Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 9 December 2012

9 Aralık 2012


 MONTAGUE KEEN, 9 ARALIK 2012
Dünya gezegenine bir çoklarının şimdiden vardığı sizlere söylendi. Onlar hayal gücünüzün ötesinde bir teknolojiye sahip bulunmaktadır, bu bilgiler bilerek insanlardan saklandı. Artık zaman çok yaklaşmıştır ve beklenen an gelmek üzeredir. Medya'nın bir açıklama yapmaması bir şey olmadığı anlamına gelmez, onlar uzun yıllar boyunca bu toplu göç için hazırlık yaptılar. Bir çok iyi insan bilgiyi paylaşmaya hazır durumda,dinlemeye ve anlamaya çalışmaktadır.

Kadim bilgiler araştırılmıştır, kalbimizi ve zihnimizi gerçeklere açmalıyız, bunun kolay olacağını hiç bir zaman söylemedim. Her zaman hakikatler ve bütünlük-birlik karşısında azimle durmalıyız. Geçen hafta Papa bile bir açıklamasında; kilisenin yüzyıllar boyunca verdiği ve yaydığı öğretilerin gerçeği yansıtmadığını kabul etmiştir. Kabal hala ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Öncelikle gerçeği keşfetmemiz için geçmişe dönüp bakmalısınız, daha sonra geleceğe güvenle bakarak kim olduğunuzu ve dünya gezegenine nasıl geldiğinizi anlamaya çalışın. Geçmiş yaşamlarda beraber çalışan insanlar, şimdi tekrar mutluluk içinde ve keyifle birleşmeye başlıyor ve de bir kez daha gezegeninizi Altın Çağ'a götürmeye başladılar.


Herbiriniz önemli bir role sahipsiniz, bu yüzden bu zamanda geri dönmeyi seçtiniz. Hepiniz kendi içsel sesinizi dinleyerek kendinizi geliştirecek ve koruyacaksınız, bunu yapacak gücünüz mevcut bulunmaktadır. Size ne zaman yalan söylendiğini hemen anlayacaksınız, herkesin aurası ve şu anda deneyimlediğiniz her şey tamamen değişecek. İnsan yapımı tüm hastalıklar bir iz bırakmadan ortadan kaybolacak. Kabal'ın en büyük güç kaynaklarından olan bu durum artık sona erecek. Geçmişte yapılan bu zararlar sonucu insanlık çok zorluklar çekmişti ve savunmasız durumda kalmışlardı, artık tüm bu olanların sonuna geliniyor.

Korku; dinlerde, adalet sisteminde ve medikal hayatta insanların içine empoze edilmişti. Peki AŞK'tan kim bahsediyor? Bu dünyada yaşamamız gereken en büyük deneyimdir AŞK. Yüzyıllardır tüm insanlığı birbirine bağlayan gerçek AŞK'tır. Gerçek AŞK asla ölmez ve sonsuza dek yaşar. AŞK; en pozitif ve en güçlü var olan enerjidir, tadını çıkarın ve onu daima büyütün. O size verilen en kutsal hediyedir.

Geleceğin anahtarı elinizdedir. Bizler sadece işlerimizi belirli bir düzen içersinde yapmalıyız, her şey doğru zamanda ve doğru yerde olmalıdır. Yanlış hükümde bulunmamak durumundayız. Beni biliyorsun AŞK'ım, dünyada hep titizlikle çalıştım, sen beni anladın ve saygıyla karşıladın.
Biz, 3.dünya savaşını önlemek için büyük bir efor sarfetmeye devam ediyoruz, şimdi barış zamanıdır ve de öyle olacaktır. Herbiriniz çok büyük bir sprituel ışığa sahipsiniz, ne kadar kapalı ve baskı altında olsalar da, herkesin içindeki ışığı görün. Bu her zaman güzel bir başlangıçtır, sizleri kontrol altında tutmaya çalışan anlamsız güçler artık yok olmaktadır. Evren size kollarını açmış bekliyor ve kucaklıyor.

Gerçek zaman şu anda gelmiş bulunuyor, sizlerden saklanan ve anlatılmayan tüm bilgiler açığa çıkacak. Hepiniz koruma altındasınız, gelen bilgilere kulak verin, sizler çok seviliyorsunuz. Herbiriniz çok büyük bir potansiyale sahipsiniz ve güçlüsünüz; size tüm yardımlar yapılacak.

Şunu bilin ki; sizlere gerekli kanıtları getirmek için savaşan insanlar bulunmaktadır, onlar sizlere gerçekleri göstermek için büyük fedakarlıklarda bulunuyorlar. Tüm saklananlar açığa kavuşturulacak, bu çabalar takdir ediliyor. Seçilmiş bir grup insanlar bu misyonu üstlendiler, onlara sevgi ve ışığınızı gönderin buna ihtiyaçları var. Enerjinizi yüksek tutun, dünyanızı kurtarırken gelecek nesillere anlatacağınız harika bir hikaye olduğunu düşünün. Bu büyük projede kendinize düşen görevi layıkıyla yapmalısınız, birlik ve beraberlik içinde olarak asla kaybetmeyeceğiz.

Tüm ihtimallere hazırlıklı olun, kabal sizlere zorluk çıkarmaya devam edecek, güçlü olun, korkusuzca ve güven içinde doğru yolda olduğunuzun her zaman farkında olun. Sizler hiç bir ayrım gözekmeksizin tek bir İnsanoğlu'sunuz, sizler du dünyada yaşamı deneyimleyen kardeşlersiniz.

Sevgili Veronica, seni seven ve hep yanında olanlarla, baş koyduğun bu yolda ilerlemeye devam et ve planlarını uygula.

Seni takdir eden, MONTY


Website: The Montague Keen Foundation


Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.