Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 2 December 2012

2 Aralık 2012
MONTAGUE KEEN, 2 ARALIK 2012


Sevgili Veronica, etrafında gördüğün gibi insanlar uyanıyor, onlar geçmişte yaşadıklarını artık bırakarak, yeni bir geleceğe doğru ilerliyorlar. Bir çok ülkede adalet güç kazanıyor, Dünya çok uzun süre adeta uyutuldu, insanlar bu durumdan rahatsız ve de farkındalar. Artık buna son verme zamanı geldi, karanlık güçler etkisini kaybetmek üzere ve yanlızlığa gömülecekler, yeni gelişmelerle birlikte çok zor durumda kalacaklar. 

Aralık ayı itibariyle Amerika'da huzursuzluk var, sorular soruluyor ve açıklamalar bekleniyor. Herkes için zaman geldi, gelecekte onları nelerin beklediği en büyük haklarıdır. Sen ve ekibin, zorlansanızda daima gerçeklerin peşinden gidiyorsunuz. Sizler dünyanın üzerinde bulunan tüm negatif enerjiyi yok etmek ve ışığı getirmek için çalışıyorsunuz ve takdir ediliyorsunuz. 


Diğer gezegenlerden gelen arkadaşlarınızla buluşma zamanınız geliyor. Onlar gökyüzünde size geçiş döneminde yardım etmek için hazırlar. Hazır olun, onlar koruma kalkanlarını sizin etrafınıza sardılar. Onlar savaşı ve kargaşayı önlemek için, korku ve köleliği kaldırmak için çalışıyorlar. Sadece gözü kör ve korku dolu olanlar karanlıktan beslenir. 

Hızlı değişime hazır olun. İnsanlığa olan aşkınız ve güzel gezegeniniz size ışık olsun ve yeni dünyanın kapıları ardına kadar açılsın. Bilin ki bizler yolun her safhasında yanınızda olacağız. Geleceğe doğru yapılan bu heyecanlı yolculukta, kalbiniz ve yüksek benliğiniz rehberiniz olsun. 

Tüm hükümetler dağılacak, onlar güç ve kontrolü kaybedecek, insanlık birleşecek ve kontrolü eline alacak. Yeni dünya'da hiç bir suistimale yer yok, temizlik planında yapılması gerekenler gerçekleşecek. 

Gerçek tarihiniz açıklandığında, bu dinlerinizi ve inançlarınızı etkileyecek.Size zorla dikte ettirilen ve güç uygulanan bu durum,gezegeninizin tarihinde insanlık adına işlenmiş en büyük suç olarak teşkil etmiştir. Sizlerin, aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız büyük kutlama zamanı gelmiştir. Her şey bir illüzyondan ibarettir, tek gerçek sonsuz AŞK'TIR. 

Noel zamanı yaklaşırken, kutlamalar yapılacak. Sizlere söylenenlerin hiç biri aslında gerçekleşmedi. Evet IESA veya ESSA vardı, O size söylenen İSA'nın yaptığı her şeyi yapmıştı. Fakat o size anlatılan zamanda yaşamamıştı, işin doğrusu sizlere anlatılan bir efsaneye inandırıldınız. Bundan İznik konseyi sorumludur, artık gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir. 

Deprem vs gibi bazı doğal afetler olacaktır, doğa'da büyük değişikliklerin olacağı zamanlara gelmiş bulunmaktayız, beklenmeyen olaylara hazırlıklı olun. Sevgili Veronica, sen çok doğru bir yolda ilerliyorsun, karanlık güçler problem çıkarmak için her fırsatı beklerler. Senin bu projende çalışırken yanında doğru insanlara ihtiyacın var.

Senin yanında her an bulunan ve seni destekleyen herkese güven duy. Her şey yakında daha da netleşecek. Sen çok tehlikeli ve yalnız bir yolda korkmadan ilerledin. Bana olan sevgin ve sadakatin gerçekten mükemmel. Bu yolculuğu tamamlamak için gelen yardımı kabul etme zamanıdır. 

Evet, Işığa doğru 3 tane kırmızı gül serptim. Şunu bil ki her zaman yanındayım ve seni seyrediyorum.

Lütfen Ciara'ya benden sevgilerimi yolla ve doğum gününü kutladığımı söyle. 11 sene ne çabuk geçti, Ciara aileye çok büyük mutluluk getirdi. O güzel bir ruha sahip olan güzel bir çocuk ve de gerçekten çok özel... 

Kalbindeki AŞK ile ileriye bak, çok doğru bir yoldasın... 

Seni çok seven, MONTY.


Website: The Montague Keen Foundation


Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.