Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 23 December 2012

23 Aralık 2012


 MONTAGUE KEEN, 23 ARALIK 2012Ailelerin biraraya gelerek eskiye veda edip, Yeni yılı karşılayacakları bu kutlama zamanında herkese selamlar. Bu sene tabii ki; sizler kova burcu çağı'nın başlamasını kutluyorsunuz. Birçoklarınız sizleri kontrol eden mekanizmalardan artık özgürleşiyorsunuz. Bu deneyim yaşanırken kendinizi yanlız ve terk edilmiş hissetttiniz. Bu taşımış olduğunuz yük sizinle öylesine özdeşleşmişti ki, onu bırakmak bir çoğunuzu derinden sarstı.

Kalbiniz ve zihninizin bu karmaşadan özgür olmaya ihtiyacı var, ve sizler yeni bir hayata adım atmaya başladınız. Önünüzdeki tüm engeller ortadan kalkıyor, sizi temin ederim ki gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte her şey daha netleşecek. Uyanan ve farkında olanlarınız artık değişimin meydana geldiğini ve güç dengelerinin dönüşüme uğradığını zaten biliyorlar. Güç olmadan onlar zaten birer kukla gibidirler. Artık Kabal'ın devri kapanmıştır, blokajlar ve engellere rağmen bu değişime engel olamayacaklar. Onların gitme zamanı gelmiştir, gezegeninize yaptığı hasarlar da düzeltilecektir. Kim olduğunuzu ve içinizdeki gücünüzü keşfettiğiniz zaman bu büyük bir fark yaratacak. Kabal'ın bugüne kadar insanoğluna yaptığı tüm kötülükler ve gezegende gerçekleşen tahribatların sonuna gelmiş bulunuyoruz. Onlar çok hazırlıksız yakalandılar zira birçoğunuz artık uyandı ve herşeyin farkında, bu onlar için beklenmedik bir gelişme oldu ve şok etkisi yarattı. Tüm bu cesur insanları inandıkları yolda doğru bir şekilde ilerledikleri için tebrik ediyoruz, onlar Kabal'ın gazabından çok acı çektiler ama güçlü oldular, ayakta kaldılar ve asla tereddüte düşmediler.
Kabal bir çok sahte açıklamalar yapacak. Onlar sizi yolunuzdan çevirmek için yalancı senaryolar üretecekler. Ama artık sizler bu tuzaklara düşmeyecek kadar bilgesiniz ve bir daha aldatılamayacaksınız.

Geleceğinize uyum sağlamak için zamana ihtiyacınız var. Sizin geleceğinizde yaşayacağınız büyük bir serüven olacak. Finansal problemler hiç bir iz bırakmadan ortadan kaybolacak, yolculuklarınız artık çok hızlı ve keyifli bir hale gelecek. Tüm bankacılık sistemleri geçmişte sizleri adeta köleleştirecek şekilde dizayn edilmişti, sizler hep kontrol mekanizmasının kurbanlarıydınız. Artık zaman değişmiştir, insanlar geleceklerini büyük bir heyecan ve çoşkuyla hazırlamaya başladılar. Zamanlama doğru olduğunda, geçmişteki tüm negatif sistemler sonsuza dek ortadan kaybolacak.

Şunu belirtmek isterim ki, İRLANDA HERŞEYİ ÇÖZECEK VE AÇACAK ANAHTARA SAHİPTİR. Herşey açıklığa kavuştuğunda bunu neden söylediğim açıkça ortaya çıkacak. İrlanda bağımsızlığına tekrar ulaştığında ve gerçekten kim olduklarını anladıklarında bir çok sorunun cevabı verilmiş olacak. Veronica, bir İrlandalı ressamdan bu hafta çok özel bir hediye aldı, Veronica ve ben, bu hediyeyi ikimizde çok beğendik ve kıymetini bileceğiz.(KEITH GAMBLE)

Geleceğe konsantre olun,geçmişte tüm yaşananları serbest bırakın. Tüm bu karanlık çağ artık sona ermek üzere, kalbinizle kalın ve kalbiniz sizi ileriye götürsün, onun sesini dinleyin, gelecek sizi bekliyor.
Veronica, sen bir çok zorluktan geçtin ve sen bazılarının pes ettiği noktada yoluna devam ediyorsun. Nelerin yapılması gerektiğini gönülden biliyorsun, blokajların seni üzmesine izin verme, güçlü olmasın. Ekibin genişliyor, yolun zorluklarla dolu olmasına rağmen sen ve ekibin beraber ve korkusuzca ne ile uğraştığınızı bilerek ilerliyorsunuz. Bu yol kolay olmayacak ama sen bu yoldan daha öncede yürüdün. İnancın hiç bitmesin.

Aile ve arkadaşlarınla hoşça vakit geçir, Simon'un yerindeki yemekler ve insanlarla birlikte eğlenmene bak. Ben her zaman ruhen senin yanında olacağım ve destekleyeceğim.

Seni takdir eden MONTY

Website: The Montague Keen Foundation


Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.