Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 18 August 2013

18 Ağustos 2013

MONTAGUE KEEN, 18 AĞUSTOS 2013
Bu hafta size gösterilen şey Gerçeğin Işığının zaferinin kesin olarak kanıtıydı. Hazırlıklar güzel devam ediyor. Umulmayan şeyler için hazırlıklı olun. Sürpriz faktörü önemlidir. Siz bunun kanıtını gördünüz. Dünyanızda, onlardan ne beklendiği konusunda uyanık olan önemli mevkilerde insanlar var. Onlar istemeyle bulunamayacaklar.
 
Sevgilim, her şey ilahi düzende. İnsanlığı, onu kontrol altına alan şeytani düzenden ve onlar için gerekli olmayan imha planından kurtarma vaktimiz geldi. İnsanlığa önderlik etmeleri için, bazı çok büyük beyinleri uygun pozisyonlara koymak istiyoruz. Onlar doğru zaman geldiğinde ortaya çıkacaklar. Bazıları, gerçekte kim olduklarını ve neden bu zamanda dünyada bulunduklarını öğreniyorlar. Onların gerçek kimliği özenle gizli tutulacak, hatta kendilerinden bile. Onlar şimdiye kadar sıradan hayatlar yaşadılar, zaman zaman da, Geçiş’de üstlenmeleri beklenen önemli rol için onlara ipuçları verildi. Şimdi onlar Dünyaya geri dönmeden önce üstlenmek üzere anlaştıkları ağır görevleri omuzluyorlar. Onlar birbirlerini buluyorlar ve her şey ortalığa dökülüyor. Bulmacanın tüm parçaları bir araya geliyor, aynen planlandığı gibi.

 
Sevgilim, yıllar önce beni davet etmek yerine Rupert Sheldrake’in senin akşam partisi davetini kabul etmemesi kaza değildi. Sana ulaşabilmem için ruh Rupert’i kullandı.
 
Dublin Havaalanında RYANAIR tarafından bir problem yaratıldı. Bu, başka birine dikkatinizi çekmek için kullanıldı. Şimdi bu olayın öneminin farkına varıyorsunuz. Ruhlar Alemi, doğru insanları bir araya getirmek için gerekli her yolu kullanır. Bizim için endişelenmeyi bırakın. Biz, doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişiyle oluruz.
 
Biliyorum, sevgilim, bazen etrafınızdaki insanlara bakıyorsunuz ve sizinle ne işleri olduklarını merak ediyorsunuz. Şimdi biliyorsunuz, hiç bir şey tesadüfen olmaz ! Dünyadaki ekibimiz hazır ve bizim karar vereceğimiz şeyde ve uygun zamanda talimatları uygulamaya istekliler.
 
Biliyorum, Mısır’da Irak’da ve bunun gibi yerlerde olanları görmek sizin için ızdırap verici. Çok sayıda masum insan bu kargaşaya esir edilmiş durumda. Bu ülkeleri ele geçirme, Kabal tarafından yıllar önce planlandı ve başarıya asla ulaşamayacaklarını görmeye başlamalarına rağmen onlar umutsuzca bu planlarına yapışmış durumdalar. Onların öldürme alemleri sona erecek. Onlar, bölmek ve ele geçirmek, ve doğuracağı sonuçları düşünmeden planlarını gerçekleştirmek için tamamen beyni yıkanmış kişileri kullanıyorlar.
 
İnsanlar, onların söyledikleri yalanlara karşı uyanık hale geliyorlar. Açıkça neler olduğunun kanıtını kendi kendinize görebilirsiniz. Kendi kendinize, neden “Önder Ülkelerin” savaşa hazırlandığını sorun. Onlar ne planlıyorlar? Bu, onların umut bağladıkları son gasp mı? Sizi ikna etmek için çalıştıklarında onların gözüne bakın, “korumak için istila ediyoruz” veya “kitlesel imha silahları var” vs derken. İnsanları daha fazla aldatmanın nasıl daha fazla mümkün olduğuna inanıyorlar? GERÇEK orada. Daha fazla gizli kalamaz.
 
İnsanlığa kurtuluşu için yardım edilecek. Doğru yardım adım adım organize edildi ve  bu saldırıdan kurtulmak için gerekli olan her şey sağlanacak. Kabal tafarından tahrip edilmiş her şeyi yeniden inşa etmeniz ve onarmanız için mümkün olan gerekli her şeyi barındıran, Dünya Gezegenini kuşatmış gemiler var. Bunun için paraya ihtiyacınız yok. Hepsi size verilecek ve barış yeniden sağlanacak. Siz, iyiyle şeytan arasındaki bir savaştasınız: fakat iyi olan kazanacak. Dünya gezegeni yakında evrendeki hakkı olan yeri tekrar geri kazanacak ve tüm iletişim kanalları bir kez daha çalışmaya başlayacak. O, bunun oluşması için sizin yeteri kadarınızın uyanmasını bekliyor. İnsanları uyandırmaya devam edin, böylece dünyanızın tarihinin en önemli olayının bir parçası olmaktan zevk alabilirler. Hangi ülkeye ait olduğunuzun bir önemi yok. Hepiniz önemlisiniz, belirli ülkelerle ilgili söylenenleri kabul etmeyin. Veronica’nın, bu bilgiye daha yakın olduğu söylenen ülkelerdeki insanlarla ilişkisi oldu, Çin, Kore ve Rusya vb gibi. Onlar da uyanıyorlar ve sınırı ve kısıtlaması olmayan bu büyük aileye katılıyorlar. Hepsi, gerçeğin peşinde ve herkes için adalet istiyorlar.
 
Öfke ve şüphenin düşüncelerinizi bozmasına izin vermeyin. Her şeyi değiştirecek olan, sevgi dolu bir kalple her şeye bakın. Hepiniz, korkunun gardiyanınızın olduğu daha düşük boyutta hapsedildiniz: din korkusu, yasa korkusu, ne olduğunun önemi yok. Korku, doğumunuzdan itibaren damla damla içinize yerleştirildi. Sadece onun ne olduğunu gördüğünüz zaman, ondan özgür hale gelirsiniz.
 
Herkese, her yere sevgi gönderin. Size getireceği sonuçlara şaşıracaksınız. SEVGİ, Kabal’ın gücünü yok eder. Sevgi saf ve güzeldir. O, seven ve sevilenin ömrünü uzatır. Sevgi kelimesini büyük harflerle yazın ve onu yükseklerde tutun. Sevgi adına bir araya gelin, ve Geçiş yolunda ilerlerken onun yol gösterici ışığınız olmasına izin verin.
 
Sevgili, her şey olması gerektiği gibi. Daima, sizin için sevgi olan, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)



Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.