Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 27 November 2011

27.11.2011      27.11.2011


“Eğer yeterince büyük bir yalan söylerseniz ve söylemeye devam ederseniz, insanlar buna inanır. Yalan, yalnızca devletin insanları yalanın politik, ekonomik ve/veya askeri sonuçlarından koruduğu zamanlarda sürdürülebilir. Böylece devletin tüm gücünü yalanın amansız düşmanı olan gerçek için çıkan muhalefeti önlemeye kullanması son derece önemli olur ve bu yüzden muhalefet yayıldıkça, gerçek devletin en büyük düşmanı olur.“
Joseph Goebbels


Sevgilim, bunları dünya üzerinde hepiniz görüyorsunuz. İnsanlar gerçeği paylaşmak için toplanır, ancak bu cesur ruhlar gerçeği baskı altına almak isteyenler tarafından vahşice saldırıya uğrar. Tarih boyunca, insanlar özgür ifade hakkı için saldırıya uğramış ve ölmüşlerdir. Adınıza konuşanlara sevgi gönderin ve onlara siper olun. Onlar yalnızca gerçeği ve barışı aramaktadırlar. Tüm ülkelerin korku olmadan, bir araya gelmelerini, barış için birlikte çalışmalarını isterler. Ortaya çıkacak olan ve çıkması zorunlu olan değişiklikler, çoğunluk kalplerinde sevgi ve barışa sahip oldukları zaman meydana gelecektir; amansız düşmanlar olarak görünenler için bile…

Kontrol altında olanlar böyle bir korkunç yok oluş yolundadırlar. Kendi düşüncelerinin hatalı olduğunu görmeleri için çok fazla enerji alacaklardır. Hepiniz, birlikte, bunu yapabilirsiniz: bombalara ve kurşunlara ihtiyaç olmayacak. Sevginin gücü karanlığın işlemediği bir uyum yaratır. Bilinçliliğiniz genişledikçe, kim olduğunuzun daha fazla farkında olacaksınız. Dünyanız tamamen değişecektir. Materyalizmin gerilimi görünmez olacaktır ve gezegeninizdeki yaşamı tamamen yeni bir ışık içinde deneyimleyeceksiniz. Ruhsallığınızla bağlantınız yeniden kurulacak ve tüm evren size açılacaktır. Oraya varmak bazı güçlüklerden geçerek olacaktır, ancak bunu başardığınız zaman, her şey size açıklanacaktır. Söyledikleri yalanları görebilmeniz için rehberlik isteyin. O zaman sizi etkilemeyecekler. Kontrolü elde tutmak, kontrol edenlerinizin son çabalarıdır. Onlar savaşa, dünyanızın enerjisini aşağı çeken herhangi bir savaşa ihtiyaç duyarlar. Savaşın nedenlerini kabul etmeniz için sizi zorlamaya çalışanların farkına olun.

David Icke birinde şaka yapmıştı; “eğer savaş açıklanırsa ve hiç kimse bulunmazsa ne olur?”. Cinayeti yapacak kimse olmaz! Değişiklikleri meydana getirmek hepinizin seçimine kalmış. Gerçek sizi özgürleştirecek. Gerçek çoğunlukla, size söylenmiş olanların tam tersidir. Sizi karışıklığa düşürmek için kesinlikle çok zeki bir fikirdi. Gerçeğin, mutlaka kendini ortaya çıkarmasının bir yolu vardır; bunu hemen şimdi yapmaktadır. Kontrol çoğunuzu, %99’unuzu hareket geçirmektedir. Öyle ki, dünyaya sükûnet yayılacaktır. Barış yeniden hüküm sürecektir.

Çocukları, eğitim yoluyla onlara verilen yanlış bilgilendirmeden korumaya çalışın. Onları genç zihinleri korunmaya ve yol göstermeye ihtiyaç duyar. Devletin çocukları sevgi dolu ebeveynlerde uzaklaştırma gücü alarm vermektedir. Ruhları dünyaya getirdiğiniz zaman, onları sevmek ve korumak, kendi kararlarını alabilecekleri zamana kadar onlara yol göstermek görevinizdir. Herkes yaşamına vereceği yönü seçme hakkına kesinlikle sahiptir. Sevgili dostlar, göçüp gittiğim zaman, size “hiçbir şey göründüğü gibi değil” diyeceğim. Her gün hiçbir şeyin, din ya da hükümetlerin, söyledikleri gibi olmadığını öğrenmektesiniz. Hepiniz insanlık üzerindeki en büyük dalaverelerin bile kurbanısınız. Onlar uzun zamandır bunun bedelini ödemiyorlardı, ancak şimdi gerçeğin ışığı onların üzerinde parlamaktadır. Onların kirli çamaşırları ortaya çıkarılıyor. Bu hoş bir tablo değil. Bu kitlesel bir ölçekte kitlesel bir kandırmacadır. İnsan ırkı sevgi ve barışı telkin etmeyi bir meslek olarak icra edenler tarafından vahşice istismar edilmişlerdir. Bu da gerçeklerin tam aksidir. Gerçekleri gizlemeye çalıştıklarından şüpheniz mi var. Aynı zamanda çevrenizde olup biten her şeyi uyanık bir şekilde gözlemekten sizi alıkoyacak sahte bir güven duygusu yaratmak için belirli insanları sahte bilgilerle beslerler. Onlar ziyadesiyle zekidirler. Dikkatsiz davranarak, bu günlere erişmediler. Onlar sizin için yarattıkları finansal problemlerle sizi tuzağa düşürdüklerine inanıyorlar.

Yardımımız ve rehberliğimizle, içinde yaşadığınız yalanların hapishanesinden sizi kurtaracağız. Gerçeği takdir edenlerle birlikte hareket edin. Bu kötü kargaşanın dışında bir yol olduğunu onların anlamalarına yardım edin. Yardımsız değilsiniz. Elde ettiğiniz bilgi sizi özgürleştirmektedir.

Antik/eski çağ bilgileri açığa çıkacak, aynı zamanda sizden alınan her şeyi nasıl geri alabileceğinizi ve size nelerin yapıldığını pozitif olarak ortaya koyacaksınız. Yine, size hatırlatırım ki, eski İrlanda dünyanızı sonsuza dek değiştirecek olan inkâr edilemez delilleri bulundurur. Başbakan’ın (Enda Kenny) kanıtlara bakması desteklenmelidir. O zaman her şeyi çok farklı bir açıdan görecektir. Mr Kenny bugüne kadar cesurca davranmıştır. Bir sonraki adıma geçmek için yeterince cesur mudur? Yaşamınızdaki yanılsamaların dışına çıkma zamanıdır.

Ölümümden beri çoğunuza rica ettim. Bunlarla yüzleşmek ve başa çıkmak zorundasınız. Kolay değil. Sevgilim, kendi adıma, sonuçları hepinize ağır gelecektir. Gerçeğin beraberinde getireceği özgürlük en kötü rüyalarınızı bile gölgede bırakacaktır. Dünya üzerinde, ruhsal boyutla bağlantı kuran insanlar vardır. Onlar her yerde gerçeği aramaktadırlar. Gerçeğe doğru bu büyük değişimde her biriniz kendi benzersiz rolünüzü oynamaktasınız.

Sevgilim, doğru yoldayız. Hepimiz birlikte gidiyoruz. Sevgi dolu kocan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost / Emreskopi


emreskopi.blogspot.com


Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.