Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 4 November 2012

4 Kasım 2012
MONTAGUE KEEN, 4 KASIM 2012


Sevgilim, bu açıklamalar zamanında nasıl da büyük değişiklikler gözlemektesiniz. Her şey ortaya çıkarılacak ve temizlenecek, öyle ki, sadece ışık kalsın. Vurgulamam gerektiğini hissettiğim bir şey, dünyanızın içinde olduğu durumun realitesini kabul etmeyi reddeden ve onun etrafındaki her şeye gözlerini kapatanların karanlığın suç ortağı olmalarıdır. Değişimi kucaklamayı öğrenmelisiniz, siz bunu yapana kadar hiçbir şey ileriye gidemez. Kabal su kaynaklarınızdaki fluoridi, aşıları ve GDO’lu tohumları kabul etmeye sizi ikna etmek için cephaneliğindeki her hileyi kullanmaktadır. HAYIR yeterince basittir, iki harflik bir kelimedir, ancak koyun gibi muamele görmeyi reddetmede etkilidir. Birlik olduğunuz zaman ve empatik bir HAYIR dediğiniz zaman, tutunacak bir dalları olmayacak. Onların oyunu sona ermek üzeredir. Şimdi siz gözlerinizi açın ve bunu görün. Sizin olan her şeyi geri alma zamanıdır.


Görmek iyidir, böylece pek çok kişi kurtuluşlarını geri almaktadır. Yakında, Evrensel Doğum Sertifikası elde edeceksiniz. Bu sizi tüm dini kontrolden kurtaracak. O zaman artık köleler olmayacaksınız. Dünya Gezegeninde bir deneyime sahip olan özgür ruhlar olacaksınız. Pek çoğunuz bir amaca sahip olduğunun farkındadır. Amacınızı gerçekleştirme zamanıdır. Size yol gösterilecek. Her şey elinizdedir. Birlikte, dünyanızı tümüyle karanlıktan ışığa geçirme gücüne sahipsiniz.

Çoğunuz geçmiş zamanlarda büyüktünüz ve pek çok şey başardınız, Geçişin bir parçası olmak için Dünya’ya geri dönmeyi seçtiniz. Birbirinizi bulmaktasınız ve birlikte çalışmaktasınız. Geçmiş yaşamlardan birbiriniz tanımaktasınız, senin ve benim yaptığım gibi bazı örneklerde. Doğru insanlar şimdi dünyanızın birçok kısımlarına yerleştirildiler. Onlar karanlık olanları ve onların kötü niyetli planlarını açığa çıkarmaktalar. Bunun bir sonucu olarak, çocuklar gelecekte herhangi bir köşeden istismar korkusu olmaksızın yaşamlarını sürecekler. Bu istismar üstten alta doğru gelmiştir. Polis ve Basın kontrolü için, açıklanmamasının nedeni budur, şimdiye kadar, kimseye cevap verebilir durumda değildiler. Yıllardır suistimal edilmişlerin bir sesi yoktu.

Bu şimdi tümüyle değişmektedir. Cesur insanlar gerçeklerini açıklamak için ortaya çıkmaktadırlar. Bu açıklama pek çoğunuzu şok edecek, ancak gerçek konuşulmalıdır. Bu şifa sürecinin parçasıdır. Bazılarınız uzun bir yol katetti ve şimdi kolay bir şekilde değişimi istemektedir. Başkalarına da hızlanmaları için yardım edin, çünkü onlar sizi durdurmaktadır.

Her ülkedeki ley hatlarının kasıtlı tahribi sizi karanlıkta köle olarak tutmaktadır. Enerji Grid’inin büyük önemini anlamak önemlidir. Mümkün olduğu kadar yakında bu yeniden kurulmalıdır. Dünyanızın enerjisinde büyük bir fark yaratacaktır. Onlar bu gridi gizlemek ve tahrip etmek hakkına sahip değildirler. Bu Geçişin çok önemli bir kısmıdır. Bu çalışmayı gerçekleştirmek için bir ekip oluşturanlar vardır. Bu yapılmalıdır. Yardım sağlanacaktır. Hemen istemeniz gerekiyor.

Aman tanrım, Dünya’da olmak için ne ilginç bir zaman. Biz sadece izleyebiliriz ve destek olabiliriz. Sevgili eşim Karanlığı ve Çürümüşlüğü ortaya çıkarmak ve ortadan kaldırmak için çok fazla şey yapmaktadır. Onun bilgisayarı pek çok problemlere neden olmuş olan iki girişimle heklendi. Şimdi Karanlık bireylerin tümünün üstesinden gelmek için Işık için çalışan pek çok insan da vardır. Bu ışık her yere, özellikle de Geçişin başlaması gereken, İrlanda’ya yayılmaktadır. Kazanacak çok şeye sahipsiniz, kaybedecek bir şeyiniz yok. Bu sadece gerçekle yüzleşme ve KORKUSUZ olma sorunudur.

Kendinize inanın. Gücünüzü geri alın. Sizi köle tutan güç yapısının siz onu kabul etmeden sizin üzerinizde bir gücü yoktur. Kendi araştırmanızı yaptığınız zaman, her şey bir çan kadar açık olacak. Uzun zamandır böyle bariz yalanlara nasıl inanabildiğinize hayret edeceksiniz. Size bir kez daha hatırlatıyorum ki, “hiçbir şey göründüğü gibi değildir”. Bir hiyerarşi bütün dünyayı yönetir. Aynı zamanda dünyaya sahip çıktığına ve herkesin onun içinde olduğuna inanır. Pekala, jeton düştüğü ve her şey açıkladığı zaman meydana gelen şeyi görmek ilginç olacak. bu uzayı izleyin! Uzun sürmeyecek. Hız kazanmaktadır. Çöküş hızlanmıştır, bu nedene onlar düşmek için de mesafe alıyorlar; ve düşecekler çünkü yeni bir başlangıç için zaman geldi.

Kalplerinizi ve zihinlerinizi gerçeğe açın. Sizi özgür kılacak.

Sevgilim, yorgunsun. Biraz daha rahatlamayı dene. Barajın patlamasını ve dört bir yandan akan gerçeği izlemenin heyecan verici olduğunu biliyorum. Diğerleriyle gerçeği paylaşan herkese minnettarız. Bu çok önemli bir roldür. Bu çok hoş bir şekilde bir araya gelmektedir.

Benim sevgim seni ve bu yeni başlangıçlarda rolünüzü gerçekleştirmenize yardım eden herkesi kucaklıyor.

Her zaman senin sevgilin, Monty. 


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.com

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.