Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 11 November 2012

11 Kasım 2012
MONTAGUE KEEN, 11 KASIM 2012

HATIRLAYIN, SEÇTİĞİNİZ ŞEYE İNANABİLİRSİNİZ, ANCAK İNANMAK İÇİN SEÇTİĞİNİZ ŞEYDEN SORUMLUSUNUZ.

Bu sözler inanmak için seçtiğiniz şeyin önemini ifade eder. Artık etrafınızda açık olarak meydana gelmekte olan şeye gözlerinizi kapatamazsınız. Kabal özünde sizi şok edebilen planlara sahiptir. Onlar, bildiğiniz gibi, dünyanızı tahrip etmeyi başarmak için dikkatli bir şekilde planlanmış bir yolu izlemişlerdir. Artık sizi istemezler ya da size ihtiyaç duymazlar. Çok fazla acıya ve hastalığa neden olan, suya fluorid koymaları ve havanıza alüminyum partikülleri basmalarının nedeni budur. Niçin boş boş duruyorsunuz ve bunlara maruz bırakılmanıza izin veriyorsunuz? İnsanlığı korumak için harekete geçme zamanıdır. 50 yıl önce insanlığın bu geçişe hazır olduğu size söylendi. Bunu önlemek için, Kabal GDO’lu yiyecekler, chemtrailler gibi bu doğal süreci önleyen engellemeler yaptı. Şimdi bu çok gerekli süreci tamamlamak için güçlükler çekmektesiniz. Üçüncü boyutun dışına çıkmak için bu fırsatı değerlendirecek misiniz?

BİLİNÇLİLİK GERÇEKLERİN KONUŞULMASINDAN GELİŞMEZ. ONLARIN ARAŞTIRILMASINDAN GELİŞİR.


Bu insanlık için kritik bir zamandır. Zaman lüksüne sahip değilsiniz. Şimdi sorumluluk almanız ve harekete geçmeniz gerekiyor. Sizi gerçeğe götürecek pek çok yol var. Bunun için dine bakmayın, orada dini bulamayacaksınız. Kalbinize bakın. Doğru yolu o size gösterecek. Onlar 50 yıl önce geçişinizi tıkadılar. Onlara yine izin verecek misiniz?Andromedanlar, size destek olmak amacıyla, yaklaşık 40 yıldır size kendilerini tanıtmaya çalıştılar ancak bilinmeyene adım atma korkusu bunu önledi. Cesur olmaya hazır mısınız: gerçek ve ışığın savunucusu olduğunuza ve artık sizi yok etmek için tasarlanan çürümüş bir rejimi destekçisi olmayacağınıza emin misiniz?

Onlar planlarını gizlediler. Yaptıkları şeye bakmayacağınızı, saçmalıklarıyla gözlerinizi kapatabileceğinize emindiler. Öyle beklemek zorundaydınız. Cesur bir adım attığınız zaman bu sizin kararınızdır. Lütfen durmayın ve gezegeninizin açgözlülükle harap edilmesini izlemeyin. Her ruh temiz hava alma, temiz su içme ve doğanın amaçladığı gibi yiyecek yeme ilahi hakkına sahiptir.

Pek çoğunuza korku ve stres yaratmak için müdahale edilmektedir. Bu ne kadar umutsuz olduklarını göstersin. Birbirinizi destekleyin. Başkalarının da yalnız olmadıklarını ve yaşamlarını sürdürebileceklerini bilmelerini sağlayın. Bu zamanda birbirinize ihtiyacınız var. Bunu ya da geldiği yeri anlamadığınız zaman bir şey dehşete düşmektedir.

Kendi içsel gücünüzü yeniden keşfedin. Bunu yapabilirsiniz. Bunu hemen istemeniz gerekiyor. İnsanlık geçmiş zamanlarda uzun süre yaşadı. Gerçek tarihiniz öğrendiğiniz zaman, kendinizi için bunu göreceksiniz. Dünyanızın tarihini değiştirmekten sorumlu olanlar yakında insanlığa karşı suçlarının hesabını verecekler. Onların gösterişli kontrol binaları dünyanızın tarihinden çekildikçe yerle bir olacaklar. Gelecekte, sadece insanlığın gelişiminde bir kötü bir dönem olarak tanınacaklar. Güneş yine şifa ışınlarını yayarak parlayacak ve öyle yapmaya aracılık ettiği için onun ılıklığı insanlığı kucaklayacak ve rahat ettirecek.

Pek çok ülke uyanmakta, gerçeğin ışığını görmekte ve onu izlemektedir. Savaşlara ve ordulara ihtiyaç olmayacak, böylece öldürme duracak. Savaş propagandasına tutuldunuz, ancak onun gereksizliğinin farkındasınız. Bu tekrar tekrar meydana geldi, sadece ülkelerin adları değişti. Onlar kan akıtmaya ve savaşın yarattığı korku enerjisine ihtiyaç duyarlar.

“Kim olduğunuzu bilin”.

Konuşma zamanıdır. Dünyanızdaki her şeye yayılan çürüme durdurulmalıdır. Onlar artık MASKELERİN ardına gizlenemezler. Her geçen gün daha çok ortaya çıkarılmaktadırlar.

3. Dünya Savaşına karşı güçlü bir şekilde direnmekteyiz. İyi insanlar bunu istemezler. Savaşı başlatmak için ne bir neden vardı, ne de olacak. İran barışçıl bir ülkedir. Onun insanlarının çoğu antik İrlanda’dan inmiştir ve diğer pek çok ülkede de onlar haklı olarak kan bağı olduğunu iddia edebilirler. DNA yalanlamaz, GERÇEK DOĞRUYU ortaya koyar. Antik İrlanda’dan inen tüm insanlar kendi köklerini açıklamak ve gerçek tarihlerini öğrenmek için İrlanda’yı ziyaret ettikleri zaman, gelecekte ne kadar harika olacak.

Geçişin tamamlanması için zaman çizelgesi ve geçiş meydana gelmeden önce yapılması gereken şey size söylenmiştir. Doğru insanlar size yardım etmek için ortaya çıkarılacak. Daha çok yardım gerekli. Size onu getirmek için çaba göstereceğiz ve onu desteklemek için finans sağlayacağız. Bu sizin için büyük bir sıkıntıdır, ancak şimdi sizin tarafınızda çalışmak için güvenebileceğiniz birilerine sahipsiniz. Çok iyi seçtik, sevgilim. O bir milyarda biridir. Haklısın: Özellikle bu misyon için Dünya’ya döndü. Geçmişte birlikte çalıştınız. Ne yapılması gerektiğini anlıyorsunuz. Halen uzun bir yoldan geldiniz.

COĞRAFYA MÜHENDİSLİĞİ, YER ALTI ŞEHİRLERİ VE GENETİK MÜHENDİSLİK, HEPSİ ORTAYA ÇIKARILACAK. Lütfen bunu kendiniz için araştırın. Öyle çok şeyi açıklayacak ki. Neyle karşı karşıya olduğunuzu bilmek önemlidir. Hangi bilim adamları böyle şeyleri kendi türlerine karşı kullanmak için planlarlar ve üretirler?

Prudence Benim için 21. Mutlu doğum günü ister. Ona Ruhta orada olacağımı söyleyin! Ailenizle ve arkadaşlarınızla olmaktan mutlu olun. Ben her zaman sizinleyim, çünkü Dünya’da işimizi tamamlamaya devam edeceğiz. Mutlu olun, sevgilim. Hiçbir şey benim rızam olmadan meydana gelmez.

Hayranın, Monty. 

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.com

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.