Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Monday, 9 July 2012

08.07.2012


 08.07.2012


Işığa doğru hareket hız toplanıyor. Lütfen henüz kabul etmemiş olanlara Işığı yaymak için elinizden geleni yapın. Bazılarının kendi yaşamlarının sorumluluğunu almalarının son derece güç olduğunu anlayın. Dinlerin yaşamlarını tayin etmelerine izin verdiler. Bu nedenle onların sorumluluğu geri alması kolay değildir. Öte yandan, kabal ışığın paylaşılmasını önlemek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Siz bu hafta böyle bir olay yaşadınız. Bazılarının karşı koymaya ve sayılmaya cesareti yok. Konuşurlar, konuşurlar, ancak harekete geçemezler.

____________________________________________________

ATLASPROFILAX‘ı size tanıttığı için için Penny P.’ye minnettarım.


HERKESİN İNSAN IRKINA NE YAPILDIĞINI, BU NEDENLE KONTROL EDİLEBİLDİĞİ VE YÖNETİLEBİLDİĞİNİ ANLAMASI ZORUNLUDUR.

ATLAS ilk servikal omurdur ve pek çok insanda yanlış hizalanmış ya da yerinden çıkarılmıştır. Bu durum çeşitli fiziksel ve psikolojik hastalıklara ve rahatsızlıklar ayol açar. Devri kafatasının ve vertebral-omurga kanalının kökündeki gediğin çapında bir azalmaya neden olur. Bu durum beyin ve beden arasındaki omurga ve boyun arteri, lenfatik sistem, beyin omurilik sıvısı, meninjeal sistem ve omurilik yoluyla olan bilginin normal akışını bozar.
___________________________________________________


Benim sevgili Veronica’m sen zaten değişiklikleri yaşadın ve herkes için bu uyarlamanın önemini fark ettin. Ölümümden hemen sonra açıkladım ki, insan ırkına müdahale edilmiştir. Aktarmaya çalıştığım şeyi anlamadınız. Şimdi tüm resmi görünüyorsunuz. Bu özel bir uyarlanmadır ve yalnızca bunu yapmak için özel olarak yetiştirilmiş olanlar tarafından aktarılabilir. Özellikle önerilir. Bu Kabal’ın insanlık üzerinde sahip olduğu pençeyi çeker alır. Yeniden özgür düşünen Işığın Varlıklarını ortaya çıkarır. Eğitime başlamak üzere olan genç insanlar için özellikle önemlidir. Her yaşta yapılabilir. İnsanlık için hesapsız problemlere ve hastalıklara neden olmuştur ve yapılması tasarlanan şey de budur. Bu da uyanışın parçasıdır. Bedeniniz sizin sorumluluğunuzdur.

İnsanlığa yapılmış olan şeyin realitesiyle yüzleşmenin kolay olmadığını size söyledim. DNA’Larını. büyük geçmişinin tüm delillerini ve dünyanızın uygarlığındaki rollerini tahrip etmek için İrlandalılara yapılan şeyi okuduğunuz zaman, acınızı paylaştım. İrlandalılar için uyanmak ve kendi gerçek tarihlerini öğrenmek ve niçin Vatikan’ın KORKU yoluyla onları kontrol altında tutmuş olmasını anlamak çok önemlidir. Vatikan’ın korktuğu şey nedir?

Neden pek çok İrlandalı bebek çalındı? Niçin Vatikan’ın kontrol altında tuttuğu yerlerde pek çok şeyin izi bile görünmez oldu? Kevin Annett gerçekleri açıkladı. Araştırmalar yaptı ve delilleri ortaya koydu. Evet yamyamlığın hala devam ettiğine inanmak çok güçtür. Sadece halka bilgi vererek, bu durdurulabilir.

2000 yıl önce çevrilen şeytani komplo sonuç vermeye başlamayacak. İnsanlık gücünü geri almakta ve ilk kez birkaç kişi tarafından nasıl kullanıldığını ve kötü muamele yapıldığını açıkça görmektedir. Birlikte, gezegeni geri alabiliriz. Herkes için, savaşın geçmişte kalan bir şey olduğu, daha iyi bir dünya yaratabiliriz. Tüm insanlara barışı ve adaleti getirmek için yapmanız gereken çabalar ve fedakarlıklar değerli olacak. Kabal’ın yanlış ifadelerini dikkate almayın. Onları fonksiyonu sadece KORKU’ya neden olmaktır. Size yol göstermesi için Sevginin Tanrısına güvenin ve ne zaman şüpheye düşerseniz, rehberlik isteyin. Her zaman Kabal’ın planlarına karşı uyanık olun, böylece söyledikleri şey inanma aptallığına düşmezsiniz. Barış isteyin %99’un planları izlenecek olanlardır. İnternette bunun hakkında çok fazla bilgi vardır. Bu sadece bir araya gelme ve Kabal’ın sizi sindirmesine izin vermeme meselesidir. Yükselenlerinizin sayısı arttıkça, onlar yardımsız bir şekilde kaybolurlar. Altın onların istedikleri şeyi satın almayacak: Başaramadılar. Şoktalar!

Sevgi bir kez daha dünyanızı yönetecek. Tüm korkular, bölünmeler ve hatalı dinler kaybolacak ve uzak bir anı olacaklar. İnsanlar sağlıklı gıda, temiz su ve ihtiyaç duyanlar için doğal ilaçlar sağlamak için yapılması gereken ne varsa bunları örgütlemenin kontrolünü alacaklar. İyi insanlar bir araya gelecekler ve çok fazla tahribat olmadan bunu yapabilme yollarını planlayacaklar. Kontrol sistemleri ortadan kaldırıldığında, insanlar kendileri için doğru kararları vermede özgür olacaklar. İnsanlar birlikte çalıştıkları zaman nelerin yapılabileceği inanılmazdır.

Size yol göstermek için yolun her adımında sizinle olacağız. Temiz enerji herkesin yaşamını kolaylaştırmak için atılacak büyük bir adım olacak. Bu sadece onu uygulamaya koyma meselesidir. Hepsi harekete geçmeye hazırdır. Tümü denendi ve çalışmaya hazır.

Kalplerinizdeki sevgiyle ve herkes için daha iyi bir geleceğe olan inançla, bu geleceği güvenle yaratmak için ilerleyin.

Kendinize iyi bak sevgilim, Yardım yoldadır. Her zaman seni seven Monty.Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.