Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 18 December 2011

18.12.2011      18.12.2011


Şimdi her şey hızlanmaktadır ve insanlar gerçeğin ortaya çıkmasını dört gözle beklemektedirler. Evet, bu cesaretlendirir, ancak eylemlerinizin, yaklaşık 2000 yıldır gezegeninizi ve insanlığı tahrip etmekte olan, kabalın ortadan kaldırılmasını destekleyeceği bilgisi onları öne çıkaran şeydir. Kabal’ın uyanışı önlemek için her yola başvurmasına rağmen onu önlemek için yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. İzledikleri dinin ve inceledikleri tarihin tamamen kurmaca olduğunu kabul etme problemleri vardır. Bazıları için bu çok ileri bir adımdır. Hala her şeyi yalanlar üzerine inşa ettikleri gerçeğini anlayamadıkları için, geçmişe yapışıp kalmaktadırlar. Gerçeği onun kasten yanlış sunulduğu dumanlı ekrandan görebildikleri için, zihinlerini özgürleştirmeyi öğrenmek zorundalar.

Kabal tüm planlarını anlaşılacağını düşündüğü zaman, insanlık uykudan uyandı ve geçmişte gerçek olarak kabul etmiş olduğu şeyi sorguladı. Kabal, kesinlikle haksızca elde edilmiş zenginliklerini ve gücünü korumak için savaşacaktı -bu anlaşılabilir bir şeydir- ancak gezegeni kurtarma isteği daha büyüktür. Aynı zamanda gezegeninizi sarmakta olan diğer gezegenlerden gelen dostlarınızın da farkına varmışlardır. Onlar, diğer ülkelere saldırılmasıyla ilgili yasa dışı eylemlerin önlenmesine destek olmaktadırlar. Artık dünyanızı kontrol edenlerin ocağında değilsiniz. Nihayet, her şeyin bundan ibaret olduğunu düşündüğünüz, yaşamış olduğunuz hapishanenin demir çubuklarını görmektesiniz. Şimdi, gerçek özgürlük çağırıyor. Bu çağrıyla barış, uyum, sevginin gelmesi ve tüm yapay sınır ve farklılıkların ortadan kalkması gerekiyor.

Hala her şeyde İrlanda’nın önemini henüz kavramamış olan bir iki kişi vardır. Hala İrlanda’ya sizin düşündüğünüz gibi tepeden bakıyorlar. Kendinize, bu ülkeye bakmaktan niçin uzak tutulduğunuzu sorun. Niçin Mısır ve Yunanistan gibi diğer ülkelere çok fazla önem verildiğini sorun. Niçin antik İrlanda Druid’lerinin on emrinin tanrı tarafından güya Musa’ya verilenlerle hemen hemen aynı olduğunu sorun. Tufan öncesine ait bilgilerin koruyucusu ve yayıcısı, gerçeğin koruyucuları ve hizmetçileri olan Druid’lerdir. Bu bilgi kasten saklanmıştır. Druid’ler ARİ(Hint Avrupalı) ırktandırlar. Bu ırksal değil, ruhsal bir sınıf anlamına gelir. Onların dilleri Arami ve İbranicedir. Sami dil ailesinden değildir ve yahudiler tarafından keşfedilmemişlerdir. Antik İrlanda alfabesinin 22 harfi antik İrlanda’nın kutsal alfabesiydi. Şimdi onun İbranice olduğuna inanmanızı bekliyorlar. Her şey irlanda’dan ve İrlanda’nın insanlarından çalındı. Yahudi Hıristiyanlığı kasti bilgi hırsızlığının bir sonucudur. İsrailiyat terimi İsa’dan, Doğu Arya’nın tanrısı ve bir Mısır kralı olan Amen Ra’dan gelir. “İsrailiyat” ve “Yahudilik” gerçekte batıdan gelen Hiksos-Atonist’ler olarak bildikleriniz, asla tutsaklıkta zaman geçirmemişlerdir. Onlar zengin bir hanedandı ve ızdırapların yüzyılından ve dünyanızın yıkımından sorumluydular. “sözüm ona tarihiniz” gerçeklerle desteklenmemektedir. Bakmaya özen gösterenlere uygun deliller vardır. Size öğretilen her şeyi sorgulamaksızın kabul ettiniz; şimdi ışığa doğru gitmek için, tüm bunları unutmanız gerekiyor. Kendiniz için gerçeği araştırmalısınız. Ben doğru yönde size yol göstermeye çalışıyorum. İlgilendiğiniz olayları ve kişileri anladığınız zaman, iç yüzünün önemini de tam olarak anlayacaksınız. Gerçek mirasınızı inkar ettiniz, istismar ettiniz, kazıklandınız ve yalan söylediniz. Yeter artık demeye hazır mısınız? Zalimleriniz bir bilince sahip değiller. Onlar sizi istemiyorlar. Birçok ülkeyi aşağı çekmekte olmalarının nedeni budur.

Tatil sezonu yaklaşıyor. Sevgi enerjisini yaratmak için neşe içinde bir araya gelin, bunun bedeli yoktur. Yeni yıla kalbinizdeki umutla bakın. 2012’yi mümkün olduğunca travmasız yapmak için gayret göstereceğiz. Ne yazık ki şurada burada olumsuzluklar olabilir, ancak bütünde harika bir yıl olacak. Aydınlanmanın ve gerçeğin yılı.

Sizin aranızdayız. Sizi doğru yöne koymaya devam edeceğiz. Birçoğunuz uyanmasına ve alarm halinde olmasına rağmen, geride kalanlarınız kendileri için kanıt ve ispatı bulmak yerine, daha fazla kanıt ve bulgu arıyorlar. Kendi yaşamınızdan kendiniz sorumlusunuz. Dünyanızı ve insanları yok etmede hemen hemen başarılı olanları açık olarak görmeniz için örtüleri kaldırıyoruz. Onlar bir gün insanların büyük öfkesiyle karşı karşıya gelecekler. Bunların cevaplarına sahipler. Biz gerçekten kim olduğunuzu farketmenize yardım etmek amacıyla tüm insanlık için barışı ve sevgi ağını yeniden kurmak istiyoruz. İkamet ettiğiniz evreni size göstermek istiyoruz. Sizden saklanan öyle çok şey var ki. Gezegeninizi gasp edenler tarafından kötü muamele görmekteydiniz.

Bu iyi niyet döneminde, ışık için çalışanlara, özellikle de kendilerini diğerlerini uyandırmaya adayanlara teşekkür etmeliyiz. İşiniz çok önemlidir. Yaşamın her iki yanında çok fazla takdir edildiniz. İyi niyet dönemini kutlamak üzere toplandıkları için, gelecek hafta sonu eşimin ailesiyle zaman geçirmeyi istiyorum. Her zaman kesinlikle onunla olacağım. Sizin hepinizi de izliyoruz. Diğerlerinin uyanması için yardım etmek gibi büyük bir iş yapmaktasınız. Yakında ebediyen karanlığın dışına çıkacaksınız. Kabal’ın yalnızca yapmanıza izin verdiği şeyi yapabildiğinizi hatırlayın. Desteğiniz olmadan, tamamen yardımsız ve işe yaramaz olurlar.

Eşime yardım eden ve destek olan herkese memnuniyetle teşekkürler. O beni hayal kırıklığına uğratmamak için kararlı bir şekilde uğraşıyor. Yakında birgün çabalarınızın sonuçlarını kendiniz göreceksiniz. Sevgili Veronica, ailenle olmanın keyfini çıkar, kahkahalara ve samimiyete. Kesinlikle bu harika yemeğe katılacağım.

Mutlulukla, aşkım. Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi


emreskopi.blogspot.com

Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.