Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 18 November 2012

18 Kasım 2012MONTAGUE KEEN, 18 KASIM 2012


Sevgilim, dünyanızı kontrol edenlerin medyanızı kontrol ettiği gerçeğine uyanan insanları görmek bizim için yüreklendiricidir. Bu, onların dünyanız için planlarına dair, sizi karanlıkta tutmak için nasıl çalıştıklarını gösterir.  Televizyonunuzda konuşulan gerçeği duyduğunuz zaman, şüphe duymadan, ışığın zafer kazandığını anlayacaksınız.
İrlanda’da pek çok kişinin bankaları dava ettiklerini öğrenmek heyecan vericiydi; bu yüzden BANKALAR SUÇLAMALARA CEVAP VERİNCEYE KADAR, insanlar borçlarını ödemeyecekler! İrlanda’nın insanları bu konuda kutlanmalıdırlar. Onlar bankalarla savaşmak için ilk çabadır. Bunun nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak.


Işığın Dünyaya geri döneceğine bir an bile şüphe yoktur. Yol zaman zaman taşlı olabilir ve yola birçok engeller konacaktır, ancak başa çıkamayacağınız bir şey yok. Şimdi son zamanlarda yaşamaktasınız. Karanlık bireylerin yaydığı propaganda şimdi ortaya çıkarılıyor. Artık onlar için işe yaramaz. Hatta kendi insanları bile onlarla birlikte söyledikleri yalanlara karşı çıkmakta ve sırlarını açığa çıkarmaktadırlar. Onların kâğıttan kuleleri yerle bir olmaktadır. Gemi buna destek olmaya devam etmek için hazır değildir. Gerçeğe dayanmayan her şey yıkılacaktır: etrafınızdaki her şeyde onu görmeye başlıyorsunuz. Sizi yerinizde tutmak için yapılan beyin yıkama artık işe yaramaz. Olup bitenler ortak bir çabadır: Ruhun Dünyası ve Ruhtan gelen rehberliğe açık olanlar hoş bir iş yapmaktadırlar.

Yıllardır çok gizli olan çocuk istismarı şimdi açık olarak tartışılmaktadır. Sevgilim, pek çok yıl önce bunu kamuoyunun dikkatine sunmaya çalıştın, ancak çabaladığın şeyin ne olursa olsun, aşılmaz bir duvarla karşılaştın. Şimdi bu duvarda bir gedik açıldı, yıkılacak ve istismara ilişkin gerçekler ortaya çıkarılacak ve açıklanacak. Bu arınma sürecinin temel bir parçasıdır.

Bu tür bir şey tekrar hoş görülmeyecek. Bir kez hakim olan iktidarın büyük koltukları dağılacak ve Dünya yüzeyinde ebediyen kaybolacak. Bu şimdi gözlerinizin önünde olmaktadır ve olmalıdır da. Gelecek yıl bu zaman, hiçbir şey bugün olduğu gibi olmayacak. İktidarın ortadan kalkışı bir gecede ortaya çıkamaz, çünkü bu açığa çıkarma ve ortadan kaldırma süreci kademeli bir süreçtir. Doğru insanlar parçaları toplamak ve dünyayı barışçıl bir geleceğe taşımak için yerlerini almalıdırlar. Geçici bir kaos durumundan kaçınılamaz, çünkü bu kitlesel bir projedir ve aceleye getirilemez. Tüm olayları düşündük. Herhangi bir şekilde yozlaşan bir şeyin varlığını sürdürmesine izin verilmeyecek: bazıları denemeye çalışsalar bile.

Çoğunuza arzu edilen sonuçlara doğru sizi teşvik etmek amacıyla, gelecek gösterilmiştir. Bu bilgiyi paylaşın, çünkü bu diğerlerine alışkın oldukları karanlık yaşam yolunu reddetme gücü verecektir. Değişiklikler pek çoğunuza kolay gelmez. Gücünüzün ve sayınızın farkına varmalısınız: Siz %99’sunuz. Siz çoksunuz, onlar azlar.

Kadim portallar bir kez daha aktif olmaktadır. Onlar birçok insana aydınlanmayı getirmektedirler. Çok iyi gizlenmiş olan sırlar ortaya çıkarılmakta ve sizi şaşırtacak ve mutlu edecek olan bilgi gün ışığına çıkarılmaktadır. Bu birçok ülkede meydana gelmektedir. Dünya sırlarını verdikçe, her gün yeni keşifler oluyor. Dünya’da olmak için ilginç bir zamandır. Uyuduğunuz zaman ve derin bir meditasyonda olduğunuz zaman bilgi verilecek. Bu sizin bilinçaltı zihninizde saklanır. Nasıl bildiğinizi bilmeden, bir şeyleri bileceksiniz.

Geçişte oynayacak bir rolü olduğunu bilenleriniz, anlık bir dikkatle, her ne zaman çağrı gelirse harekete geçmeye hazırlanmalıdır. Sürpriz unsurlara ihtiyacımız var. Enerji değişiklikleri daha güçlü olmaktadır. Onlarla birlikte hareket edin: karanlığın ortadan kaldırılmasına katılmak için size güç verecekler. Yol önünüze serildikçe, her şey daha da açık olacak.

Eşim çok yorucu birkaç gün geçirdi. Eğer bağlantımız istediğimiz kadar güçlü değilse bunu anlayışla karşılayın. O Dünya’daki çalışmasının sonuçlarıyla ilgilidir. Lütfen onun başa çıkması gereken birçok endişesi olduğunu anlayın.

Sevgimle sizin hala arkanızda olmayı istiyorum.


Hayranın, Monty. 

Website: The Montague Keen Foundation


Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.com

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.