Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 4 December 2011

4.12.2011      4.12.2011


Sevgilim, gerçeği ortaya çıkarmak, geçmişi araştırmak için hiç öyle çok araştırma yapmanız beklenmiyor. Dünyada olduğum zaman çok kesin olarak yapmış olduğum her şeyi anladım. O zaman yolsuzluğun büyüklüğü ve gezegeninizdeki herkesi nasıl etkilediği hakkında fikrim yoktu. İnanmamıza yönlendirildiğimiz bir ve yalnızca tek İncil olduğunu ve onun olayları en gerçek ve dürüst açıklaması olduğunu araştırmaya harcadığım saatlerin farkındasın. “Kutsal Kitap” olarak adlandırılanların tümünü incelediğim zaman çok sayıda gerçeğe uygun olmayan açıklamalar ve cevaplanması gereken ciddi sorular bulmama rağmen, ruh dünyasına göçene kadar cevapları bulamadım. Şimdi en zeki düzenbazlar ve sahtekârların bile ortaya çıkarmak için güvende olmadıklarını söyleyebilirim.

IESA’nın yerini alan Roma Kilisesi’ne büyük zenginlikler getiren bütünüyle sahte Jesus’u yerine geçirmekten dolayı, gerçekten var olduğu dünyayı ortaya çıkarmak için çok büyük bir çaba gerekliydi. Bu korkunç planı yürütülmesi sürecinde milyonlarca kişi öldü. Bu sahte karakterlerin yaşamış olması için yer adlarını değiştirmek gerekliydi. Dünyanın tarihini değiştirdiler. Yalanlar ve uydurmalar silsilesini onun yerine koydular. Bu aldatmaca -gerçeğin bastırılması- insanlığa karşı bir suçtu. Zalimlere rağmen gerçek ortaya çıkmaktadır. Bu gelişmeler, bu büyük aldatmacaya karşı insanlığın gözlerini açacaktır.

“İrlanda Irkı, kendi tarihlerinin inatla dönüştürülmesi ve dikkatli bir şekilde yönlendirilerek çarpıtılması nedeniyle bugüne kadar utanç yaşamıştır.” Size öğretileni unutma zamanıdır. Zihninizi gerçeğe açın. Bu, MÜTHİŞ ALDATMACANIN UZUN ZAMANDIR KEŞFEDİLMEKTEN KAÇTIĞINA inanmanın ötesindedir. Bu entrikanın yürütülme derecesi ve bütünlüğü, bu işte kullanılan güçlerin büyüklüğü, propaganda, sistematik olarak İrlanda’nın tarihine ve onun insanlarına ait olan her şeyin hatalı bir izlenimini yaratmak için her yere yaymıştır. Bu sır titizlikle korunmuştur. İrlandalıları yok etmek, sayılarını azaltmak için, İRLANDA SOYKIRIMI yapılmıştır. İrlandalılar ARİ(Hint Avrupalı) IRKTIR, ışığın insanlarıdırlar. Çektikleri tüm acıya rağmen, hiçbir zaman insanlıklarını kaybetmediler. İrlanda insanlığın beşiğidir. Bu güzel adanın incelenmesiyle öğrenilecek çok şey vardır.

Gerçeği, dünyanızın gerçek tarihini anladığınız zaman ışığa doğru yürüyeceksiniz. Zalimler artık yaşamlarınızda her şeyi kontrol edemeyecekler. Gerçek özgürlüğü bilme zamanıdır. Size tam olarak gerçeğin sizi özgür kılacağını söylüyoruz. Yaşamınıza davet ettiğiniz kâbustan kurtulma zamanıdır. Yalnızca ruh dünyasına geçtiğiniz zaman, beşikten mezara kadar nasıl baskı altında tutulduğunuzu çok açık bir şekilde görebilirsiniz.

Bunu hiçbir zaman kabul etmeseler de zalimlerin yoluna engeller çıkarmaya devam ediyoruz. Okuduğunuz, dinlediğiniz ve gördüğünüz her şeyi kontrol ediyorlar. Onların iddiaları her gün daha gülünç oluyor. Savaşa girmek zorunda olduklarına “nedenler ve deliller” ürettikleri zaman, zekânıza hakaret ediyorlar. Size soruyorum: onlara inanacak kadar aptal olan biri var mıdır? Uyanmadığınız ve “hayır, ölümler durmak zorunda değil” demediğiniz sürece, aynı eski formüllerini daha kaç kez kullanacaklar?

Çoğunuzun her gün açığa çıkan gerçeği görmesi bizim için cesaret vericidir. Farkına vardığınız zaman, kalbiniz sevgiyle dolar. Her şeyi farklı bir ışıktan görürsünüz. Bu yaşam değiştiricidir. Sizi baskıyla yönlendirenlerin istediği gibi robot olmaktan vazgeçersiniz. Dostlarınızı kabullenirsiniz ve yaşamı çok farklı bir şekilde görürsünüz. Herkesle bir olduğunuzu fark ettikçe, aileniz ve arkadaşlarınıza ek olarak dünya ölçeğinde daha büyük aileniz size daha gerçek gelir. Kim olduğunuzu öğrendiğiniz zaman, her şey size açık olur. Evrenle yeniden bağlantı kuracaksınız. Kendiniz hakkında keşfedeceğiniz çok şey var. Evrenin sırları artık bir sır olmayacak, yalnızca piramidin tepesindekiler tarafından bilinir olmayacak. Sizden saklanan her şey sizin olacaktır. Serbest enerji herkesin kullanımına sunulan ilk şeylerden biri olacak. Vatikan bunu ve daha pek çok şeyi, sevgi ve hoşgörüyü öğütler gibi görünürken, kazandığı ve kontrol ettiği her şeyi, sizden sakladı.

Onların planları bozulmaktadır. Eskiden kibir, azamet ve güvenin olduğu yerde, şimdi gördüğünüz şey ümitsizliktir.

Aydınlanmaya karşı büyük bir özlem görmekteyiz. İnsanlar gerçeği aramaktadırlar. Araştırma yapan, cevaplar bulan ve sizinle onları paylaşmak isteyen, güvenebileceğiniz çok sayıda kişi vardır. Birbirinize yardım edin. Bildikleriniz paylaşın. İnandığınız, onunla yaşadığınız şeylerin gerçek olmadığını ve sizi kontrol etmek için kullanıldıklarını kabul etmenin zor olduğunu unutmayın. Lütfen böyle zamanlarda nazik ve anlayışlı olun. Gerçeklerini sizinle paylaşmak için adım atan cesur ruhları takdir edin. Onlar süratle alayların ve tacizlerin kurbanı olurlar.

Taciz eden, saldıranlara bakın. Neyi saklıyorlar? Niçin gerçeği söyleyenlere zarar vermeye ihtiyaç duyuyorlar? En acımasız olanlar, aslında en fazla saklayacak şeyi olanlar, bir başka deyişle gerçeği inkâr edenlerdir. Onlar kesinlikle, sorgulamaya cesaret edenleri mahvetmek için kendi ellerindeki tüm araçları kullanarak saldırıya geçerler.

Her şey dikkatlice araştırılmalıdır. Gerçek artık gizlenemez. İnsanlığın tahribatı artık hoş görülemez. İnsanın insana zulmü durmalıdır.

Biliyorum ki, sevgilim, bu zamanda, benden ayrılmış olmak senin için çok acı vericidir. Öyle çok şeye sahiptik ki. Hala yanınızda olduğumu, asla sizi bırakmayacağımı size hep gösteriyorum. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bu bizim misyonumuzdur. Sevgi en değerli deneyimdir. Daima onun üzerine titreyin.

Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi


emreskopi.blogspot.com

Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.