Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 5 August 2012

5 Ağustos 2012


 

BİZE BAKIN, HERŞEY KÖTÜYE DOĞRU GİDİYOR; HERŞEY TEPETAKLAK.
"DOKTORLAR SAĞLIĞI BOZUYOR, HUKUKÇULAR ADALETİ YOK EDİYOR, ÜNİVERSİTELER BİLGİYİ YOK EDİYOR, HÜKÜMETLER ÖZGÜRLÜĞÜ YOK EDİYOR, ANA MEDYA BİLİŞİMİ YOK EDİYOR VE DİNLER RUHSALLIĞI YOK EDİYOR"
Michael Ellner

Bu sözler gerçekte sizi yansıtıyor, sevgilim. Her zaman hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını söyledim. Siz isteyerek gerçeğin zıddını düşündünüz. Bu doğumdan ölüme her şeye uygulanır. Size yalan söylendi. Şimdi kendi yaşamlarınızın sorumluluğunu almalısınız. Her zaman doğal ve saf olan şeye uygun davranın. Bu size zarar vermeyecek. Yiyecek üretmenin, suyu saflaştırmanın ve soluduğunuz havayı temizlemenin doğal yöntemleriyle sizi tanıştırmanın planlarına sahibiz. İnsanlığı kurtarmak için çalışmamız büyük bir projedir. Herşey ortaya çıkar çıkmaz ve insanlar hipnotik durumlarından uyanır uyanmaz, biz bunu yapabileceğimize güveniyoruz. Tam bilinçliliğe ne kadar kısa sürede sahip olursanız, size yalan söylenemez ya da hatalı inanç sistemlerinde tutulamazsınız.

Londra andaki karar vermenin merkezindedir. Dünyanızı tümüyle ele geçirmeyi- Yeni Dünya Düzenini- planlayanlar arasında fikir ayrılığı var. Bir iki kişi korkmaya başlamakta, çünkü çoğunuz uyanmıştır ve itaat etmeyi reddetmeye hazırlanıyor. Onlar Londra Olimpiyatlarını kendi dramatik ele geçirme faaliyetleri için mükemmel bir senaryo olarak gördüler. Bu aynı zamanda onlara, çoğunuzu Dünya’dan atmak için mükemmel bir fırsat sağlamıştır. Gezegeninizi ele geçirme planlarını kabul etmeye sizi zorlamak için bunun yarattığı korkuyu kullanmayı planladılar. Bunu ciddi olarak düşünmeniz ve birbirinize destek olmanız gerekiyor. Bu insanlar 2000 yıldır size yalan söylemekteydiler. Onlar kurnazca yönlendirmede uzmandırlar. Onların vaatlerinin geçmişte sizi getirdiği yere bakın. Bu açıktır ki, onlar her zaman güvenilmezdirler. Onlarla karşılaştığınız zaman, sizi korkutan varlıklarla çalışırlar. Sözün özü, onların size ve sizden olanlara saygısı yoktur. Sizi kendilerinden aşağı olarak görürler. Onlar bir hayal ürünü dünya yaratmışlardır. Hollywood, sizi aptal yerine koymak için, yanlış bir güvenlik duygusunu kabul ederen bir miti aşıladı.

Geçişten sonra gelecek için hazırlanmak amacıyla öngörüsü olan kimi insanlar vardır. Veronica bu hafta böyle bir adamla konuştu. O nezaketle görüşmeyi kabul etti. Daha sonra bu inanılmaz çalışmasıyla sizin aranızda bağ kuracak. Bütün dünyaya, bir insan grubu ya da ailelerin insanlar üzerinde asla yeniden hakimiyet kurmayacağına dair güvence verilmesi gerekir. Barış, adalet ve bilginin paylaşımı günün düzeni olacak. İnsan asla bir daha Hapishane Gezegende olmayacak. Eve yolculuğun son ayağındasınız. Daha sonra, gezegeninizi din ya da politika tarafından kısıtlanmış gözlerle görmeyeceksiniz. Diğer gezegenlerden hemcinsiniz varlıkları tanımaya başlayacaksınız. Aynı zamanda sizden gizli tutulan her şeyi bilmeye başlamaktan mutlu olacaksınız. Bir aydınlanma zamanı sizi bekliyor. Öğrenecek, açıklanacak öyle çok şey var ki. Bu, Dünya’da olmak için muhteşem bir zamandır. Gezegeninizin geleceği ellerinizdedir.

Savaş ve Vatikan ruh dünyasıyla ve diğer gezegenlerle bağlantıyı önlemek için Dünya’nın yıldız kapılarının çoğunu tahrip etmiştir. Bu yıldız kapılarının, kutsal kuyuların ve kutsal yerlerin onarılması için çok ciddi düşünce verilmek zorundadır. Kabal evrenle ve Dünya’daki diğer ülkelerle dahi bağlantınızı kesmeye başlamıştır. Ordular ülkeleri istila ettikleri zaman eski eserleri yok etmişlerdir, çünkü antik olabilen her şeyi tahrip etmeleri için talimat almışlardır. Bu insanlığa karşı bir suçtur. “biz sadece emirleri izledik” sözü bir mazeret olarak kabul edilmeyecek. Onların kendi suçlarının büyüklüğünün farkına varmaları sağlanacak. Herkes kendi eylemlerinden sorumludur. Başkalarına ve onların tarihlerine saygı duymalısınız. Bozuk sisteminiz tarafından acımasızca istismar edilenler elinizi uzatın.

Gezegeniniz geleceğe dev bir sıçrama yapmak üzeredir. 2012’nin bozuk olanın ortadan kaldırılacağı ve barış ve adaletin ışığının tüm insanların eşit oldukları bir gelecek yaratmak üzere her yeri kaplayacağı yıl olması takdir edilmiştir. Karanlıktan günışığına adım atmak gibi olacaktır. diğer gezegenler sizin için orada olmaya hazırlanmaktadır. Onlar yeni yaşam yolunuza uyum sağlamanıza yardım etmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayacak olan merkezleri kurmaya destek olacaklar. Bu merkezler dünyanın her yerinde olacak ve yaşamın bu yanında dikkatli bir şekilde planlanmıştır. Geçişi kolay, nazik ve heyecan verici kılmak için mümkün olan her şeyi yapmaktayız. Geleceğe bakın ve geleceğinizde yerleri olmadığı için geçmişin adaletsizliklerini geçmişte bırakın. Antik zamanlara baktığınız zaman, gerçeği öğrenirsiniz: kim olduğunuzu, niçin ülkenizin Kabal için bir tehdit olduğunu; son zamanlarda Irak’ta olduğu gibi antik bilginin ortaya çıkmasını niçin önlediklerini. Siz Dünya gezegeninin tüm vatandaşlarısınız. İkinci sınıf vatandaşlar yok. Bankacılıktaki yozlaşma yakında unutulmuş olacak. Asla yine olmasına izin verilmeyecek, çünkü para artık olmayacak. Diğer gezegenler mutlu bir şekilde parasızdırlar. Bu başka bir kontrol mekanizmasıdır. Yiyeceklerinizden, havanızdan ve suyunuzdan tüm zehirler kaldırıldığı zaman herkesin sağlığı mucizevi bir şekilde iyileştirilecektir. Hükümetleriniz kasıtlı bir şekilde su kaynaklarınızı zehirliyor. Bu insanlığa karşı bir suçtur ve durdurulmalıdır. Bunu yapmak için gerçek nedenlerinin ne olduğunu sorun ve dürüst cevaplar isteyin. Niçin sizi zehirlemek için onlara ödeme yapmanız beklendiğini sorun. Nedenini bilmek hakkınız!

Emin olun ki, yalnız değilsiniz. Daha yüksek bir boyuta geçiş boyunca size rehberlik etmek için öyle çok kişi toplanmıştır ki. Bunu barışın hüküm sürdüğü yeni bir yaşama doğru büyük bir macera olarak görün. Korku değil, sevgi hemcinslerinizin gözlerinde parlayacak. Gücünüzü geri alma zamanıdır. Altın bir gelecek karşınızdadır. Gevşeyin ve ona doğru olan yolculuğun tadını çıkarın.

Bu zamanlar sizin için çok yoğun zamanlardır, sevgilim. Yapabildiğim kadar yardım ediyorum. Hiçbir zaman sizi bırakmayacağım. Her zaman sevginle dolu, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.