Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 21 October 2012

21 Ekim 2012
MONTAGUE KEEN, 21 EKİM 2012


Sevgilim, misyonunuzu gerçekleştirmek için çok sıkı çalışmaktasınız. Çaresizliğe düşmeyin: yolunuzda duran tüm engellerde, hiçbir şey sonucu önleyemez. Yüzlerce yıl önce bunun doğru zamanda gerçekleşeceği tahmin edildi. Bu büyük değişim için zaman şimdidir. Değişimi talep eden %99’un gücü görmezden gelinemez. Şimdiye kadar, onlar azınlığın köleleri olmuşlardı, ancak şimdi mevcut olanın çürümesini görebiliyorlar ve artık bunun bir parçası olmayı istemiyorlar. Onlar şimdi kendi ilahi hakları olarak özgürlüğe sahip hür varlıklar olarak kendilerini görmekteler.


Birileri için oy kullandığınız zaman, o kişiye özgürlüğünüzü teslim ettiğinize dikkat edilmelidir. Bu gerçeği çok dikkatli bir şekilde düşünmenizi rica ediyorum. Reklam ve propagandayla kendinizden geçmeyin. Oy verme ciddi bir meseledir. Size “yukarıdakilerin hiçbiri” yazmak için yetki verildi. Bu değişim zamanında yaptığınız herşey gelecek için ciddi sonuçlara sahiptir. Size sahte bir güven duygusu vermek için beyin yıkama kullanıldı ve hiç kimsenin herhangi bir korunma duygusuna sahip olmadığı vaatler yapıldı. Köleler her zaman buna kandı, ancak uyanmışlar değil. Kalbinizle hareket edin. Kendinize dürüst olun. Gezegeninizin geleceği ellerinizdedir.

Kabal sizi kontrol altında tutmak için herşeyi vaat edecek. Onlar kendi haksız kazançlarını ellerinde tutmaya çalışarak, umutsuzca tutunmaya çalışmaktadır. Yavaş ancak emin bir şekilde onlar sizi artık aptal yerine koyamayacakları sonucuna gelmektedirler. Onların III. Dünya savaşı istekleri engellenmiştir ve bu onları korunmasız ve aşağılanmış hale düşürür. Tüm ülkelerde öldürmeyi durdurma zamanıdır. Siz kardeşsiniz. Niçin birbirinizi öldürmeyi istersiniz?

Yüksek yerlerdeki çocuk sevicilerin çocuk istismarı ortaya çıkmaktadır. Söz veriyorum ki, gerçek dünyanın her köşesinden gelir. Birçoğu adlarının ifşa edilmesini önlemeye çalışırken, gerçeğin yükselişi durdurulamaz. Bu şeytani insanlar şimdi kurbanlarının onların keyfi için katlandıkları şeyi öğrenecekler. İntikam almayın. Açığa çıkarma yeterli olacak. Başka deyişle, kendinizi onların düzeyine indirmeyin. Sakin kalma zamanıdır. Güruh zihniyeti sizin titreşiminizi düşürür ve sizi onların kontrolü altında tutar, oysa tam bilinçlilik sizi kabalın hiçbir zaman erişemeyeceği yüksekliklere çıkarır. Onların varlığı sizin onlara desteğinize bağlıdır. Ancak siz onlara ihtiyaç duymazsınız. Birlikte, birbirinizi destekleyerek, güçlü hür varlıklar olursunuz. Herkesin eşit olduğu ve birbirinize saygıyla ve onurlu bir şekilde birlikte yaşadığınız bir dünyadaki özgürlüğe son atımları atmanız için, herşey sizi desteklemeye hazırdır. Korku olmadan, sevgi hüküm sürecek ve herkes özgürlüğün keyfini sürecek. Sizden sizin olacak olan geleceği hayal etmenizi rica ediyorum. Zihninizde onu yaratın, daha sonra sizin realiteniz olacak. Bu yapma gücüne sahipsiniz.

Aynı zamanda dünyanızın gerçek tarihini ortaya çıkarmaya hazır olmaya ihtiyacınız var. Bu birçoğunun keyfini kaçıracak, ancak gerçek konuşulmalı ve anlaşılmalıdır. Sevgilim, bu hafta karanlığın her fırsatta, tahrip etmek niyetiyle ışığa nasıl saldırdığını kendi gözlerinizle gördünüz. Bildiğiniz herşeyde bile, iyi ve saf olan herşeyi tahrip etmek için buldukları her fırsatta derinden şok oldunuz. Kabal’ın utanmadan kirletmeye ve tahrip etmeye çalıştığı dünyanızdaki tüm kutsal yerlere bakın. Şimdi, nihayet dünyanın iyi insanları hakkıyla kendilerinin olan şeyi geri almakta ve ellerini taşın altına koymaktadırlar. Kabal bu dünyaya ait değildir- kendi amaçları için istismar ettikleri bir dünya. Onlar şimdiye kadar kendilerine hizmet etmiş olan bir maske takarlar; ancak siz uyandıkça, maskenin kayıp düştüğünü, tüm iğrenç yüzlerinin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Hoş giysiler ve mücevherler ortaya çıkarılacak şeyi gizlemeyecek. Işıktan korunmaya çalıştıkları için onlara acıyın. Sizden alınan herşey geri verilecek. Sizi kontrol etmek için icat edilen para artık gerekli olmayacak. O sizi köle kılmaya yaradı ve amacı da buydu. Kademeli olarak, herşey ortaya çıkarılacak ve düzeltilecek, böylece kölelik sona erecek ve özgürlük başlayacak.

Yanınızda misyonunuzun önemini anlayan ve yaptığınız herşeyde sizi destekleyen birileri vardır. Size doğru insanları teklif ettiğimizi ve yaptığımızı söyledim. Lütfen mümkün oldukça bu çok meşgul zamanlarda biraz dinlen. Denenmedik bir yol kalmayacak. Başarılı olacağız.

Bilin ki, seviliyorsunuz ve size değer veriliyor; ve bir gün yaşamın bu yanında çalışmamıza devam etmek için bir kez daha birlikte olacağız. Daima senin sevgilin, Monty. 


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.com

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.