Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 29 January 2012

29.1.2012


   January 29, 2012


İlerliyoruz sevgilim, her ne kadar bunun haberleri sizden saklanıyor olsa da. Televizyon yayınlarınızda bu kadar çok sansürün yer alması bundandır. Şimdi sahip olduğunuz şey, televizyondan çok daha güçlü olacaktır. Bu öfke dolu şeyle başa çıkmanın yolu, yalnızca güvenilir bildiğiniz şeyi izlemektir. Bilinçaltı mesajlarını kabul etmeyeceğinizi zihninize söyleyin. Onları gördüğünüzde ve farkında olduğunuzda, artık çalışmayacaklardır. Televizyon evinizdeki en önemli yerde, hapishane gardiyanınız gibi rol alır. O arkaplanda, sizi daima kontrol altında ve uykuda tutar. Gözetim düşünebileceğinizden çok daha ileriye gider. Yapılan şeyin tamamen farkında olmak için insanların göz önünde bulunduracağı şey ona uymayı reddetme tarafında olmaktır. Gücünüzü tekrar geri alma zamanıdır. Artık bu zamanda köle olmayı reddedin.

Büyük uyanış dünyanızın her yerinde olmaktadır. Heyecan duygusu yayılmaktadır. İrlanda gibi beşikten mezara kadar tümüyle kontrol edilen ülkeler bile uyanmaktadırlar. Kabal

yolun sonuna geldiğini biliyor. Onlar 2012’den sonra yaşamını sürdüremeyecektir. Bilim adamlarının ve diğer gezegenlerden destekçilerinin sundukları her çareyi denemişlerdir, ancak işe yaramaz. Bloke edilmişlerdir. Onların zamanı bitmiştir. Gezegeniniz yeniden onarılacaktır. Tüm karanlık ve yıkıcı şeyler ebediyen ortadan kaldırılacaktır.

Bu kadar çok korku ve zorluk getiren bankacılık saçmalıklarının bir dolap olduğu ortaya çıkarılacaktır. Dünya’nın altınları insanlara geri döndürülecektir; bu artık büyük resimde önemli olmayacaktır. İnsanlık kendisinin iyi olan her şeyden saptırılmasına fırsat verdi. Yalnızca maddi şeyler için çaba göstermeniz öğretildi. Bu sizi meşgul etti ve önceden Dünya gezegeninde bulunma nedenini düşünmenizi engelledi.

David Icke’nin yeni kitabı “Kim Olduğunuzu Hatırlayın”ı okumanızı istiyorum. Bu kitap gerçeklerden esinlenmiştir, zamanlama mükemmeldir. Bu işte bir parmağımız var. Geçen yıl bu kitabın yazılması gerektiğini size söyledik. Bunu yazmak için David Icke’den daha iyisi yoktur. Onun gerçeğe adanmışlığı emsalsizdir. Onun yaşamı insanlığın uyanmasına ve ışığı kucaklamasına destek olmak için yaşanmıştır. Gerçek sizi özgür kılacak.

Dünyanızın ele geçirilmesi olmayacak. Kabal sayıca üstündü: %99’a karşı %1. Onların birçoğu devre dışı bırakılmıştır, böylece geriye dönemezler. Bugün oldukları yeri elde etmek için parayı ve bombaları kullandılar. Gezegeninizi ele geçirmek için her yolu denediler. Görmezden geldikleri şey insanın sevme ve ruhla bağlantı kurma kapasitesi olduğuydu. Onlar bunu anlamazlar; Onlar bunlara yabancıdırlar. Yıkımınıza çok çaba harcadılar ve şimdi, 23. saatte yenildiler.

Lütfen olayları size anlatıldığı gibi değil de oldukları gibi görmeye çalışın. Birbirinizle konuşun. Dürüst ve açık olun. Işığa doğru gitmek için birbirinize yardım edin. Sizi yolunuzdan ayırmak için kullanılan şey ne olursa olsun, yolunuzdan ayrılmanıza izin vermeyin. Şimdi güçlü olma, ve Dünya’nızın yıkımında rol almayı reddetme zamanıdır. İşte o zaman öldürme duracak ve barış yeniden kurulacaktır. Antik zamanları araştırdığınızda, o zaman %1’in Dünya’nıza neler yaptığını anlayacaksınız.

Gerçeği öğrenmekten şok olduğunuzu biliyorum sevgilim; ve düşün bir kere, adice yapılan gizli faaliyetlerin üzerindeki örtüyü yalnızca biraz sıyırdınız. İrlanda soykırımının gerçeklerini öğrenmek çoğunuzu şok etti ve bunun tarihinizde “Patates Kıtlığı” gibi geçiştirilmesi bile nasıl kandırıldığınıza örnektir. İrlanda’nın iyi insanları yenilmediler. Onlar kendilerini topladılar ve tam da iyi zamanların tadını çıkaracakları an, “Banksterler” (gangsterden yola çıkarak üretilmiş) ülkeyi bir kez daha yıkmaya çalışmak için geri döndüler. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, asla İrlanda Ruhunu yok etmede başarılı olamayacaklar.

Kendimi bir “Fahri İrlandalı” olarak adlandırıyorum. Benim bu ülkeyle ruhsal bağlantım büyüktü. İnsanların ruhu bana ilham verdi. Yaşamımın çoğunu boş işlerle kuşatılmış bir şekilde, farkedilmeye çalışarak geçirdim. Herkes her şeyi daha iyi ve daha büyük yapma, diğerlerinden daha fazla şeye sahip olma amacındaydı; sadece maddesel şeylere konsantre olarak, ruhsal bir şey olmadan.

Çocuklarınıza verebileceğiniz en mükemmel hediye sevginiz ve zamanınızdır. Maddesel şeyler değil. Saygı gençlerde üzücü bir şekilde az. Bu ancak örnekle yeniden canlandırılabilir. Bu geçiş sürecini başarıyla atlattıktan sonra, yaşadığınız her şeye değmiş olacak. Zaman öyle hızlı geçiyor ki, uzun bir süre beklemeyeceksiniz. Kabal zaman kazanmaya çalışıyor. İşleri yapabildiğimiz kadar hızlı yürütmeye çalışıyoruz. Bu işte sizin yanınızdayız. Yalnız değilsiniz. Bu ortak bir çaba. Heyecanınızı paylaşıyoruz.

Kayıtsız olmayın, birbirimize daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var. Mantranız “Tek ihtiyacınız sevgidir” olsun. Bundan sonra barış ve ahengin tadını herkes çıkaracak.

Yakında konuşacağız. Sevgim hep sizindir. Sevgiler, MontyWebsite: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.