Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 24 June 2012

24.06.2012


 24.06.2012


Bu hafta John [John Mack] ve benim için, bu kadar çok bilgi verebilmek harikaydı. Bu, devam eden şeyi daha iyi anlamanız için önemlidir. John, ı, Kabalın her yerde yapmakta olduğu şeye dikkat etmemenizi sağlamak için, Londra Olimpiyatlarına neden bu kadar çok vurgu yapıldığını açıklayabilirdi. Onlar gezegeninizden değiller, bu nedenledir ki, sizi geride bırakabilirler. İnsanlar aşırı basitleştirilmişlerdir, böylece kontrol altında tutulabilirler. Siz, doğal olarak standartlara sahipsiniz; onlar değiller. Kabal 2012’nin ötesinde olduğu için, gezegeninizde varolamaz, bu nedenle bu onlar için bu her şeydir ya da hiçbir şeydir. Onlar dayanmaya devam etmek için ne gerekirse yapacaklardır. Hatlarında, onları durdurabilen nano-teknoloji vardır. Gezegeninizdeki hiçbir şey onlara karşı etkili olamaz. Gerçekten de çeşitli düzeylerde bir savaştasınız.



Her taraftan size destek gelmektedir. Ruh Dünyası ve çeşitli diğer gezegenler harekete hazırdır ve kurtarılmanız için gelmeyi beklerler. Gezegeninizi rehin tutanlar şeytani birkaç kişidir.

Bent kapaklarının açıldığını görüyorsunuz. Gerçek karşınızdaki yerini almaktadır. Lütfen onu incelemeye zaman ayırın. Bu hafta gördüğünüz şey, şüphesiz, II.Dünya Savaşı hakkında düşündüğünüz şeyin tümüyle YALAN olduğunu ispatladı. Artık gerçeği gizli tutmak mümkün değil. Sizi özgür kılmak için gerçeğe ihtiyacınız var. Aranızda amaçları yanlış bir güvenlik duygusu yaratmak ve sizi yanlış yönlendirmek olanların varolduğunun farkında olun. Onlar bu amaç için kullanıldıklarının farkında değillerdir. Bazı şeyler gerçek olacak kadar iyi göründüğü zaman, muhtemelen öyledir.

Geçişten sonra ihtiyacınız olmayacak olan bir şeye, paraya çok fazla önem verilmektedir. Para KARANLIĞIN bir aracıdır, IŞIĞIN değil. Yaşamlarınızı kontrol etmek için Karanlık tarafından yaratıldı. Çok başarılı olduklarını kabul etmelisiniz, çünkü tamamen ona bağımlısınız. Şimdi gözlerinizi bu büyük sahtekarlığa açmanızla onların sizin üzerinizdeki gücü kaybolmaktadır. Güçleri bitmek üzeredir. Para onları kurtarmayacak. Onların Dünya’da kalmalarına izin verilmeyecek. Onların sizin iletişim ağınız üzerindeki sıkı kontrollerinin ortadan kaldırılması uzun sürmeyecek. GERÇEK hava dalgaları üzerinden aktarılacak. O zaman, konuşma özgürlüğünün tadını çıkaracaksınız. Eğer yaşamın bu yanında ne kadar sıkı çalışmakta olduğunuza ilişkin, dile getireceğiniz bir düşünceniz varsa, sabırsız olmayın. Birlikte, her zaman olduğundan daha güçlüyüz.

İrlanda hükümeti tarafından atılmış olan iki adım KABALIN ÇİVİLENMİŞ TABUTUNA sahiptir. Hiç kimse bunu beklemedi. Size pek çok defalar, İrlanda’nın kendisine ait olan şeyin geri almasına ihtiyaç duyduğumuzu söyledim: bu kutsal ülkeden yozlaşmayı ebediyen çıkarmak. İrlanda’nın gerçek tarihi size zorla kabul ettirilen yalanları ortaya çıkaracak. Buradan başlamak zorundadır. İnsanlığa karşı en büyük suçlar, dil ve tarih çalındığı ve İrlanda’nın insanları, masum çocukları suistimal eden, hükümetleri kontrol eden bir kontrol sistemine ve ortaya çıkarılması çok güç olan öyle sıkı bir pençe olan eğitime mahkum edildiği zaman başladı. Enda Kenny, Başbakan masumiyeti savunma taraftarı olduğu zaman, bu dünyanız için, gezegeninizi Kabal’ın hakimiyetinden kurtarmanın ve özgürlüğünü kazanmasının zorunlu ilk adımıydı. Yaşamın her iki tarafı da buna minnettardır.

Pek çok kişi bankaların dünyanızı kontrol ettiğine inanır. Bu öyle değil. Onlar Roma’ya da cevap verirler. Kontrol sisteminin sadece bir koludurlar. Onlar aynı zamanda kendi üstatlarına da cevap verirler. Bu sizin çoğunuz için bir sürpriz olacaktır, ancak gerçektir. “Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.”

Yıllardır, her zaman gerçeğe temas eden herkesin saldırıya uğradıklarını, alay edildiklerini ve mahkum olduklarını gördünüz. David Icke bunun mükemmel bir örneğidir. Ruh onu destekledi ve yolunda devam etmesi için teşvik etti. Ona şimdi bakın – bir parça hırpalanmış, ancak büyük başarı kazanmıştır. Bugün onun taraftarları her zaman olabileceğini hayal ettiğinden bile daha fazladır. Yaşamını hemcinslerinin gerçeği ve onları köleleştiren zincirleri görmelerine adadı. İnsanlık, onların yararına yapmış olduğu büyük fedakarlığı kabul edeceği ve takdir edeceği gün çok yakında gelecek.

Her zaman uyanık olun. Bilgiyi paylaşın ve birbirinizi destekleyin. Kabal dünyanızı 2000 yıldır kontrol etti. Onlar kitlelerin kontrolü hakkında bilinmesi gereken her şeyi biliyorlar. Diğer yanda, siz oyunda yenisiniz, bu nedenle, bazen ne zaman oyuna getirildiğinizi görmek güç olabilir. Kolay aldanan insanlar yanlış bilgiyi aktarmak için kullanılmaktadırlar. Onlar bu gerçeğin farkında değildirler ve bu nedenle çok inandırıcı olabilirler. Fırsat pencerenizi kaçırmayı göze alamazsınız. Hemen hemen altı ay geçti. Sizi yanlış yönlendirmek için temeli iyi atılmış planlarla boşa geçirecek zaman yok. Onların kaybedecek bir şeyleri yok. Diğer yanda, sizin kaybedecek çok şeyiniz var. Kendimi iyi anlatabiliyor muyum?

Mümkün olan her zaman sizi özgür kılmak için çalışanları destekleyin. Onlar yaşamlarını buna adadılar. Saldırılara maruz kaldılar, çünkü Kabal’ın emrinde büyük bir silah deposu var. Bunu kullanmaya tereddüt bile etmezler.

Bu hafta birileriyle, onların ellerinde acı çekmiş olan birileriyle karşılaştınız. John (J.M.) ona yapılanlarla başa çıkmak için, Dünya planında olduğu zaman, bir hayli yardım etti. John yaşamları altüst olanlara ve bazen de kaçırarak zarar verilenlere yardım etmeye yaşamını adadı. Bugün sizden yaşamlarınızda KORKUYA izin vermemenizi istiyorum. Korku tacirleri her kılıkta görünecektir. Onlara aldanmayın. Fark edenler tarafından her zaman sevildiniz ve el üstünde tutuldunuz. Dünya’ya barış geleceği zaman ve yaşama uyumu getireceği zaman, sevginin Tanrısı ve tüm anlayış her zaman sizin için oradadır ve ışığa geri dönüşünüzü bekler. Bunun nihai amacınız olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Onların sizi yolunuzdan saptırmasına izin vermeyin. Hemen hemen oradasınız.

Sevgili Veronica, bu hafta medyum yoluyla verilen bilginin önemini anla. John ve ben önemli bir iletişim olduğunu hissettik. Bazı sürprizlerimiz olduğu için, lütfen bir gece görüşlü kamera edinin. Bazı insanlar talimatlarla buna ilerleyebilirler. Hiçbir zaman propagandadan etkilenmeyin-söylenebilecek tek şey bu. Kalbinizi ve gerçeğinizi izleyin!

Gerçekten seviliyorsun, sevgilim. Her zaman sevgi dolu kocan, Monty.




Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)



Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.