Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 24 November 2013

24 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 24 KASIM 2013
Veronika, Sevgilim, oluyor: insanlar kazayla da olsa gerçeğe yöneliyorlar. Hangi yolla geldiklerinin bir önemi yok, o oluyor. Çok da uzak olmayan bir geçmişte gözleri gerçeğe tamamen kapalı olan insanlar şimdi uyanıyorlar. Bunun yarattığı heyecan oldukça muhteşem bir ışık üretiyor ve bu asla söndürülemez.

Siz sevgili bayanlar, Jean [Gerçek doğru nedir ?] ve Debby [Dünya dışı yaşam] insanlığın uyanmasında öncü bir rol oynadınız. Doğru yolda olduğunuzu kalbinizde bilerek, doğuştan gelen içgüdülerinize güvendiniz. Gerçeğin ortaya çıkarılması için bu yolun izlenmesi gerektiğini ve bunun başka yerde bulunamayacağını ruhunuzda bildiğinizden, İrlanda hakkında size söylenenlerin sizde yankı bulması kazara değildi.  Bu küçük ada, hepsi sahte ve olumsuz olan Kabal’ın prangalarından sizi kurtaracak olan anahtarı barındırıyor. Çünkü Kabal daima gerçeğin ortaya çıkmasından korktu, İrlanda’nın ve sırlarının sonsuza dek gizli kalmasını sağlamak için tarih boyunca olanca gücüyle çalıştı.

Dünya şimdi İrlanda’nın ışığıyla parlıyor. Alimler bu sırları kurtarmaya yardımcı olmak için adım atacaklar. Veronica ile tanışmam ve evlenmem şans eseri değildi. Hepsi insanlığı Kabal’dan kurtaracak büyük planın bir parçasıydı. Onun işinde desteğe ihtiyacı var ve etrafında neyin yapılması gerektiğini anlamış insanlar mevcut. Bu sebeple onun işinin sonuca ulaşmasını engellemek için çok fazla şey meydana geliyor.  

Düşünceleriniz enerjiye sahiptir. Bu büyük çaba ile görevlendirilmiş olanlara ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlamak için sizden sevgi dolu düşüncelerinizi onlara göndermenizi istiyorum. Her şey güzel bir şekilde bir araya geliyor. Geçişin şiddet ya da intikam içermeksizin sorunsuz bir şekilde meydana geldiğinden emin olmalısınız. Onu bir teslimiyet, hedefe gidilen bir adım ya da iktidarın tüm güçlerinden vazgeçiş olarak görün. Hepinizin hayatını kolaylaştıracak bu isteği dikkate almanız için size yalvarıyorum. Kabal’ın sizi yapmaya zorladığı şeyi  çabucak unutacaksınız.  Her şey önünüze açılacak. Herkes eşit olacak ve “bir” olarak bir araya gelecek. Başarılı olmanız için sesinizi yükseltmeniz gerekmiyor. Kabal’dan gelen bir engelleme olmaksızın dünyevi varlığınızın özgürce tadını çıkarın. Zafer gerçekte sizin olduğundan, zaferde bağışlayıcı olun. Dünya çapında insanları ışığa yöneltmek için sorumluluk alanlara minnettar olun.

Gezegeniniz hakkında öğreneceğiniz çok şey var, yani sizden gizlenen her şeyin tadını çıkarın. Gelecek, aydınlatıcı olduğu kadar heyecan verici olduğunu kanıtlayacaktır. Arkadaşlar olarak bir araya geldiğinizde korku olmaz, düşmanlar olarak değil. Sizi korku yaratarak kontrol altında tutmak amacıyla üretilmiş insan yapımı hastalıklardan kurtarmak niyetindeyiz. Planlarımız büyük ve her an için eyleme koyulmaya hazırlar. Sizden istediğimiz, size davranılmasını istediğiniz gibi herkese davranmanızdır.

Kontrolü insanlığın devralmasının ayrıntıları ortaya çıkacak. Bu bir çoğunuzda şok etkisi yaratacak ve alt üst edecek. Bir değeri olmadığından bu tür hislerin gitmesine izin verin. Keşfedeceğiniz daha ilginç şeyler var. Geçmiş geçmiştir : Şimdinin gerçeğini oluşturması ve geleceğe rehberlik etmesi için deşifre edilmek zorundadır. Kabal’ı başarısız oldukları gerçeğiyle baş başa bırakın. Onlar bu başarısızlık gerçeğiyle yüzleşmek ve sindirmek zorundalar.

Çok fazla şey elde ettiniz. Hayatları savaşlardan, yaratılan hastalıklardan ve acılardan kurtulmuş bir şekilde olacağından emin olarak geleceğe ve çocuklarınızın geleceğine bakın.  Herhangi bir engelleme olmaksızın özgürce neyi seçerlerse onu keşfetmenin hazzını yaşayacaklar. Sizin gerçeği keşfetme kararlılığınız tüm bunları mümkün kıldı. Tarih herkese barış ve adalet için ayağa kalkış çabanızı tanıyacak. Bu birlikte yürütülen bir çaba olduğu için kutlamalarınıza katılmak için aranızda olacağız. Bunu gerçekleştirmek için her birinize ihtiyacımız var. Gezegeniniz için yapacağınız hayal ettiğinizden çok daha fazla şey var.

Kabal mali uzlaştırma ve güvenli geçiş planlarına erişmeye çalışıyor. Evet, Kabal’ın dünyanızdaki tüm yanlış şeylerden sorumlu olduğuna katılıyorum. Onlar gerçeğin açık ve kamusal olduğuyla yüzleşiyorlar. Bırakın gitsinler. Zararı karşılama talebiyle değerli enerjinizi boşa harcamayın. Gerçeği arayarak ve sağlam durarak başarılı olmanıza konsantre olun. Olumsuz olan her şey ortadan kaldırılacak. Bu devasa bir görev ve işbirliğinize ihtiyacımız var. Sözde savaş sebepleri afişe olacağından dünya orduları bu işten geri çekilecekler. Savaş üstüne savaş talep edenler gerçek renkleriyle görünecekler. Onlar insanlık üzerindeki güçlerini ve kontrollerini kaybettiler. Hala güçlü gibi görünerek bu oyunu oynamaya devam eden birkaç kişi var. Aptal politikacıları tuzağa düşürüp savaşa sürüklemek için kendi yollarınca blöf yapmaya çalışıyorlar. Sessizce gitmeye niyetli değiller, yenilgilerini kabul etmenin büyük zorluğunu yaşıyorlar. Yani hala dünyanızın kontrolü onlardaymışçasına tavuskuşu gibi kurumla yürüyorlar.  Onlara aldanmayın.

Bilinçli olarak ışığı kalbinize davet edin ve zaten olduğunuz ışık varlıklar haline gelin. Bu, hayatlarınızı gölgeleyen karanlığı ortadan kaldırmanızı sağlar. Başkalarında sadece ışığı görün. O orada ve sizin ışığınıza karşılık verecektir. Kendinizle ilgili tüm endişelerinizden kurtulun, kendinize güvendiğinizde tüm prangalar çözülecek ve sizden uzaklaşacak. Siz gezegene ışığı tekrar getirmek için bu büyük göreve seçilmiştiniz, yani her birinizin ve hepinizin bu geçişte yegane rolleriniz var.  Bu sayede herkes için barışçıl ve adaletli bir dünya yaratma yeteneğinizin ve sahip olduğunuz gücün farkına varacaksınız.

Sevgililer, yaşamınızın korkunç stresiyle daha iyi başa çıkmanın yollarını öğrenmek zorundasınız. Her şeyi içinize atmamaya çalışın. Siz göründüğünüzden çok daha fazla duyarlısınız. Bu şeyler sizleri kırmak için yapılıyor, fakat siz sert malzemeden yapıldınız. Benim bu tarafa geçişimden sonra tüm yapılanlara rağmen hayatta kaldınız.

Siz seviliyorsunuz, sevgililer, hatta bildiğinizden daha fazla.

Daima sizi seven, Monty.


 
Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Sunday, 17 November 2013

17 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 17 KASIM 2013
GERÇEĞİN ÖNÜNDE KÜÇÜK BİR ÇOCUK GİBİ OTURUN VE TÜM ÖNYARGILARINIZDAN KURTULMAYA HAZIR OLUN. HER NEREDE VE HE RNE OLURSA OLDUN DOĞANIN DERİN REHBERLİŞİNİ ALÇAK GÖNÜLLÜ BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİN, YOKSA HİÇBİR ŞEY ÖĞRENEMEZSİNİZ.
T H Huxley
Zihinlerinizi kapatan ve sizi bir köle olarak tutan kontrol şebekesini artık açık bir şekilde görmeye hazırsınız. Gerçeklerden asla korkmayın. Şimdi yapacağınız en önemli şey onu keşfetmek için zaman ayırmanız ve çaba göstermenizdir.
“Matriks bir sistemdir Neo. Bu sistem bizim düşmanımızdır. Fakat içindeyken etrafına baktığında ne görüyorsun ? İş adamları, Öğretmenler, Avukatlar, Marangozlar. İnsanların zihinlerini kurtarmak için çalışıyoruz. Fakat biz yapana kadar, bu insanlar hala bu sistemin bir parçası ve bu onları bizim düşmanımız yapıyor. Anlamalısın ki bu insanların çoğu fişten çekilmeye hazır değil (doğruları dinlemeye). Ve onların çoğu öylesine alışmışlardır ki, sisteme umutsuzca öylesine bağlanmışlardır ki, onu korumak için savaşacaklardır”

Morpheus, The Matrix, (Warner Bros. Pictures, 1999)
Asalak elitler, İlluminati, insanoğlunun uyanacağını ve onların hedeflerini,  gezegeninizi ve üzerindeki yaşamı yok etme planlarını sorgulayacağını hiç beklemiyorlardı. Şimdi durumu keşfetmek ve “GİZLİ ANLAŞMAYI” okuyup sindirmek isteyenlerin zamanı. Orada her şey açıkça ifade edilmiştir. Onların insanlığın zararına olarak uyguladıkları planları görebilirsiniz.
Bunun devam etmesini arzu ediyor musunuz ? Bu insanların size dayattığı zulme gelecek nesilleri de mahkum etmeyi ?
Bu satırı dikkatlice okuyun : “ EĞER ONLAR BİZİMLE EŞİT OLDUKLARINI ÖĞRENİRLERSE BİZ YOK OLURUZ. O YÜZDEN BUNU ASLA BİLMEMELİLER ”

Evet arkadaşlarım, gerçekler bazen kurgudan (masaldan) daha gariptir. Fakat kendinizi bu zulümden kurtarmak için, sizden gizlenen şeylere gözleriniz çok açık şekilde bakmalısınız. Ruhsal aleme geçmeden önce ben tüm bunları örten yüzeyi kazıyordum. Matriks’in bu karanlık alemlerini keşfetmenize ve sizin nasıl kötü bir şekilde kullanıldığınızı görmenize yardım etmek için devam edip etmemeyi Veronika’ya sormak zorundaydım. Ortalıkta yeteri kadar bilgi mevcut.  Etrafınızdaki iyi insanlar kendi bulgularını sizinle paylaşıyorlar. Sizler bir araya geliyorsunuz ve geçmişin sahte bariyerlerini ortadan kaldırıyorsunuz. Sizler ışığın çocuklarısınız ve sizlerin ışıkları bir araya gelerek büyük bir ışık oluşturuyor, ve arkadaşlarım, bu durum karanlığın her bir hücresini söndürecektir.

Pek çoğunuz, Dünya’ya geldiklerinde sizinle arkadaş olmak ve birlikte çalışmak isteyen dost varlıklarla iletişim kuruyorsunuz. Bu iyi bir durum. Sizi gelmekte olan şeye hazırlıyor. Bu Son Oyun. Ne kadar hızlı biteceği tamamen sizin elinizde. Siz ışıksınız ve kontrol sizde. Korkunun sizi caydırmasına müsade etmeyin.  Kabal, sizi kendi kontrolünde tutmak için dizayn edilmiş korku dolu oyunlar sahneleyecek. Tüm insanlık adına gerçeğin ve adaletin arkasında durmak için bilinçli bir karar vermek zorundasınız. Her hangi bir şekilde kardeşlerinizi incitecek bir şey yapmayın. Onların sizi korumalarını arzu ettiğiniz gibi siz de onları koruyun.

Sizden çok şey istediğimi düşünebilirsiniz, ama eğer bizim ruhsal taraftan görebildiğimiz gibi tüm resmi görebilseydiniz, gerçek gücün sizin elinizde olduğunu ve şimdi onu kullanma zamanı olduğunu hemen görecektiniz. Önümüzdeki birkaç ay dünyanızdaki her şeyi iyiye doğru değiştirecek. Bu meydan okumaya hazır mısınız?

Bu meydan okuma sadece erkekler için değildir. Kadınlar da eşitleri olarak kendi yerlerini almalılar. Bunun başarılması için bir denge olmak zorundadır… ve başarılacak. Kaç keredir size İrlanda örneğine geri dönmeniz gerektiğini hatırlatıyorum. Orada bütün cevapları bulacaksınız. “İrlanda her şeyi açacak anahtardır”.  İrlanda sırlarını paylaşmaya hazır. Bundan dolayı bankaların bunu önlemek için tüm güçlerini harcadığını görüyorsunuz.  Görmek isteyenler için her şey çok açık. Vatikan, Krallık ya da Bankalar onları tekrar ezmek için tüm silahlarını kuşanmış olarak koştururken İrlanda her zaman ileri doğru adım atıyor. Onlar insanoğlunun şahit olduğu Vatikan nezaretindeki en büyük soykırımı atlattılar.

İrlanda bir kez daha küllerinden doğdu. Sadece kullanılan ve tekrar tekrar istismar edilen insanları, çocuklarına daha iyi bir hayat yaratmak için gayret ettiler. Müzikleri vasıtasıyla “Kötü günleri” hatırlıyorlar. Onlar, “UNUTULAN KİMSENİN BİLMEDİĞİ BİR IRK” ‘ ı söylüyorlar ya da kimsenin bilmesini istemediklerini söylemeli miyim ! İrlanda’ya gitmeyi sevdim. Enerjisini sevdim. Onları anlamak için insanlarının hakiki spirütelliğini deneyimlemek lazım. Bir benzeri daha yok.

Kabala öfkeyle ya da nefretle bakmayın, bu sadece bir ışık insanı olarak ışığınızı azaltır. Hatırlayın… onlar sizden korkuyorlar. Siz çoksunuz, onlar birkaç kişi. Onlara sevgi gönderin, çok fazla sevgi onların geliştiği karanlığı ortadan kaldırır. Onlara yazık olacak. Büyük planları boşa çıktı ve onlar şimdi sizin insafınıza kaldı (aksini iddia etseler de). Onların kibirlerine aldanmayın. Onlar bittiler.
Çok sayıda alçakça amelleri gerçekleştirmeleri engellendi ve engelleniyor olduğunu bilerek asaletli ve kontrollü bir şekilde ilerleyin. Onlar artık denetime sahip değiller.

Şimdi iyi insanların bir araya gelme ve nasıl barış ve adalet dolu bir dünya yaratılacağını tartışma zamanı. İmha silahlarının nasıl ortadan kaldırılacağı bu konuda donanımlı kişiler tarafından ele alınmak zorunda. Böyle silahlara bir daha asla ihtiyaç duyulmayacak. Siz dünyanızın işleyişi ile ilgili son derece yanlış olan şeyleri ruhunuzda biliyorsunuz.
“BİR KEZ ONUN NE OLDUĞUNU KEŞFETMEK İÇİN YOLA KOYULURSA, BU ARAYIŞTAN GERİ DÖNÜŞ YOKTUR. Burada kastedilen şey şudur; bir kez bilginin suyundan içersek, HAYATLARIMIZ ASLA BİR DAHA AYNI OLMAZ; dünya görüşümüz sonsuza kadar değişir ve hayatlarımız ebedi bir maceraya dönüşür.
İrlanda – Firavunlar Ülkesi (Andrew Power)

Kendi kendime daha iyisini bulamazdım. Her şeyi anlatıyor. Onun üzerine biraz düşünün.  Her şey önünüzde açılıyor. Ömür boyu bu maceradan zevk alın. Sevgili, talep eden herkese yardım ve rehberlik ediyoruz. Bunu yapmaktan çok mutluyuz. Her şey açılıyor ve ifşa ediliyor. Artık hiçbir şey gizli kalamaz.

Şimdi yeniden bir mola vermeye çalışın. Haftada yedi gün, başa çıkmanız gereken çok şey var. Planladığımız gibi hepsi bir araya geliyor.

Sevildiğinizi ve aziz tutulduğunuzu bilin. Sizi seven Monty.


 
Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Sunday, 10 November 2013

10 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 10 KASIM 2013
Bir süre önce Bluebeam (Mavi ışık) projesi hakkında konuşmuştuk. Hükümetler  şimdi onunla devam edip etmeyeceklerine karar veriyorlar. Zaman kazanmaya çalışıyorlar ancak sizi temin edebilirim ki geri tepecek. Ne kadar etkileyici yaparlarsa yapsınlar, insanların büyük çoğunluğu mavi-ışık projesinin farkında ve onun gerçekte ne olduğunu görecekler.  Hükümetler umutsuz durumda olduklarını görüyorlar. Andromeda’daki arkadaşlarınız ne olduğunun tamamen farkında ve hükümetlerin kontrolü elde tutmak için yaptıklarını açığa çıkarmak amacıyla Dünya gezegenine gelmeyi planlıyorlar. Andromedalılar sizi dünyanızda Kabal’ın hakimiyetinden ve kontrolünden özgürleştirmek için her hazırlığı yaptılar.

Andromedalılardan korkmanıza gerek yok. Onlar dost ışık varlıklardır. Onlar bir kez daha sizinle birleşmek istiyorlar. Hızlı bir şekilde adapte olmanız gereken çok sayıda değişikliğe hazırlıklı olun. Tamamen aydınlandığınızda, bu kontrol altında olduğunuz hapishanenin olağanüstü karanlığında nasıl hayatta kalabildiğinize şaşıracaksınız. Henüz nasıl kontrol edildiğinizi anlamaya başlamadınız. Siz sadece bunu hayatın normali olarak kabul ettiniz. Şimdi küçük bir yazıya bakma vakti ; Siz evinizin, arabanızın ya da çocuklarınızın sahibi değilsiniz. Siz düşünülebilen her şey için vergilendirildiniz ve bunu hiç sorgusuz kabul ettiniz. Şimdi, kapatılmamış gözlerinizle görmeye başlayacağınız bu kontrolü nasıl normal olarak kabul ettiğinize şaşıracaksınız.

Sunday, 3 November 2013

3 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 3 KASIM 2013
Sizden tüm gizlenenlerin üzerindeki perde kalkıyor. Değişim meydana geldiğinde hazır olabilmeniz için, atanmış kişiler neler olduğunu açıklamak ve açığa çıkartmak için öne çıkıyorlar. Sonraki birkaç ay illüzyon ve onu yaratanlar tamamen ortaya çıkarılacak. Sizi kilit altında tutan tüm kısıtlamalar her geçen gün ortadan kaldırılıyor. Şimdiye kadar doğumunuzdan ölümünüze kadar kontrol altında tutulmanıza hizmet eden bir hipnotik trans altında yaşadınız. Şimdi propagandanın ne olduğunu artık görüyorsunuz ve on daha fazla prim vermeyeceksiniz. Kabal’ın içindekiler onun mevcut haliyle daha fazla devam edemeyeceğini biliyorlar. Onlar başarısız oldular !

Onları daha fazla kabul etmeyecek bir dünyada, güç için rekabet edenler arasındaki iç çatışmanın çabucak farkına varacaksınız. Onların gücü eriyor ve dünyada onların bağışlanmayı satın alabilecekleri bir para birimi yok. Eğer onlar affedilmek için gerçekten pişmanlık duyarlarsa ve yalvarırlarsa o kalpten gelmeli. İnsanlar hangi eylem rotasında gidilmesi gerektiğine (rehberlik ile) karar verecekler. Bu tür kararlar vermeye hazırlanmalısınız.

İnsanlığa en fazla zararı verenler bu eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorundalar. İnsanlar karar verecekler ve bu bir düzen içinde yapılacak. Artık kontrolün sizde olduğunu ve bağışlanmak isteyenler için düşüneceğinizi göstermek zorundasınız. Güzel gezegeninizin gerçek tarihiyle çalıştığınızda ve size öğretilen sözde tarihi hiçe saydığınızda ona her durumda hak ettiği değeri verecek kadar donanımlı olacaksınız. Teslimiyetin ilk işaretleri açıkça ortaya çıktığında, tüm kimyasal zehirlemelerin derhal durdurulması, suya yapılan florür takviyesine son verilmesi ve tüm aşıların yok edilmesinde ısrarcı olmalısınız.  Dünyadaki yaşamında insanlık bir daha asla bu tür şeytani yönlendirmelerle yüzleşmemek zorundadır. Doğaya ve tüm doğal olana kitlesel bir dönüş olacak.

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.