Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Monday, 7 May 2012

06.05.2012


 06.05.2012


Sevgilim, benden Marcia’ya Mutlu bir Doğum günü dile. Mümkün olduğunca ailenizle olmayı istediğiniz için kısa keseceğim.


Dünya’da şimdi pek çok kimse için umutsuz zamanlar vardır. Onlar için tünelin sonundaki ışığı görmek güçtür. Lütfen onlara bunun sadece bir zaman meselesi olduğuna dair güvence verin. Kabal insanların acı çekmesini sağlamaktadır, çünkü acı çekmekten ve korkudan gelen enerji onlara güç veren oksijendir. Biri, yalnızca insanların bütün kalbiyle Özgürlük Ülkesindeki Amerikan Rüyasına inandıkları Amerika’daki aşırı yoksulluğa bakmalıdır; şimdi kendilerini çaresiz ve yardımsız buldular, çünkü bankerler bu rüyayı yok etti.Finans, her zaman savaşa gitmek için sağlanır, insanları beslemek ve barındırmak için değil. Oylarınızı almak için verilen bu vaatlere karşılık ne oluyor. Bu insanları hesaba çekme zamanıdır. Acı çeken ve aç olanlara yardım elinizi uzattığınız her defasında, onları yok etmeyi isteyenleri mağlup ediyorsunuz. %99’un birleşmeye ve Geçişi erkene almak amacıyla ışığı yaymak için birbirine yardım etmeye ihtiyacı var. Pek çok şey sizin elinizde. Çok şey yapabilirsiniz, ancak birlikte yenilmez olursunuz.

Çok yakında bir gün, Büyük Kaymanın niçin İrlanda’da başlamak zorunda olduğunu anlayacaksınız. Bir kez daha tekrar ediyorum, “İrlanda her şeyin kilidini açacak anahtardır”. Bu bilgiyi göz önünde bulunduran Dünya dışından olanların Debby’sine samimi şükranlarımı sunarım. O bu soruyu araştırmaya zaman harcamıştır ve bulgularını pek çok kişiyle paylaşmıştır. Siz, sevgilim, şimdi İrlanda’da gerçekte Antik Druid’lerden olan, şimdi Geçişi izlemek ve gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamak için geri dönmüş olan genç insanlarla konuştun. Bu İrlanda’nın Başbakanı, Enda Kenny Vatikan’ın suçlarını çocukların zihinlerini parçalamak ve böylece daha çok insanı kontrol etmeye devam etme planlarını açıklamak için ilk adımı atıncaya kadar bu olmayacak. Mr Kenny bir gün birinin söylediğinin¹ önemini anlayacaktır.İrlanda ve bütün dünya uzun zamandır bunu bekledi. O hiçbir zaman tekrar kapanmayacak olan kapıyı açtı. Bu cesur adımı attığı zaman dünyanın ve Ruh Dünyasının takdirini kazandı. Vatikan’ın İrlanda ve böylece dünyanızın tarihi üzerindeki engellemesi ebediyen kırılmıştır. İrlandalılar kitleler halinde uyanmaktadırlar. Vatikan “İrlandalıların hiçbir zaman kim olduklarını bilmemelerini” emretmiştir. Şimdi kim olduklarını öğrenmek için uyanmaya başlamaktadırlar.

İrlandalıların Mısırla bağlantısının ve bu bağlantının tarihsel öneminin delillerini inceleyen bir İrlandalı kadının öğrenmekten memnun olursunuz. Her iki ülkede kesin deliller vardır ve şimdi dünyanızın tarihi hakkında size öğretilen her şeyin YANLIŞ olduğu ortaya çıkarılmaktadır. Bu bilgi her ülkeyi etkiler. İrlanda ANAHTAR olduğu için, değişim oradan başlatılmalıdır. Tüm insanlar için barış, sevgi ve uyumun olmasını vaat eden bir geleceğe doğru ilerlemeden önce Antik zamanlara geri bakmak zorundasınız.

Kabal neredeyse bitiriliyor. Üyeleri bir kaçacak delik aradıkça, ölümün eşiğinde olduklarını görmektesiniz. Paraya yoğunlaşmazlar, çünkü gelecek yaşamınızda yeri olmayacak. Parayı gayret etmek için gerekli bir şey olarak görmeye koşullandığınız için parasız bir yaşamı gözünüzde canlandırmanın sizin için zor olduğunu biliyorum. Herkes için her şeyden yeterinden daha fazlası olacaktır.

Yaşamlarınızı tamamen dönüştürecek olan teknoloji size verilecek. İnsan zihni bunun neye benzediğini hala hayal bile edemez. Dünya’daki yaşam mutlu bir yaşam olacak ve yolculuk sadece bir düşünce uzaklığında olacak. Zihinlerinizin ne kadar harika olduğunu ve insan zihnini kullanarak ne kadar çok şeyin mümkün olduğunu öğreneceksiniz. Zihniniz yeniden oluşturulduğu ve onun tam potansiyelinden bir kez daha keyifli olacağı zamana hazır olun.

Işığın sizi kontrol etmiş olanlar tarafından söndürülmüş ve karıştırılmış olduğu güçlü Işık Varlıklarısınız. Tüm bu korkunç hastalıkların, yaşlanma sürecinin gezegeninizi kontrol altında tutanlar tarafından, sizi kontrol altında tutmam için düzenlenmiş olduğunu öğrenmek sizi şok edecek. Tüm bu kapılar yazdığımız gibi açılmaktadır. Bunu görmediğiniz için, bu iş olmayacak anlamına gelmediğini; bunun delillerinin sizden saklanmakta olduğunu anlayın.

Birlikte, bunu kendiniz yapma gücüne sahipsiniz, ancak sizi desteklemekteyiz. Evrende tekrar yerinizi almak için size yol göstermesi için kalbinize güvenin. Biliyorsun ki, sevgilim sizi desteklemekte olan Andromeda’dan dostlarımızla konuştunuz. Sizi gözetiyorlar ve koruyorlar. Gezegeniniz etrafında pozisyon aldılar, Kabal’ın şeytanı planlarına devam etmesi halinde adım atmaya hazırlar. Biliyorsun ki, hükümetler yıllardır Grilerle birlikte çalıştılar. Sizi karanlık içinde tuttular, çünkü eğer gerçeği öğrenirseniz, kontrolü kaybetmekten korktular. Gezegeninizi yönetenler gerçekten tümüyle KARANLIK ve ŞEYTAN’dır. Onlar normal insan varlığına saygı duymazlar. Yalnızca onlara hizmet etmek için buradasınız.

Yakında, bu Kabal tarafından size yapılmış olan şey hakkındaki korkunç gerçekle yüz yüze gelmek zorunda kalacaksınız. Yine söylüyorum, hiçbir şey göründüğü gibi değil. İyi olduğuna, saf olduğuna inandığınız şey, gerçekte şeytandır ve yozlaşmadır. Uyanmanıza; güzel bir yeni dünya olacak olan şeyin Işığına doğru ilerlemenize yardım etmek için size mümkün olan her türlü desteği sağlayacağız.

Veronica, sevgilim, kesinlikle doğru yoldasınız. Kalbinizde doğru olduğunu bildiğiniz rehberliği izleyin. %99 büyük sorumluluklara sahiptir. Onlar dini ve politik kurumlara bakarak, değerli yargılara varmaya ihtiyaç duyarlar. Artık daha fazla yanlış yapmaya durumunuz elveremez. Hatalar tamamlanmayı geciktirir. Bütün dünya Işığa doğru ilerlediği zaman, neşeyle dolacak.

Sevgilim, meşgul olman gereken bir ailen var. Projemize kendini adadığın için seni takdir ediyorum. Birlikte zamanımız ikimiz için de paha biçilemez. Yaşamda birlikte yakından çalıştık ve böyle yapmaya da devam ediyoruz. 

Daima senin hayranın olacak olan kocan, Monty. 

¹ Bu konuşmanın haber kaydı budur: Taoiseach Enda Kenny in unprecedented attack on Vatican Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.