Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Thursday, 15 December 2011

11.12.2011      11.12.2011


Veronica’dan mesaj

Bana Monty’nin mesajındaki “İRLANDA HERŞEYİN KİLİDİNİ AÇACAK ANAHTARDIR” sözü hakkında mesaj gönderen herkese teşekkür etmek isterim. 15 Kasımda GİLAD ATZMON ile ilk kez tanıştım. “THE WANDERING WHO” (Avare) adlı kitabı yeni yazmıştı. Gilad israil’de doğmuş ve büyümüştü. Yahudiydi. Gilad Yahudiliğin tarihini araştırmıştı ve herhangi bir şeye sahip olmadıklarını bulmuştu; İsrail’de de iddialarını destekleyecek hiçbir şey yoktu. Filminde kendi tarihlerinin ÇALINMIŞ OLDUĞUNU ifade etti.

Evet dedim, İrlanda’dan çalındığını söyledim. İbrani dili İrlanda dilinden doğaçlanmış bir papaz ağzıdır. İncil Britanya-Romen çeviricileri tarafından değiştirilen bir İrlanda kitabıdır. Adını değiştirdiler: Iesa, Jesus’a dönüştürüldü. Onun etrafında, cahiller tarafından başlatılan bir mit yarattılar. Onlar İncilin İbranice olduğunu iddia ettiler. Bu şeylerin tümüyle İrlanda İncillerinden alındığı, tespit edilmeyi önleme amacıyla terminolojisinin değiştirildiği bir gerçektir. Bizim dünyamız o zamandan beri karanlıkta olmuştur.

Uyanmak için, gerçeğin ışığına adım atmak için, birisi o zamandan beri sizi kontrol altında kilitli tutmuş yargılara düşünmeden atlamak ve gerçeklerle yüzleşmek zorundadır. Eğer sizi içinde kilitli tutan kontrol şebekesinden zihninizi kurtarabilirseniz, gerçeği bulmak çok kolaydır. Benim internet siteme bakan biri, Monty’nin Londra’da, Ortodoks Musevi bir ailede doğduğunu, ancak 12 yaşından itibaren gerçeği aramaya başladığını görecektir. O öyleydi ve hala da öyledir, insanların en dürüstü; onurlu bir insandır. Onun amacı bize gerçeği göstermektir ve bu gerçek kendimizi özgürleştirmemiz ve insanoğlunun barış içinde yaşamasına fırsat vermektir. Kesinlikle, bu bizim hakkımızdaki bir şeydir. Delil oradadır. Biri bunu hemen aramak zorundadır.

Gilad ile röportajın filmi internet sitemdedir: www.montaguekeen.com. Aynı zamanda YouTube’dan da izlenebilir.


11 Aralık 2011’de Montague’dan gelen mesaj

Bir çoğunuzun gerçek kabul ettiği şeylere sizin açıkgözlerle bakmanız ve “tarihi gerçek” haline gelenin bir peri masalından başka bir şey olmadığını bulmanız sevindiricidir. Siz hiçbir zaman zihinlerinizin gerçekte ne kadar güçlü olduğunu öğrenmediniz. Zihinlerinizi açmayı öğrendiğiniz zaman her şey, ansızın apaçık olur. Ben asla herhangi birinden, söylediğim şeyi körü körüne kabul etmesini istemedim. Her zaman size, eşime de söylediğim gibi, kendi araştırmanızı yapmanızı söyledim. İlk defasında ona göstermiş olduğum şeyi kabul etmesi kolay değildi. O her öncüyü takip etti ve hepsinden kendisi için kanıtlar buldu. Eğer O’nun yaşında bunu yapabilseydi, öyle yapma arzusuna sahip olan herhangi biri de bunu yapabilirdi.

Papa Andrian’ın İrlanda’yı ve onun insanlarını kontrol etmesi için ve İrlandalıların kimler olduğunu asla bulmamasını sağlamak için İngiltere’ye vermesinin nedenini kendinize siz sorun. Korktukları şey neydi? Dünyanın gizli tarihine bakın. Sizi kontrol edenler niçin İrlanda’nın gerçeği bulmasından ürküyorlar. Çünkü tüm tarih değişecek ve gerçek açığa çıkacak. Dünyanızı yönlendirenler bunu karanlık içinde aynen korumak isterler.

Her şeyi değiştirmek için 2012’de harika bir fırsat penceresine sahip olacaksınız. Cesur olma ve zihninizi değil, kalbinizi ve sezgilerinizi izleme zamanıdır. Dünyanızın kontrolünü sahtekârca alanlar sizi umursamazlar: onlardan biri değilsiniz, yalnızca savaşlarını yapmak ve hizmet etmek için varsınız. Gelecek kuşaklara barış için değişiklikleri yapma ve adaleti geri getirme borcunuz var. Size yol göstermesi için Tanrı'ya güvenin. Gerekli olan her ne varsa yapmak için güç bulacaksınız. O zaman dünyada görmeyi başaramadığınız şeyi açıkça görmek için ruha geri dönmeniz gerekmez. Bana inanın, gerçek olarak kabul ettiğiniz şeyin tamamen fabrikasyon olduğunu görmek büyük şoktur.

Bulduğu şeyi paylaşmak için öne doğru atılan dürüst insanlar var. Onları elinizden kaçırmayın. Kendinizi arayın. Kendilerini bu işe veren insanlar gerçeği örtmeye çalışanlar tarafından reddedilir ve alay edilerek komik duruma düşürülür. Yalnızca söylediklerine dikkatli bir biçimde baktıktan sonra kendi kararlarınızı verin. Bir koyun gibi izlemeyin.

Bizim, ruhen, 2012 için planlarımız var. Bizi destekleyebilmek için sizlerden yeteri kadarının uyanmasına ihtiyacımız var. Dünya üzerinde, karanlığı ebediyen yok etmek için bizimle belirli planları yürütecek takımlara ihtiyacımız var. Dünyanızdaki enerji tamamen değiştirilecektir. Bu bir gecede meydana gelebilir. Henüz belirli şeylerin devreye girmesine ihtiyaç var. Bu konuda biz size yol göstereceğiz ve destek olacağız. Bilenler, zamanlama doğru olduğunda talimatlarımızı yürütecekler. O zaman icap eden şeyi tam olarak anlamasam da, bu ben henüz Dünya düzlemindeyken eyleme konuldu. Dünyada, sizi yolunuzdan alıkoyacak çok fazla şey var. Birçoğu kafa karıştırmak ve dikkatinizi başka yöne çekmek için yapılacaktır. Neyse ki daha iyi bilgilendiriliyorsunuz. Ben asla süslü ifadeler kullanan biri olmadım. Gerçeklerle uğraşmayı tercih ederim. Böyle ciddiyetsizliklerden keyif almak çok ciddi bir durumdur.

Gerçeği sevin ve her şeyde gerçeği arayın. “Akışla beraber gitmeyi” reddedin. Bunun şimdiye kadar sizi nereye götürdüğüne bir bakın. Geçmişin tüm büyük zihinleri, yolun her adımında sizinledir. Bu bütünleşik bir çabadır. Başarısız olmayacağız. Bu uzun zamandır planlanmaktadır. Dünyada bizimle çalışmaya gönüllü bir takıma ihtiyacımız var. Buna şimdi sahibiz. Ruh dünyasına göçtüğüm zaman, Veronica’ya benimle karşılaşmadan önce, onun yaşamındaki her şeyin rastlantısal olduğunu ve şimdi dünyaya yapmak için geldiği işi yapmakta olduğunu söyledim. Öyle ki benim ani ölümümün ve aleni göçüşümün şokundan sonra bu bilgiyi kavraması zordu. Bunu kabullenmesi zaman aldı.

Yediğiniz yemeğin, soluduğunuz havanın, sizi iyileştiren ilaçların tümüyle sizi yerinizde tutmak; tamamen kontrol etmek, sorgulamadan hizmet etmek için tasarlandığı gerçeğini düşünün. Her şey sizi kontrol altında tutmak için planlandı. Bir gün her şeyi açık olarak göreceksiniz ve nasıl böylesine düşüncesiz ve robotik olmanıza fırsat verdiğinize şaşıracaksınız.

Sevgi yaşamınızdaki en önemli şeydir. Yaşamın bu tarafından işimi tamamlamak için benimle bağlantıyı yaratan sevgidir. Sevgi dünyanızı açar ve size her şeyi yeni ve anlamlı bir ışıkla gösterir.

Sevgilim, çok sıkı çalışmaya uğraşma. O kadar çok e-postaya yanıt vermek imkânsızdır. Geçiş için gerekli uyumu yaratmak üzere sevgiyle verilen tüm destek için müteşekkiriz.

Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi


emreskopi.blogspot.com

Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.1 comment:

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.