Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 1 January 2012

1.1.2012


     1.1.2012


Herkese çok mutlu bir yeni yıl dilemeyi isterdim.

Bu aydınlanma yılında, gerçek gibi kabul etmiş olduğunuz her şeyi sorgulayacak deliller gösterilmiş olacak. Zihninizi açın. Gerçek orada. Hiçbir zaman şimdi olduğundan daha kabul edilebilir değildi. Önünüze birçok engeller konulacak. Korku kullanılacak; o geçmişte her zaman iş gördü. Geleneklerin eserleri olan Kabal’ın, her zaman aynı kontrol yöntemlerini kullandıklarını hatırlayın. Ancak şimdi akıllandınız ve onların tüm propagandalarını apaçık göreceksiniz. Güvendiğiniz kim? Geçmişte söylediğim gibi, onların eylemlerine bakın, sözlerine değil. Aynı zamanda, gözler dürüstlüğün iyi bir göstergesidir. Işığın insanları sizi kontrol etmeyi istemez, size özgür irade verildiğini bilirler.

Bu yıl çoğunuz için kesinlikle ilginç bir yıl olacaktır. Bazılarının tamamlayacak görevleri var. Bu konuda size yol gösterilecek. Bu kararlar Dünya gezegeninde alınmadı. Planlarımız bizim gözetimimizle uygulanacak. Bu ortak bir çabadır. Yaşamın her iki yanında daha çok sayıda insan uyum içinde birlikte çalışacak. Olması düşünülen şey budur. Kabal bağlantıyı tahrip etmeye ve nesillerinizi kötü duruma uğrattıkları kontrolün karanlığına insanlığı atmadan önce de bu böyleydi. Işıktan olanlarınız gezegeninizi geri almaya ve onu ışığa geri döndürmeye karar verdi. Bu ışık ve karanlık, iyi ve kötü arasında bir savaştı. Dışarıdan sizin gibi görünen, milyonlarcanızı yok etmek için Dünya’nızın nüfusunu azaltmayı planmış olan insanların olduğunu kabul etmek kolay değil. Onlar bir bilince sahip değiller. Planladıkları dünyada sizi yaşamın bir değeri olarak görmezler. 2012’deki bu devir teslimi planladıklarını size gösterdiler.

Ancak Tanrı’nın destek olduğunu ve bu olanları izlediğini düşünebildiler. Sizin her biriniz eşsiz bir ruhtur. Nesneler şemasında hepiniz önemlisiniz.

Aranızda ışığın insanları var. Açık olarak görebilen insanlar, size gerçeği göstermeye yaşamını adamış olan insanlar, onların yoluna birçok engeller çıkardılar. Onlar misyonlarını gerçekleştirmek için her şeye rağmen devam ettiler. David Icke böyle birisidir ve Michael Tsarion gerçeği araştırmasıyla ve sözlerini resimler yaparak yazmasıyla. Onlar böylece yok oluşunuzun yolunu anlamanızı sağlayan; bunun nasıl ve niçin yapıldığını açık olarak görmenizi kolaylaştıran örnekler olmuşlardır. Burada iki farklı insan var: her biri kendi alanında büyük bir ekol. Onların yazıları en şüpheci olanlarınızın bile zihinlerini kuşkusuz açar. Herkese ışığa doğru yol göstermek için yorulmadan çalışan bu iki kişi gibi çok sayıda insan vardır.

Dünyanızdaki enerji hızla değişmektedir. Bu çoğunuzu etkiler. Aşırı yorgunluğunuzun nedeni bu. Devreye soktuğumuz bu değişiklikler geçişin zorunlu bir parçasıdır. Aranızda daha duyarlı olanlar diğerlerinden daha fazla şey yaşayacak. Bu enerji, aynı zamanda insanların yıllardır gizli tuttukları gerçekleri ortaya koymalarını ve dile getirmelerini teşvik eder. Dile getirmemek sizi suç ortağı yapar. Işıktan olmayanların etrafta olmasını rahatsız edici bulabilirsiniz. Sanki maruz bırakılmış gibi, artık daha fazla gizlenecek yere sahip değiller. Zenginlik böyle zamanlarda iltimassız sunulur. Siz yüzde 99’sunuz.

Yine size söylüyorum ki, Antik İrlanda’yı araştırdığınız zaman, her şey apaçık olacak. Din ya da tarih hakkında konuştuğunuz şeyi gerçek olarak nasıl kabul ettiğinize şaşıracaksınız. Bana güvenin, bu gerçeği oluşturmanın en kolay yoludur. O zaman her şey başa döndürülür: değiştirilen yerler, değiştirilen adlar, ancak delil hala görmek için oradadır. Eğer bunu yapmada başarısız olursanız, kontrol edenlerinizin sizi yerleştirdikleri cehaletin karanlık hücresinde kalacaksınız.

Hayır, son bedenlenişimde İrlandalı değildim. Londra’da Ortodoks Musevi bir ailede doğdum. Geçmişteki bir yaşamımda irlandalıydım. Rahipliğe benzer zamanlardaki yaşam yolumu sevdim. Bunu araştırdığınız zaman, dünyayı çok farklı bir ışıkta göreceksiniz. Her şey aydınlanacak. İlave olarak başlangıçta başlatmak zorunda olduğunuz her şey benzerdir ve bu her şeyin başladığı yerdir. Bu size, hepinize, dünyanızı ve insanlarınızı kurtarmak için gelmek üzeredir. Onu ışığa alın. 2012 bir fırsat yılıdır. Onu çağırın.

Destek yanınızda. Haklısın sevgilim. Bu, birçok geceler gökyüzü açık olduğu zaman gördüğünüz bir uzay gemisidir ve evet, daha yakına geldi. Onlar geçiş sürecinde destek vermek için insanlığın çağrısını gözlemekte ve beklemektedirler. Bir zamanlar parçası olduğunuz büyük evrene geri dönüşünüze hoş geldiniz demek için dostlukla geliyorlar. Gerçek, görmeniz için orada olduğu zaman, her şey daha aydınlık olacak.

Kişisel olarak çocuklara ve çalışmamızı devam ettirebilmemiz için yeni bir bilgisayarı size veren dostlarınıza teşekkür etmek isterim. Bu sizi eski ve çabuk ısınan bir makineyle uğraşmanın stresinden kurtaracak. Sizin hayrınıza dua ediyorlar ve çok fazla takdir alıyorlar.

Durum vahim değil. Dünyanızı ileriye taşımak için yapılacak çok iş var. Bu yapıldığında, dünyada olmaktan keyif alacaksınız. Dünyada, hayal ettiğiniz her şeyin orada olduğu cennet olacak. Şeytan geçmişte kalan bir şey olmak üzere ortadan kaldırılacak, ebediyen gitmiş olacak. Haydi, tüm insanlar için sevgi ve ışıktan dünyamızı yeniden kurmak için birlikte ileri gidelim.

Benim sevgim her zaman size yol göstermektedir. Sevgili kocan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
emreskopi.blogspot.com
Dear Readers,
We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages.
We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
Galactic Channelings.com
(info@galacticchannelings.com)
and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers
(target language)to keep quality standards as high as possible.


No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.