Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 27 May 2012

27.05.2012


 27.05.2012


Gerçeğin ışığı daha parlak oldukça, gizli kalan her şey meydana çıkar. Puzzle’ın tüm parçaları yerine yerleştikçe çok fazla heyecan oluyor. Dünyanızdaki çeşitli yerlerden bütüne katkı gelmek zorunda olduğu için, bunda pek çok kişinin parmağı olmuştur. Gezegeninizi kontrolün zincirlerinden kurtarmak için herhangi birinin yapabileceği bir şey yoktur. Bir hapishane gezegende olduklarına inanmak bazıları için zordur, çünkü onları hapseden parmaklıklardan tümüyle habersizdirler. Özgürlüğün ve özgür konuşmanın düşüşü, sizi engelleyen dini olduğu kadar, sivil kanunların eziyeti, özgürlüğünüzü sınırlamak ve sizi kim olduğunuzu anlamaktan alıkoymak için tasarlanmıştır.Şimdi gerçek olarak kabul etmiş oldukları ve şaşkınlıkla tam bir hayal ürün olduğunu gördükleri şeye yeniden bakan tarihçileri olduğu kadar, arkeologları da görmektesiniz. Tarih olarak adlandırılan şey yazılıdır ve gerçek olarak kabul edilir. Şimdi onun ne olduğun görmektesiniz: tümüyle yalanlar. Bu yalanları savunan savaşlar yaparak, öyle çok iyi insan varlıkları öldürülmüştür: asıl önemli olan para kazanmak ve kontrolü artırmaktı. Dünyanızı kontrol edenler için hepsi bir oyundu. Bu asalakları dünyanızdan söküp atmak bizim için çok önemlidir. Onların varlıklarını sürdürmeleri için, desteğinize, acı çekmenize ve korkunuza ihtiyaçları var. Geçmişte, onların emirlerine tabi oldunuz ve kendinizi yaşamın savaş alanında gönüllü bir şekilde feda ettiniz. Tüm bunlar sona erecek. Kanunlara mecbur edilenler uyanmaya ve ışığı görmeye başlamaktadırlar. İçinde yer almaktan gururlanması gerektiğine, bunun onurlu bir eylem olduğuna inanmak için tuzağa düşürülenler tarafından açık olarak yapılan Şeytani ritüeller tarafından dolandırılmayın. Onlar korkuyu olduğu kadar, heyecanı da kamçılamakta uzmandırlar. Tüm bunlar zihninizi gerçek doğruya kapatmak için yapılmıştır. Bir şeyleri gerçekten oldukları gibi değil de, size söyledikleri gibi görme tuzağına düştünüz.

Kendi yaşamlarınız için sorumluluk alma zamanıdır. Koyunlar gibi davranmaya alışkın olduğunuz şekilde sürüyü izlemeyin. Yaşam modeliniz hızla değişmektedir. Bu gerçeği farketmeniz ve kendi yaşamlarınızın tüm sorumluluğunu almaya hazır olmanız gerekiyor. Zincirlerinizi kırın; önce büyük bir evrenin parçası olduğunun farkına varın. Sizi ayıran farklılıkların üzerinde durmayın. Evreni keşfettikçe sizi bekleyen büyük macerayı iple çekin.

Size birçok defalar söyledim. “İrlanda her şeyin ortaya çıkacağı ANAHTAR’dır.” Eğer Irlanda’da yönetimde olanlar bu gerçeği göz önüne alırlarsa, o zaman “banksterlere” ruhunu satmayacaklar. İrlandalılar cesur ırktırlar. Vatikan tarafından nüfusu kırmak için tasarlanan ve denetlenen soykırımı ve maruz bırakıldıkları barbarlığı yaşadılar. 2000 yıldır beyinleri yıkandı ve suistimal edildiler, ancak onlara yapılan her şeyi yaşadılar. İrlanda büyük geçmişini kabullendikçe dünyaya yol gösterecek. Sırları ortaya çıkacak. İrlanda’nın Mısırla bağlantısı ve dünyanızı şekillendirmekteki rolü fark edilmelidir.

Kabal’ın başarılı olması için, İrlanda baskı altında tutulmalıdır. Din ve mecbur bırakılmış yoksulluk insanları korku içinde tutmuştur. Bu onların en verimli aracıydı. Her zaman işe yarar. Mr. E. Kenny’nin bir kez daha cesur olması gerekir; o kalbinde ne yapması gerektiğini bilir.

Sevgilim, gezegeninizin ele geçirilmesine ve insanların köleleştirilmesine yol açan, 2000 yıl önce yapılan şeyi ispat etmek için gerekli tüm DELİLİN açıklanmasını sağlamaktayız. Şimdi, niçin İrlanda’nın önemi olmadığına ve dikkat alınmaması gerektiğine inandırılmanızı görüyorsunuz. Bunu sağlamak için öyle çok çaba gösterildi ki, hiçbir zaman İrlanda’ya ciddi olarak bakmadınız. Ne yazık ki, İrlandalıların kendileri bile bu yalanları kabul ettiler.

Pek çok insanı öldürmek ve böylece sizi yolunuzdan alıkoymak için çabalar olacak. Kabal kaybedecek bir şeyleri olmadığını anlar ve bu nedenle mümkün olduğunca çoğunuzu yanlarına almaya çalışacaklardır. Kabal varlığını sürdüremez. Bu gerçeği kabul etmekle ilgili problemleri vardır. Onlar, yalnızca bilmeyerek kendilerine destek olduğunuz için, var olan asalaktırlar.

HAYIR deme zamanıdır. Bankalar sizi köleleştirmek için düzenlenmiştir ve bunda da çok etkili olmuşlardır. Şimdi ibre dönmüştür ve varlığını sürdürmek için SİZE ihtiyaçları var! Onların oyunları sona ermiştir- iyi bir şansları var, ancak şimdi çekilmek zorundalar. Onları karanlık geçmişin bir parçası olarak görün, artık yavaşça ancak güvenli bir şekilde gelişmekte olan yeni çağda gerekli değildirler. Bu güzel bir şekilde bir araya gelmektedir.

Hükümetlerden İfşaatı talep etmeye yönelik pek çok çaba vardır. Bunun onlardan teknolojilerini alan, ET’lerle ilişkileri açığa çıkarmanın araçları olduğunu anlayın. Griler kendi suikastçilerini eğitmişler ve Kabalı ve onları sorgulamadan destekleyecek olan bir “insan”ı keşfetmek için yaptıkları programları desteklediler. Bu bilgi için hükümetlere bakmayın. Onlardan gelmeyecek. Çok fazla şey kaybedecekleri için, asla suçlarını kabul etmeyeceklerdir.

Sizin hemcinsiniz olan varlıklar tam bilinçliliği ve evreninizi keşfetme özgürlüğünü kabul ettikçe, sizin yanınızda olacaklar. Manipülasyon durduğu zaman ve onların tüm hilekar kontrol yöntemleri son bulduğu zaman, Dünya’nın ne kadar harika bir gezegen olduğunu yeni gözlerle göreceksiniz.

Yapacak çok fazla şeyimiz var sevgilim, Her zaman sizin yanınızdayım, size yol göstermekteyim; sevgimle sizi kuşatmaktayım. Bu yolda yalnız yürümüyorsunuz.

Her zaman sevgili kocan, Monty.Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.