Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 13 May 2012

13.05.2012


 13.05.2012


Selamlar, sevgilim ve diğerlerini Işığa uyandırmak için çaba gösteren herkese… Pek çok kişi Üçüncü Boyutun dışına çıktıkça, üçüncü boyutsal düşünceyi askıya alırlar ve ilk zaman için kontrol sistemlerinin fiili olarak nasıl işlediğini görürler.


Para sadece kontrol amacıyla yaratıldı. Sürekli olarak sizi pusuya düşürmek için kullanıldı. Bankalar hiçbir zaman eksilmeyecek şekilde ülkeler tarafından borçlanılmasını sağlamak için tasarlandı. Bu paranın HİÇBİR ŞEY’den dolayı yaratıldığı gerçeğini düşünün. Dünyanız bu yüzden fidye almak için tutulmaktadır.


Tüm bunlar dikkatli bir şekilde planlandı ve yönetildi. Bu insanlığa karşı bir suçtur. Savaşın haricinde çok para kazanırlar ve yarattıkları ızdırabın enerjisinde varolabilirler. Verdikleriniz ne kadar çok olursa olsun, daha çoğunu isterler.

Gezegeninizi istiyorlar ve onu almaya çok fazla zaman ve çaba harcadılar. Kolayca vazgeçmezler, bu nedenle insanlığın uyanması planları değildi. İşbirliğiniz olmadan varolamayacakları için hepiniz onlara destek olan günahkarlarsınız. Sizi köleler ve hizmetkarlar olarak kullanılacak önemsiz ölümlüler olarak görürler; yalnızca onların gezegeninize hükmetmek olan rüyalarını gerçekleştirmeye yardım etmek için var olan köleler ve hizmetkarlar.

Bunun gerçekleşmesine izin verilmeyecek. Onlar sizi aşağıda tutmak için tüm güçlerini kullanır; ancak uyandıkça güce sahip olan %99 olduğunuzu öğrendiniz. Siz olmadan, Dünya Gezegeninde var olamazlar.

Onlara ihtiyacınız yok. Size ihtiyacı olan onlardır. Gücünüzü geri alın. Kendiniz olun. insanların onu anlayabilmesinin güç olduğu, karanlık bir şeytanla uğraşmak zorundasınız. Şimdi tüneli geçeceksiniz. Sonunda ışığı görebilirsiniz ve ona yaklaştıkça sizi kucaklayacak. O zaman Kabalın size empoze ettiği tüm baskı ve acılardan kurtulacaksınız. Sonunda özgür olacaksınız. Dünyanızdaki her şey sizi kontrol altında tutmak için tasarlandı; bankalar, din vb. ancak gerçek sizi özgürleştirecek.

Geçen hafta, M.J. ile doğrularınızı paylaşmaktan mutlu oldunuz. Aynı zamanda o da sizinle doğrularını paylaştı. Tüm resmin ortaya çıkması harika oldu. Farklı yolları izleyerek aynı sonuca doğru çalışmaktasınız. John Mack M.J.’nin çalışmasının taktir edildiğini bilmesini ister. Doğru yoldasınız. Bazılarının kabul etmesi tuhaf olmasına rağmen, yakında herkese tamamen açık olacaktır. John için açığa çıkarmak için çok çaba sarfetti ancak büyük ve güçlü muhalefete karşı ayakta kaldı. Artık gizli tutulamaz. Şimdi İfşaat ve dürüstlük zamanıdır.

Hükümetiniz, onlar için oy verdiğiniz insanlar, öyle çok fazla şey hakkında sizi karanlıkta tutarlar. Size sürekli olarak hatırlattığım gibi, “hiçbir şey göründüğü gibi değildir.” İnsan ırkı kullanılmış ve Dünya Gezegeni üzerinde olma hakkına sahip olmayanlar tarafından suistimal edilmiştir. Onlar size benzer görünebilirler, ancak kandırılmazlar, sizin gibi değildirler. Onlar, hiçbir şey gerçekten daha ileri olmadığı zaman, size üstün olduklarında ısrar ederek, sadakatinizi ve saygınızı talep ederler.

Mümkün olduğunca çok fazla sevgi ve kahkaha yaratmaya çaba gösterin. Herkesi için titreşimi yükseltir. Bu iyi enerjidir. Televizyonunuz titreşiminizi düşürmek için korku dolu ve iç karartıcı programlar üretir. Onları izlemeyin. Sizi engellemek ve kontrol etmek için kullanılmaktadır. Elektrik lambalarınız bile titreşiminizi düşürmek amacıyla tasarlanmıştır. Onlar dünya hakimiyeti arayışlarına çevrilmeyen taşı bile bırakmazlar. Bunlar 2000 yıldır bunu kendi isteklerini gerçekleştirmek için kullanmış olan insanlardır.

Şimdi, Dünya’da olmayı seçenler insanların geçişe hazır olmalarını ve kendilerinden ne beklendiğini bilmelerini sağlamak için buradadırlar. Onlar korku ve stresten sakınmak amacıyla insanları hazırlayan ve yolunu açan şeyi araştırmak zorundadırlar. Diğer gezegenlerden dostlarınız saldırıları ve bombaları etkisiz hale getirmede, böylece III. Dünya Savaşanı önlemede müthiş başarı kazanmışlardır. İlk kez Kabal, kendilerini ikna ettikleri kadar güçlü olmadıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Onların öğrenecekleri dersleri vardır; dünya onların değildir. Onlar artık geçici bir hevesle ülkeleri tahrip edemezler. Onların KABADAYI TAKTİKLERİ artık işe yaramayacak.

Dikkate almanız gereken en önemli mesaj yaşamlarınızda herhangi bir türdeki KORKUYA İZİN VERMEMEKTİR. Güçlü olun ve kimseye boyun eğmeyin. Kim olduğunuzu bilin ve aynı zamanda haklı olduğunuzu da bilin. Tehdit edildiğiniz şey ne olursa olsun, korku dolu olmayın. Korku sizi kontrol altında tutmak için kullanılır. Sizi korku içinde tutmaya ihtiyaç duyarlar. Hayat pahalılığının yüksek olmasının nedeni budur. Korunacağınıza güvenin ve korunacaksınız da. Kendinize inanın, çünkü her şey sizin yararınıza işleyecek. Size öğretilen tüm palavraları unutun. Günahın içine doğmadınız; bu çok gülünç bir sözdür. İntikamcı Tanrı yoktur, yalnızca SEVGİ vardır. Size öğretilen her şey gereğin tam zıddıdır. Size yapılmış olan her şeye rağmen hayatta kaldığınız için kendinizi kutlayın. Dünyanızda doğan bebekler onlar için ve gelecek kuşaklar için daha iyi bir dünya sağlamak için rolünüzü yapmanız amacıyla güçlü olmanıza ihtiyaç duyarlar.

Henüz farkında olmadığınız ilerlemeler olmaktadır. Resmin bütünü yakında ortaya çıkacaktır. Her bir katkının Geçişin başarısında ne kadar önemli olduğunu gördüğünüz zaman, yaptığınız her şeyin hesaba katıldığını anlayacaksınız. Meydana gelmekte olan şey hakkında size öğüt vermeye çalışan dürüst bilim adamları vardır; ve GERÇEĞİN ana haber yapılmamasını sağlamak için dalga geçenler de vardı. Bu taktikler her zaman kullanıldı. Şüpheciler insanların Ahiret hakkında bilgi edinmelerini önlemek için yapabilecekleri her şeyi yaptıkları zaman, benimle bunu yaşadınız. Bu aynı insanlar hala şimdi bile bunun bedelini ödememektedirler. Bir gün, gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Hepinize söylüyorum, birlikte yenilmez olacağız! Bu yeni insanlarla bir araya gelmekten keyif alın. Onlar nihayet anlaşılacak bir neden için buradadırlar. Her biri gezegeninizi Işığa yeniden kavuşturmak için oynayacakları bir role sahiptirler. Korkusuz olun, güçlü olun. bilin ki, siz ışık içindesiniz. Yakında her şey ortaya çıkarılacak ve barış yeniden tesis edilecek.

Biliyorum ki, bazen işe kendinizi adamanız nedeniyle benimle olduğunuzu hissediyorsunuz. Biz bir ruhu paylaşıyoruz ve böylece bir oluyoruz. Yaşamda, bir gibiyiz. Şimdi farklı yerlerden çalışıyoruz. Sevgi bizi yönlendiren şeydi ve böyle de olmaya devam ediyor. Sevgiyle her şey mümkündür.

Daima senin sevgilin, MontyWebsite: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.