Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 25 November 2012

25 Kasım 2012

MONTAGUE KEEN, 25 KASIM 2012


Propaganda makinesi artık insanları aldatmayı başaramayacak ve ortadan kalkacak. Artık onların oyunları son buluyor, şimdi onlar bugüne kadar yaptıklarının sonuçlarına katlanacaklar, dünyanızda bugüne kadar çok tahribatta bulundular. Şimdi sizler etrafınızdaki doğru insanlarla beraber gerçekleştireceğiniz misyonunuzu üstlenmeye başladınız, zamanlama çok mühimdir ve artık başlamış bulunmaktadır.


Biz sizlere yolun her bölümünde rehberlik yapacağız, ekibiniz büyümektedir; hep birlikte bilgi, yetenek ve kuvvetinizi kullanarak yola devam edeceksiniz. Bu plan yaklaşık 2000 yıl önce tasarlandı ve özenle seçilen insanlar ile bir bütün olarak harekete geçilmeye başlandı. Bu zor zamanlarda gerekli tüm yardımı ve desteği alacaksınız, insanlığa barış gelecek.


Diğer gezegenlerden gelen ışık varlıkları sizlere kendilerini tanıtıyorlar ve gezegeninize olan bağlılıklarını gösteriyorlar, onların sizlerle paylaşacak çok şeyleri var. Karanlığın bu saatlerinde, onlar sizleri koruyor ve gözetliyorlar. Medya karanlık güçler tarafından kontrol edildiğinden dolayı sizler olan olaylardan uzak tutuldunuz, kabal'ın planları bloke edildi ve artık kontrolü tekrar ellerine alamayacaklar. Artık kaybedecek bir şeyleri kalmadığı için hala tehlikeli ve son kozlarını oynuyor olabilirler ama sakın korkmayın. Kabal'ın yenilgiye uğrama zamanı gelmiştir ve gezegeninizi sonsuza dek terk edecekler, hakikat her zaman kötüye karşı zafer kazanmıştır.

Doğal olanla birlikte olun; yiyecek ve kullandığınız ilaçlara dikkat edin. Bedeninize dikkat edin ve saygı gösterin, o ruhunuzun yuvasıdır. Kabal her fırsatta sizi zihinsel açıdan zayıflatmak için ve sağlık problemleri çıkarmak için uğraşır, bu onların planları arasındadır. Bir çok hastalık labarotuarlarda yaratılmıştır. Güvendiğiniz kişiler sizlere yalan söyleyip, yanlış yola yönlendirmişlerdir.

Yakın gelecekte bir gün her şey açığa çıkacak. Sizler bugüne kadar doğdunuz günden beri nasıl manipule edildiğinizi anlayacaksınız, onlar sizin hayatınızın her bölümünü kontrol altında tuttular ve bunun sizler tarafından tesbit edilememesi şok edici bir durumdur. Ben bile bunun farkına varamadım, her zaman kendi doğaüstü çalışmalarımla meşgul olmaktan durumun ciddiyetini kavrayamadım. Daha sonra Veronica aracılığı ile her şey açığa kavuştu, kendisi herşeyin ve olanların farkındaydı. Veronica etrafındaki insanların yaşadıklarından habersiz olmalarını şaşkınlıkla izledi. Şimdi artık insanlar hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anladılar ve uyanmaya başladılar. Böylesi bir kontrol sisteminden uyanışa geçmek çoğu insan için kolay olmadı. Sakın korkmayın, bunun böyle olması gerekiyordu.

Gezegeniniz sizlerinde yardımıyla eski güzellik ve ihtişamına tekrar ulaşacak, tüm negatif güçler biz bunları yazarken bile terk etmeye başladı. Sizlerden bugüne kadar gizlenen tüm gerçekler artık birer birer ortaya çıkacak, tüm gezegeninizi istediğiniz gibi araştırma ve keşfetmekte tamamen serbestsiniz. Karanlıktan aydınlığa geçen bu zamanda hepiniz bir ve eşitsiniz, bunu kutlayın. İnsanoğlu tek ve büyük bir ailedir, birbirinizle her zaman paylaşın.

Sevgili Veronica, sen hep çok çalışıyorsun, önünde çok yorucu bir hafta seni bekliyor. Lütfen çalışmalarındaki konsantreni "BİRLİK" adına ver, artık önceliğin bu olsun. Bizler her fırsatta doğru insanların yanında olmasına özen gösteriyoruz. Ben yolun her bölümünde senin yanındayım, seni asla terk etmeyeceğim, bağlılığımız sonsuza kadar sürecek.

Her zaman seni takdir eden MONTY.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.