Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 31 March 2013

31 Mart 2013


MONTAGUE KEEN, 31 MART 2013

Sevgilim, bu hafta sonu senin için bir iki sürpriz organize etmeyi başardığımdan dolayı mutluyum.  İşimize karşı göstermiş olduğun bağlılığın için teşekkürlerimi sunmak istedim.  Bu Paskalya tatilinde ailenle ve özel arkadaşlarınla zaman geçirmen önemlidir.  Birkaç saatliğine rahatlamaya ve işini bir tarafa bırakmaya ihtiyacın var.

Önemli bağlantılar yapıldı, ve doğru insanlar ön plana çıkarıldı, kayda değer bilgiler paylaşıldı.  Sana, Kanada ile önemli bir irtibata geçileceği söylendi ve kısa saatler içerisinde bu bağlantı gerçekleşti.  Dünya üzerindeki tüm gizli siteler bir kez bağlantıya geçti fakat bu bağlantı geçici olarak tahrip edildi ve bu seni karanlıkta bıraktı.  Şimdi bu durumun farkında olan çevrendeki iyi insanlar bu sitelerle yeniden bağlantı kurmak için hararetle çalışıyorlar.  Bu Işık için gerekli olan enerjiyi yaratacak ve karanlığın tüm devirlerini sonsuza dek ortadan kaldıracak.  Biz bu insanlarla tüm kalbimiz ve ruhumuzla çalışıyoruz onların yegane amacı Işığı eski haline getirmek.

Dün akşam ki görüşmede senin ve benim ile ilgili ve ruhsal bağlantımız hakkında sana önemli bilgiler verildi, ayrıca ekibindeki bir kişi için hissettiğin sezginin doğruluğu onaylandı.  O büyük önem taşıyor ve kısa zamanda kendisinden beklenenleri karşılayacak duruma gelecek .  Sevgilim onun ruhu seninle bağlantılı ve görevini yerine getirecek, sakın endişelenme her şey planlandığı gibi gelişecek, hedefe doğru giderken gösterdiğin sabırsızlığın kontrol edilmek zorundadır.  Zamanlamayı ruh bilir ve karar verir, sen değil sevgilim.  Tüm bu kararları bize bırak, kalpten bildiğin gibi biz başarılı olacağız.  Doğru insanlar senin yanında olacak.

Sonunda İrlanda’nın önemi Dünyamız tarafından fark edildi, seninle kontağa geçenler onların araştırmalarını paylaşmak için oldukça hevesliler.  Onlar anlaşılır bir şekilde heyecan duyuyorlar, nihayet kontrol sisteminin nasıl ortaya konulduğunu ve çalıştığını resmin bütününe bakarak görüyorlar.  Bu bilgi sizi özgür kılacak, ayrıca dünyanızı mahveden suçluların kim olduklarını ortaya çıkaracak.  Tüm insanoğlu kontrol altında tutuluyordu, şimdi suçlu olanlar açığa çıkarılmanın korkusunu deneyimlemeye başlıyorlar.  Onların kontrolleri tükenip gidiyor, ve tehditleri artık dikkate alınmıyor.

Her zaman kendini olası her türlü saldırıdan korumaya ihtiyacın var, onlar sessizce gitmeyecekler fakat asla korkma dünyanı onarırken her türlü yardımı alacaksın.  Her şey yolunda zamanlama doğru olunca her şey netlik kazanacak,  hiçbir şüphe duyma ve yoluna güvenle devam et.

İstemeyerek kapana kısıldığınız bu yaşam mücadelesinden kendinizi yavaş yavaş çıkarın, yaşamınızdaki saf iyi ve kaynağı aşk olan şeylerin kıymetini bilin.  Hayattaki sade şeyler en kıymetlileridir.  Hayatlarınızı yeniden değerlendirin ve kendinize amacınızın ne olduğunu sorun.  Neden bu zamanda dünyadasınız? Herkesin bu oyunda bir rolü vardır, hep birlikte dünyanızı değiştireceksiniz ve bir kez daha evrendeki yerinizi alacaksınız.  Gözlerinizdeki sevgi ile etrafınıza bakmayı öğrendiğiniz zaman ve gezegeninizin güzelliğini takdir ettiğinizde sonunda özgür olduğunuzu bileceksiniz.

Lütfen Sevgili eşimi bağışlayın, onun aile kutlamalarına katılmaya ihtiyacı var, aile mevcut olduğunda bağlantımıza konsantre olmak zordur. Planlarımız amacına ulaşıyor ve bu heyecanlı bir zamandır, lütfen bize sabır gösterin ve her şey açıklığa kavuşacaktır. Kendine doğru yolda olduğunda konusunda güven duy, birlikte ışığın yenilenmesine yardımcı olacağız.

Ailenle birlikte keyifle zamanını geçir, her zaman seni takdir eden Monty. 

Website: The Montague Keen Foundation


Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.