir. Dünya güzel bir gezegendir ve korumanıza ihtiyaç duymaktadır. Kabal, Dünya'yı onun dönüşünü sabırsızlıkla bekleyen kardeş gezegenlerinden izole etmiştir.

Kalbinizle düşünün. Kabal'ın size öğrettikleri, kalbinize giden yolu engellemek ve gerçekleri olduğu gibi görmemenizi sağlamak içindi. Kalpten çalışıldığında, insanlar asla birbirlerini öldürmeyecek veya kendilerinden değişik olduğundan başka ülkelere saldırmayacak. Siz, diğerlerinin sizden daha eksik ya da küçük olduğu yönde cesaretlendirildiniz. Fakat, kimse kimseden iyi değildir, belki değişik olabilir ama asla büyük veya küçük değildir. Kabal hepinizi YİYECEK olarak görüyor.

Kutsal yerlerinizi koruyun ve muhafaza edin. Onların değerini bilin, sevin ve saygı duyun, onlar geleceğinizin önemli bir parçasıdır. Kabal, bu yerlerdeki kutsal enerjiyi bloke etmeye çalıştı. Bu enerji, onların içinde hala bulunmaktadır ve açığa çıkarıldığında Dünyanızı değiştireceğini göreceksiniz ve herşey barış içinde olacaktır.

Bu zamanda Dünya'da bunu getirmek için bulunuyorsunuz. Bu, sizin misyonunuz ve başaracaksınız. Daha sonra, sizler robotlar gibi davranmaya son verip, sadece Kabal'a hizmet etmeyi bitireceksiniz ve sevgi dolu, insanlara değer veren, düşünen varlıklar olarak birlikte çalışarak gezegeninizi eski haline getireceksiniz. Her ne kadar denemiş olsalar bile, Kabal, kutuplardaki yön değişimlerini önlemeyi başaramadı, böylece hayatın sizler için zor ve pahalıya mal olması için ürettikleri yalanlar ortaya çıkmış oldu. Ne kadar çabalasalarda, herşeyi kontrol etmeye güçlerinin yetmediğini öğrenmeye başladılar. Onlara hizmet ederek, insanlığa karşı işlediğiniz günahtan dolayı suçlu oluyorsunuz. Bir an için bunu düşünün. Bununla yaşayabilirmisiniz?

Kalbinizdeki sevgiyle, gezegeninizi iyileştirmek için kardeşlerinizle birlik olun. Kabal, insanoğlunun biraraya geldiğini gördüğü zaman, oyununun sona erdiğinin farkına varacak ve onlardan olanlar gezegeninizi asla geri dönmemek üzere terk edecek. Böylece, onların istediği Yeni Dünya Düzeni ile tamamen ele geçirmek için son bir girişimde bulunuyorlar. Onlara bakın: Onlar, sizin üzerinizde yaşayan parazitlerdir. İstediğiniz bu mudur?

Onlar, siz olmadan Dünya'da barınamazlar. Şimdi, esasen kontrolün kimin elinde olduğuna ve bu gerçeğe uyanın. Sevgi ve sadece sevgi kazanacak. Sevgi ve uyum içersinde birlikte olduğunuzda, Dünya'daki hiçbirşey sizi durduramayacak.

Veronica, sevgilim, biz yolu gösterebiliriz fakat insanların ışığı görüp, birlik içinde olarak daha iyi bir yol için ileriye doğru adım atmaları onların seçimine kalmıştır.

Her zaman, seni takdir eden, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Sunday, 2 June 2013

2 Haziran 2013

MONTAGUE KEEN, 2 HAZİRAN 2013

Dünyamızda enerjisel ve fiziksel olarak meydana gelen değişiklikler durdurulamaz. Onlar sizi karanlıkta tutan kontrol sistemi üzerinde değişiklik getirecek. Birçokları ileri çıkarak konuşacaklar ve insanlığın hayrının aleyhinde çalıştıklarından dolayı af dileyecekler. Onlar neyle karşı karşıya olduğunu ifşa edecekler ve bildiğiniz gibi kabalın insanlığı yok etmeye çalışmak için olan niyeti ortaya çıkarılacak.

Panik yaratan bir kimse olmak gibi bir isteğin yok ama önceden ikaz ediyorum, kabal sürpriz faktörün sizi hazırlıksız yakalamasını ümit ediyor. Onlar hiçbir soru sormadan tüm emirlere itaat eden klonlar hazırladılar. Onların teknoloji dünyası ve sizin karanlık dünyanız arasında pek bir farklılık olmamalı. Onlara göre sizler merhamet gösterilmeden ezilmesi gereken karıncalarsınız. Uyanmış olanlarınız: Liderler gibi davranmak zorundasınız ve uyanmamışlara güvenlikleri için rehberlik etmelisiniz. Birlikte olmak çok önemlidir, bir arada sizler otoriteyi sorgulama gücüne sahip olursunuz ve uyum göstermezseniz sizi kontrol edenlerin üzerinizdeki otoriteleri kaybolur.


İnsanların birbirlerine destek vermek ve cesaretlendirmek için bir araya geldiklerinde nelerin olabileceğini gördünüz. İrlandalı kadınlar tebrik edilmelidir, onlar birlikte hareket edildiğinde neticeler alınabileceğini kanıtladılar. Onlar (31 Mayıs Cuma günü) bankalara başarılı bir şekilde dava açtılar ve kazandılar. Şimdi bankalar bundan böyle ipotek yoluyla satış yapamıyorlar ve insanları evlerinden güç kullanarak dışarı çıkartamıyorlar. Tüm bunlar barış içinde yasal olarak ve her zaman saygın bir biçimde yapıldı bu hepiniz için ileri doğru atılmış bir adımdır. Şimdi onlar Vatikan, Hükümet ve polise karşı dava açmak için girişimde bulunacaklar.

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.