Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 11 August 2013

11 Ağustos 2013

MONTAGUE KEEN, 11 AĞUSTOS 2013
Tüm gizli olan şeylerin açılacağı zaman hızla yaklaşıyor. Siz bu olasılık için hazırlanıyorsunuz. Karanlık olanların çoğu yenilgiyi kabul ettiler ve insanlığın yargılamasıyla yüz yüze gelmemek için kaçış yolları arıyorlar. Onlar, o günün geleceğini biliyorlar, bunu ötelemek için ne yaptıklarının hiç önemi yok. Tüm ihtiyaç duyulan şey, yeterli oranda insanın uyanmış olması. Bu sayede şeytanlığın ve bozulmuşluğun üzerine ışık yayılacak. İnsanoğlu kendi gücüne uyanmak zorunda ve azınlığa hizmet etmek için dünyada olmadığının farkına varmalı. Siz eğitim ve din vasıtasıyla gücü olmadığına inandırılmış ve kandırılmış ışığın güçlü yaratımlarısınız. Sizi temin ederim ki tüm güce sahipsiniz. Her şey ifşa edildiğinde bunun farkına varacaksınız. Siz olmadan, Piramidin en tepesindekiler çürümüş mevkilerine asla ulaşamazlardı. Çok kez söyledim, onların size ihtiyacı var ve siz olmadan var olamazlar. Üzerinde düşünmeniz gereken gerçek bu.

Çünkü uyandınız, biz müdahele etmeye ve ihtiyacınız olan işaretleri vermeye hazırız. Büyük Uyanış’ı engellemek ve sizi kontrol etmeye devam etmek için yapılan her hareketi sürekli gözlüyoruz. Sevgili, geçen akşam gökyüzünde gördüğün şey, olayları hızlandırmak için üretilmiş enerjiydi. Sizden ne yapmanız istenirse yapmaya hazır olun. Bazılarınız şimdiden ne yapması gerektiğini biliyor. Bu, Dünya’ya yeniden dönmeden önce yaptığınız anlaşmaya bağlı. Yaşamın iki tarafı da (ruhsal alem ve fiziksel dünya) bu konuda çalışıyor. O silahlara ve bombalara ihtiyaç duymayacak, sadece insanlığın gücünü barışçı ve onurlu şekilde geri alması yeterli. Standart olarak kabul ettiğiniz her şey sadece bir gecede değişecek. Dünyanıza tamamen yeni bir ışıkta bakmayı öğreneceksiniz. Tüm çürümüş yapılar temizlenecek ve insanlar tüm kararlarını insanoğluna sevgi ve saygı temelinde kendileri verecekler. Zihinlerinizi buna hazırlamanız lazım. Her biriniz, tüm insanlığa nasıl yarar sağlayabileceğinizi düşünün. Yiyecek ve enerji üretimi en yüksek önemdedir. Dünyanın tüm uzmanları bir araya gelip bütün engelleri ortadan kaldıracaklar. Onlar ilk geçişin yaratabileceği sorunları çözecekler. Bu, tüm zamanların en büyük macerası ve hepinizin bunun içinde yapacağınız şeyler var.

Kabal, kaçınılmaz olanı geciktirmek için ulaşabildiği her şeyi ve herkesi kullanacak. Çoğu güvendiğiniz kişiler olan onlar, “deşifre olabilir” ve sizde üzüntüye ve parçalanmaya sebep olabilir. Bu, saldırılara karşı koymada kişisel inancınızın ne kadar güçlü olup olmadığına bağlı. Bu tür eylemler, gecikmeye sebep olsa da, geçişi engellemeye asla sebep olamayacak. Bu tür saldırılara karşı gözlerinizin daima açık olmasını sağlayın ki, onların ne olduklarını görebilesiniz. Tüm 3 boyutlu düşünce ve eylemlerin ortadan kaldırılması için yardım almaya dua edin. 3 boyutlu bilgiyle, televizyon, filmler ve gazeteler vasıtasıyla bombardımana tutuluyorsunuz. Fakat ilk kez, 3 boyutlu modelin dışına çıktınız, onlar sizin aklınızı daha fazla kontrol edemezler. Dünyanızı ve insanlığı yok etmeye çalışanlar deşifre olacaklar. Onların planları açığa çıkacak ve kendi kılıçlarının üzerine düşecekler.

Ruhsallığınızla bağlantı kurarak daha güçlü hale gelirsiniz. Doğru yolda olduğunuzdan ve size yardım edildiğinden emin olun. Asla yalnız değilsiniz. Meditasyon kim olduğunuzu öğrenmenizi sağlar. Bu önemlidir. İlk seferinde kolay olmamasına rağmen azimli olun, doğru zamanda onun size geldiğini göreceksiniz. Şimdi daha fazla öğrendiniz ki geçiş zamanı geldiğinde daha fazla hazır hale geleceksiniz. Adım adım o hale gelmenize önderlik ediyoruz. Tümünüz vücutlarınızın değiştiği gerçeğinin farkında. Bu, Dünya’da hoşlanacağınız yeni yaşamınıza hazırlanmanızın tek yolu. Tüm bozulmuşluk ve Kabal ortadan kaldırıldığında, ve onların tüm kontrolü kaldırıldığında, bir kez daha kapılar açılacak ve ruhunuzla bağlantı yeniden sağlanacak. Böylece, Dünya’da yaşam barışçıl, uyumlu ve zevkli olacak.

Geçen akşam gördüğünüz ışık, sevgili, ne olacağının bir işaretiydi. Doğru yolda olduğunuzdan emin olun. Doğru insanlar doğru zamanda karşınıza çıkacaklar. Tümü ilahi bir düzen içinde.

Sevginin gücü sayesinde her şeye ulaşacaksınız. Bu sizin en güçlü silahınız. Korku, hiç şüphesiz, en büyük düşmanınız. Sizi daima para sayesinde kontrol ettiler. Bu onların en büyük aracı, ve Aman Tanrım, onu kullanmada, yönlendirmede çok uzmanlar.

Aynı zamanda sağlık da bir korku yaratma aracıydı. Laboratuvarlarda hastalıklar yarattılar ve şüphelenmeyen, güvenen halkın üzerine saldılar. Bu, böylece daha fazla korku yarattı. Eğer sağlığınızın kontrolünü kendi elinize alırsanız, ve sizin için en iyinin ne olduğunu araştırırsanız şaşırtıcı sonuçlara ulaşacaksınız. Bu korkunun, size karşı kullanılan bir silah olduğunu anladığınızda, kontrolü ele alacaksınız ve korkunun bir “kurbanı” olmayı reddeceksiniz. Kendi hayatlarınızın kontrolünü geri almak için bilinçli karar vermek zorundasınız.

Bugünün, sonraki hayatınızın ilk günü olduğunu anlayın. Çocuklardan sorumlu olanlarınız, onların yaşamlarının gerçeğe, ışığa ve sevgiye açık olmasını sağlasınlar. Onları gelecek olan için hazırlayın: Bu sizin sorumluluğunuz. Sizin sevgi ve desteğinizle, geçişin getireceği her şeyi kabul etmeye hazır olacaklar.

Gelecek bir kaç ay önemli. Kabul etmeniz ve karar vermeniz gereken değişikliklerle yüzleşeceksiniz. Bu, bunca şeyden sonra, beklediğiniz şeydir. Işık ve Sevgi size yardım edecek.

Sizin için sevgi olan Monty.

Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.