Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 29 April 2012

29.04.2012


 29.04.2012


Sevgili Veronica’m, birçok farklı kaynaktan Büyük Felaket’in bazı haberleri size geldiği için hissettiğiniz acının derinliğinin farkındayım. Biliyorum ki, böyle insanların uzun zamandır böyle çok şeyi nasıl gizleyebildiğini anlamak zordur. Problem insanların yalnızca görmek istedikleri şeyi görmeleridir. Ne şans ki, bir seçeneğe sahip olmadıkları zaman geldi. Olayları olmasını istedikleri gibi değil de oldukları gibi görme zamanıdır.Önceden güvendiğiniz insanlar tarafından acımasızca kandırıldınız. Kabal aldatmada uzmandır, yıllardır bunu yaptılar. Her şeyi saklayabileceklerini düşündüler, ancak herkesi susturamadılar. David Icke, Alex Jones, Gilad Atzmon, Michael Tsarion ve diğerleri; bunların yanında, onlara yönlendirilen tacizlere ve saldırılara karış durmak için karakterin gücünü göstermiş olan websitelerin yaratıcıları gerçeğin ortaya çıkması için cesarete sahiplerdir. Bu insanlar Kabal’ın sizin için planladığı kaderden sizi kurtarmak için, gerçek doğruyu size getirmek için yaşamlarını tehlikeye attılar. Sesinizi bulma, bir araya gelme, GÜCÜNÜZÜ GERİ ALMA zamanıdır. Dinler de gücünüzü aldılar. Sizi kendi kontrolleri altında yaşamaya zorladılar. Kabal’ın bir parçası olduklarını anlamaya ihtiyacınız var. Size söylüyorum, siz kendinizden sorumlusunuz. Kabal’ın çoğunuzun yaşamlarını sona erdirme planları şimdi ortaya çıkıyor. Oturacak ve bu mezalimi önlemek için bir şey yapmayacak mısınız?

GERÇEK ile yüzleşilmelidir. Bana inanın, çok değer verdiğiniz her şeyin tahrip edildiğini görmek ve hiçbir şey yapmamak yerine bunu görmek ve harekete geçmek daha iyidir. Zaman hayati önem taşıyor. Kaybedecek zaman yok. Bu değerli zamanı sizi uzaklaştırmak ve zihninizi uğraşmak zorunda olduğunuz problemlerden uzaklaştıran saçmalıklara harcamayın. Gezegeninizin ve insanlığın geleceği sizin ellerinizde. Gerçekten her birinizin Işığın güçlü bir varlığı olduğunuzu ve bununla bağlantılı olduğunuzu dikkate aldığınız zaman, her şey kurtulacak. Siz, %99, güce sahipsiniz; %1 siz olmadan hiçbir şeydir. Gücünüzü geri alma zamanıdır. Zihninize değil, kalbinize güvenin. Zihninizle oynanmıştır ve Kabal’ın kontrolü altındadır. Bu alacağınız en büyük karardır, pek çok şey buna bağlıdır. Kaybetmeniz gereken şey binlerce yıldır insanlığın yaşamlarını mahveden kontrol prangalarıdır, çünkü insan onu önlemek için hiçbir şey yapmadı. Bu gün, yanlış insanlara güvenmeye devam ediyorsunuz. Söylediklerine inanıyorsunuz. Hala onların söyledikleri şeyin tam zıddını yaptıklarını göremiyorsunuz. Politikacıların size söylediği peri masallarıdır, PERİ MASALLARI. Niçin her zaman onlara kanıyorsunuz? Bu vaatleri gerçekleştirme niyetleri yok. Onlar Kabal’a karşılık verirler, aksi halde politikanın içinde olamazlar.

John F. Kennedy GERÇEĞİ söylediği zaman, başına ne geldiğini hatırlayın! Bu çizginin dışına çıkmayı göze alan ve GERGEĞİ talep edenleri beklenen kaderdir. Eğer Kennedy yaşasaydı ve gerçek ortaya çıkmış olsaydı, bugün dünyanın çok farklı bir yer olduğunu düşünün. O çizginin dışına çıktı ve bedelini yaşamıyla ödedi. İnsanları kendisinin önüne koyan birisiydi O. Hiçbir zaman unutulmayacak. İnsanlığın ve gezegeninizin geleceği sizin ellerinizdedir. Evet, sizin, hepinizin. Kabal’ın karanlık planlarından onu kurtarmak için yapılması gerekenleri yapmaya hazır mısınız? Ruhun Dünyası sizin yanınızdadır ve zor zamanlar boyunca sizi destekleyecektir. Güvendiklerinizin sizi kandırdıklarını kabul edin. Kendi gücünüzü bulun. Bunu yapabileceğinizi biliyorsunuz. Birlikte, dünyayı Kabal’dan kurtaracağız. Dünyanızda tüm insan varlıklarıyla ilgilenmek için her şeyden fazlasıyla vardır.

Dünya’da olduğum zaman, bunu anlamış olmayı isterdim. İşimle çok meşguldüm ve etrafımda olan şeylere bakamadım. Sevgilim, Ruh dünyasında biri her şeyi görür; hiçbir şey gizli kalamaz. Yaşamda, sizi kontrol etmek ve kafanızı karıştırmak için düzenlenen şeylerden etkilenmek çok kolaydır. Yine sizden rica ediyorum ki, teröre neden olan insanlar tarafından desteklenen “Teröre Karşı Savaş” gibi sizi kontrol etmek için kullanılan KORKU’ya prim vermeyin. Dostlarınızı yakın tutun ve düşmanlarınızı daha da yakın tutun. Düşmanlarınız fark edin. onların faaliyetlerini gözleyin ve planlarını araştırın. Dostlarınız sizin etrafınızdadırlar ve sizinle aynı gemidedirler, o halde birbiriniz için orada olmalısınız. Irk ya da inanca bakmaksızın bir araya geldiğinizde ve bu birliktelik içinde olduğunuzu kabul ettiğinizde, başarılı olacaksınız. Birlikte, yaşamlarınızın üzerinde kontrole sahip olabilir, ihtiyaç içinde olanlara yardım edebilir ve önceden hiç olmadığı gibi birbiriniz için orada olabilirsiniz. Sizi hemcinslerinizden ayırmak için yaratılan tüm suni ayrımları unutun. Geldiğiniz yerden Işığa geri dönün. Gezegeninizi kurtarın ve yeniden evrenin parçası olun. SEVGİYİ tanımayı seçmeyenler tarafından sönükleştirilen SEVGİYİ deneyimleyin. Gözlerinizle, tüm insan varlıklarına ve tüm yaratılana bakın. Üzerinde yaşama ayrıcalığına sahip olduğunuz güzel gezegeninize bir kez daha sevgiyle bakın Büyük değişimin bu zamanında Dünya’da olmayı seçtiniz. Bu değişiklikleri gerçekleştirmeyi; gezegeninizi yenilemeyi; Dünya’yı bilerek kirletmek için kullanılmış olan tehlikeli kimyasalları yok etmeyi seçtiniz. Doğa ve tüm DOĞAL şeyler gündemde olacaktır. Sevgilim, tüm insanların barış ve uyum içinde yaşayacağı bir günü hayal ettiğinizi biliyorum.

O gün yaklaşmaktadır. Ne kadar yakın olacağı size, hepinize bağlıdır. Kaybedecek zaman yok. Bunu yapabileceğinizi kabul edin. Sizden başka türlüsü beklenmez. Yaptığınız her şeyi SEVGİ ile yapılmasına izin verelim. Sevgilim, her zaman benim sevgimin bilincinde olduğunu biliyorum.

Daima hayranınım, Monty. Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.