Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 10 March 2013

10 Mart 2013

MONTAGUE KEEN, 10 MART 2013

Sevgilim, açıkça görüldüğü gibi bir çok ülkede insanlar biraraya geliyorlar ve sen oldukça fazla e-posta almaya başladın, değişim başladı ve hızla büyümeye devam ediyor. 3 boyutlu kontrol sistemi her geçen gün gücünü kaybediyor, bir kaç hafta içinde bu herkes tarafından anlaşılır hale gelecek. Sana söylediğim gibi, geçmiş zamanlarda yaşamış en güçlü insanlar dünyaya geri döndü, onlar kendilerini tanıtıyorlar ve bu yolun öncülüğünü yaparak gezegeninizdeki değişikliği tamamlamak için çalışıyorlar. 

İrlanda'da şüphesiz ki gözle görülür bir değişim başlamıştır, insanlar bu zamana kadar hayatlarının her safhasında kendilerini kontrol etmiş yozlaşmış kuruluşlarla boy ölçüşüyorlar. İrlanda insanları güçlerini birleştirerek, ağırbaşlılık ve sabırla bu bozulmuş düzeni ortaya çıkarıyorlar ve haklarını geri istiyorlar. Onlar, bu methodu benimsediklerinden dolayı başarılı olacaklar, tüm bu kokuşmuş sistemi açığa çıkaracaklar ve bu Kabal'ın en büyük korkusudur. Bu zamana kadar her şey kontrolleri altındaydı ama artık bunun sonu geldi. İnsanlar, bu mücadelelerini sürdürerek idareyi ellerine geçiriyorlar. 


Uyandığınızda ve biraraya gelerek barışçıl yolla hareket ettiğinizde, kendi gücünüzün farkına varmış olacaksınız. Artık sizlere yalan söylenemez, tüm bu yalanların insanları nasıl etkilediğini görüyorsunuz. Kabal'ın tüm hilelerine karşı uyanık ve hazırlıklı olun, onlar sizleri yoldan çıkarmak için her yolu deneyebilirler. Aydınlanmanın kapısı hepinize açıktır, bu yoldan yürümek için karar vermek size kalmıştır, korkunun sizi durdurmasına izin vermeyin. 

Bizler, ruhsal olarak yolun her adımında sizlerin yanındayız, yolu gösteriyoruz ama bunu yapmak sizlere kalmıştır, seçim sizindir. Kararları veren kuklalar artık iyice belirginleşmiştir ve çok gülünç durumdalar, onlar oyunlarının sona erdiğinin farkındalar ve geri çekilecekler. Onlar insanlara başka bir savaşın gerekli olduğunu ikna etmeye çalışıyorlar, onların neden savaş istediğini biliyorsunuz, esas olan şudur ki; tüm Dünya'nın onların kontrol sistemlerinden kurtarılmaya ihtiyacı vardır. Bu insanlar vicdan yoksunudurlar, onlar sözde dindar cümleleriyle Dünya'yı kandırmaya devam edebileceklerini zannediyorlar. 

Her gün daha fazla zulüm ortaya çıkıyor, bunun bu şekilde meydana gelmesi gerekmektedir, tüm kurban edilenlerin neler çekmiş olduğunun ve tüm gerçeklerin bilinerek onların kompanse edilmelerine ihtiyaçları vardır. Vatikan dosyaları halka açıklandığında, tüm kriminal aktiviteleri tamamen bilinmiş olacak. O zaman ve sadece o zaman, tüm Dünya nelerin yapılmış olduğunu tamamıyla anlayacak ve daha önemlisi onların kim oldukları ortaya çıkacak. 

Tüm bu kötü ve bozuk düzen kaldırıldığı zaman, insanlık biraraya gelecek, bilgiler paylaşılarak ülkelere yardım edilecek ve karanlık güçler tarafından yapılan yağmalar ortaya çıkarılacak. Ülkelerin kadim bilgileri sizlerden bilerek saklandı, sadece bilmenizi istedikleri öğretiler dayatıldı, onlar adeta beyinlerinizi yıkadılar. Sizlerin gerçekleri bilmeye karşı olan tutkunuz, Dünya'daki yaşamı tümüyle değiştirmeye yetecektir. İnsanlığın geleceğinin güven altında olacağından emin olacaksınız, Dünya yeniden kurulacak, hiç bir dış güç ve kötülüğün müdahalesi olmayacak. Bu sizlerin gönülden yapacağı büyük bir görevdir. Burada bizler, Dünya'nızda farklılıklar görmüyoruz, sizlere ırk ve din yoluyla çeşitli ayrımlar empoze edildi, bu farklılıklar sizlerin arasında problemler yaratmak için oluşturuldu ve bu zaman dek süregeldi. Fakat onların beyin yıkama taktikleri artık işlemiyor ve sizler kolaylıkla kandırılamıyorsunuz. Şimdi sizler kendinizi özgür ve arınmış hissediyorsunuz ve gerçekleri görüp, size söylenen tüm yalanları anlamış durumdasınız. Gelecek sizindir, büyük bir özen ve sezgiyle üstesinden gelin, sizler tahmin ettiğinizden daha fazlasını başardınız. Sizler karanlığın kontrolünden kurtuldunuz, ortaya çıktınız ve geleceği açıkça görebiliyorsunuz. Sizler, değişik uluslar ve inanç sistemlerinizle biraraya gelerek aynı hedefe kitlendiniz, o da bozuk düzenin ortadan kaldırılmasıdır. Bundan sonra savaşta birbirinizi öldürmeyeceksiniz, beraber ve birlik olarak yapabileceğiniz işlerin sınırı yoktur. Eski sistem asla geri dönmeyecek, o artık sona erdi. Sizler birbirinizin ellerini tutarak dostça destek vermeyi öğreneceksiniz, paylaşarak öğreneceğiniz bir çok şey var. 

Benim sevgili eşim, bunun gerçekleşmesini görmeyi çok istiyor. Herkesin barış içinde, sevgi ve uyumla yaşaması en büyük hayali olmuştur, bunu göreceğine ona ben söz verdim. Bunun ne kadar kısa zamanda olacağı sizlere kalmıştır, ileriye doğru adım atmak için karar verdiğinizde, sizin yolunuzda hiç bir engel olmayacak. Kabal hepinizi kontrol edemez. 

Tamamen uyandığınız zaman, yaşamış olduğunuz diğer hayatlarınızı hatırlamaya başlayacaksınız. Bu, geçiş döneminde Dünya'da neden bulunduğunuzu ve rolünüzün ne olduğunu kavramanızı sağlayacak, ayrıca neden belirli insanlarla kontak içinde olup, birleştiğinizi anlayacaksınız. Bu sizin Dünya üzerinde yaşayacağınız en büyük maceranız olacak. 

Benim Veronica ile beraber olmaya devam ettiğim gibi, sizlerde birbirinizin yanında olun, birlikte yenilmez olursunuz. 

Sevgilim, herşey planlandığı gibi gelişiyor, tüm bunlar senin kutsal ellerinde ve garanti altındadır, sen bunun bilincindesin. Bu zor bir yol, ama tüm kalbinle bildiğin gibi misyonunu yapıyorsun ve başaracaksın, zamanlama doğrudur. 

Anneler gününde sana verilen tüm güzel çiçeklerin keyfini çıkar, evinin çiçeklerle dolu olduğunu görmek gerçekten çok hoş bir duygu oldu. Sevgilim, sen yanlız değilsin, şimdi Dünya'nın her tarafında arkadaşlara sahipsin, onlar seninle birlikte yürüyor ve sana sevgilerini yolluyor. Biz projemizi tamamladığımız zaman hepsi bizimle kutlamak için yanımızda olacaklar. Bana güveneceğini biliyorsun, seni hiç bir zaman bırakmayacağım ve hep yanında olacağım. Sana her zaman gönülden bağlı olan, MONTY. 

NOT: Anneler günü İngiltere'de 10 Mart'ta kutlanmıştır. 


Website: The Montague Keen Foundation


Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.