Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 29 September 2013

29 Eylül 2013

MONTAGUE KEEN, 29 EYLÜL 2013
EĞER DÜNYA DAHA İYİYE DOĞRU DEĞİŞECEKSE, BU DEĞİŞİM İNSAN BİLİNCİNDE OLMALIDIR.
Albert Einstein


Oluyor arkadaşlar. Pek çoğunuzun bilincini yükseltmesiyle harika bir iş yapıyorsunuz. Etrafınıza bakın ve Kabal’ın buna verdiği tepkiyi görün. Onlar şimdi, insanlığı kontrol altında tutmak adına neredeyse durmaksızın Kimyasal Yolları kullanıyorlar. Siz, birini takiben başka Sahte Bayrak Operasyonunu görüyorsunuz. (Ç.N: Sahte Bayrak Operasyonu, (False Flag Operation); devletlerin ya da kurumların halkı sahte saldırılarla kandırıp alacakları kararların doğru olduğuna inandırıp ikna etme çabası) Onlar korku yaratmaktaki çabalarında daha umarsız oluyorlar, böylece siz kendi kıymetli özgürlüğünüzün daha çoğundan isteyerek feragat ediyorsunuz. Lütfen bu propagandaya teslim olmayın. Onlar panik ve korku yaratmak için ne kadar gerekiyorsa o kadar insanı öldürmekten asla çekinmeyecekler. Bunu anlayın; ONLAR SİZDEN KORKUYORLAR, UYANMIŞ OLANLARDAN.
Saklayacak hiçbir şeyiniz yok, ama güçlü ve korkusuz olarak kazanacak her şeyiniz var. Siz %99'sunuz, siz hep birlikte kalplerinizdeki inançla, sizi karanlıkta ve kölelikte tutan her şeyi kaldırmak suretiyle barışı ve uyumu yeniden sağlayarak büyük uyanışı sağlamak için seçildiniz. Sizin gününüz geldi. Kim olduğunuzu ve size ne yapıldığını öğreneceksiniz. İnsanlık bir araya geliyor ve hiç bir farklılık sizi bir daha asla bölemeyecek.

Sunday, 15 September 2013

15 Eylül 2013

MONTAGUE KEEN, 8 EYLÜL 2013
AZINLIKTA OLSANIZ BİLE, GERÇEK GERÇEKTİR
Mahatma Gandhi

Hapishane duvarları dağılıyor. Siz şu anda köleleştirilmiş ve yutulmuş insanlıktaki bozulmayı görüyorsunuz. Piramidin yapısı pervasızca apaçık hale geliyor ve onun tepesindekiler her geçen gün daha sinirli hale geliyorlar. Onlar sorgusuzca, planlarının başarılı olacağına inanarak efendilerine itaat ettiler. Planlarının başarılı olacağından emin bir şekilde, bir an bile eğer insanlar uyanırsa ne yapacakları üzerine düşünmediler. Doğum anınızdan, dünyadan ayrılana dek hayatlarınızı kontrol ediyorlar.

Gerçek ise; bir mucize olarak pek çoğunuz uyandı, hatta her şey size karşı olmasına rağmen. Dünyanızın tarihi yazıldığında, çürümüşlüğü ortaya çıkarmak için ilk adımları atan bu cesur insanlar asla unutulmayacaklar. Olan biten her şey üzerine düşündüğünüzde üçüncü boyutta tutulursunuz, bazılarının hala orada sıkışıp kaldığına şaşmamak gerek. İnsanları yargılamak ve saldırmak için kullanılan insanlar kımıldadılar. Bu tüm dünyada meydana geliyor.

Sunday, 8 September 2013

8 Eylül 2013

MONTAGUE KEEN, 8 EYLÜL 2013
Uyanmış olanların enerjisi şu anda dünyanızı değiştiriyor. Bu, her gün daha fazlanız gerçeğin ışığını gördüğünde ve gerçekte yanlış olan şeyleri doğru olarak kabul ettiğinizi fark ettiğinizde artıyor.

Bir kez uyandıktan sonra, yalanlar apaçık hale gelir, ve onları pazarlayanlar kendilerini kuklalar olarak gösterirler. Bu kuklaların, yakında değişip insanlığın iyiliği için çalıştıklarına sizi ikna etmeye çalışmalarına karşı uyanık olun. Fakat yeni olanlar da aynı eski pakettekileri getirecekler, korku, savaş ve kontrol; sadece farklı bir isimle sunulacaklar.

İnsanlık asla tekrar bu tuzağa düşmemeli. Onlar size yalan söylerken onlara bakın. Bağırmanıza ya da sesinizi yükseltmenize gerek yok. Sadece söylenenlere inanmadığınızı ve kabul edemeyeceğinizi nazikçe ifade edin. Bu, bir kez ve tamamen karanlık Kabal’ın şeytani kontrolünü ve onunla gelen şeytani baskıyı ortadan kaldırmak için sizin önünüze gelen çok büyük bir fırsat. Bu kan dökmeksizin veya herhangi bir ızdıraba sebep olmaksızın yapılabilir. İnsanlar bir araya geldiğinde ve Kabal’ın kontrolünün bir parçası olmayı reddettiklerinde, onlar ayrılığa düşecekler ve var olmayı sürdüremeyecekler.

Sunday, 1 September 2013

1 Eylül 2013

MONTAGUE KEEN, 1 EYLÜL 2013
Size yalvarıyorum, hepinize, SAVAŞA HAYIR demek için hangi ülkeden ve hangi inanç sistemine bağlı olduğunuzun bir önemi yok.

İnsan ırkı, daha önce hiç olmadığı kadar “bir” olarak bir araya gelmeli.  Tüm yanlış bölmeleri ortadan kaldırın, ve sizi kontrol altında tutmak için BÖLDÜKLERİNİ ve KONTROL sistemine koyduklarını hatırlayın. Gerçeği sizinle paylaşanlara saygı duyun ve onlara yardımcı olun. Önceden uyarılanlar önceden silahlandılar. Birlikte durmaya ve birbirinizi desteklemeye kendinizi hazırlayın. Sizden, hayatınız boyunca yapacağınızı asla ummadığınız kararlar vermeniz istenecek. Bu, karanlıkla aydınlığın birbirlerine karşı yaptığı tüm savaşların savaşı. Karanlık Kabal’ı destekleyenler her geçen gün daha da ortaya çıkıyorlar. Onlar, açığa çıkmış kişiler olarak artık daha fazla gölgede saklanamayacaklar. Sadece planın parçası olanlar onları desteklemeye devam edecekler. Onlar eski günlerde olduğu gibi, insanların gözüne perde çekemeyecekler. Sizin uyanışınız bu günlerde onların işini daha zor hale getirdi. Bu onların moralini bozdu ve gezegeninizi imha etmelerini daha zor hale getirdi. Bu zamanda yaptığınız her eylemi düşünerek yapın. Kimseyi incitmeyeceğinden dikkatlice emin olun. Kalbinizde daima insanlığın ve dünyanın çıkarına olanları taşıyın. Bu zaman bencil olacak zaman değil. İnsanlığın daha büyük yararını göz önünde bulundurun.

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.