Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 13 October 2013

13 Ekim 2013

MONTAGUE KEEN, 13 EKİM 2013
“Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.”

Her gün, bu ifade onaylanıyor şüphesiz. İnsanlığın sorgusuzca kabul ettiği her şeyin tamamıyla bir kurgu olduğu ortaya çıkıyor.  İnsanoğlunun her düşüncesini kontrol eden şey, onu dizlerinin üzerinde tutmak için planlanan ve uygulanan kelimeler ve eylemlerdi. Korku içinde, fiziksel bariyerler olmayan bir hapishanede.


Zaman, Roma’nın kontrolünden kendinizi özgürleştirme zamanıdır. Çok defa açıkladığım gibi aslında Roma, piramidin üzerindeki GÖZ’dür. Zihin kontrolü altındakiler buna bile bakmaktan dehşete düşüyorlar. Sizden kanıtlara bakmanızı istiyorum. Eğer biraz araştırmaya vakit ayırırsanız hepsi orada. Onlar uzun zamandır güce sahipler ve onu kaybedebileceklerini hiç düşünmediler. Yüzeyi biraz kazıdığınızda, dışarıdan güçlü görünen tüm bu insanların Roma’nın sade kuklaları olduğunu, tüm bu oyunu sizin dünyanızı tamamen kontrol altına almak ve böylece insanlığın Lucifer’in yoluna gitmesine öncülük etmek olduğunu görürsünüz.Bu, ışıkla karanlık arasındaki bir savaştır. Karanlık olanlar şimdiye kadar tüm kendi yollarını kullanarak onu kazanmışlardı. Her geçen gün, eğer yerinize oturup hiçbir şey yapmazsanız, karanlığın sizi teslim almasını kolaylaştırırsınız. Bu konuda dikkatlice düşünün, her şeyinizi kaybedebilirsiniz, ebedi ruhunuz da dahil.


Özel görevi olan bazıları hedef alındı. Onlar bozulmuşluğun kementi boyunlarına dolanarak zor zamanlara doğru gidiyorlar.  Onların, hayatta kalmak ve Dünya’ya yapmak için geldikleri işleri gerçekleştirmek için sizin dualarınıza ve sevginize ihtiyacı var. Uyananlarınızın, gerçeği görmeleri için bir araya gelip diğerlerine yardım etmesi oldukça önemli. Zaman şimdi çok kıymetli. Hemen harekete geçmeniz  lazım.


Vatikan, neredeyse hiçbir şeyin güvende olmadığını size kabul ettirebilmek için gerekli korkuyu yaratmak amacıyla sahte bir uzaylı istilası planlıyor. İyi, söyleyebilirim ki; eğer bu BÜYÜK OYUNA düşerseniz “GÜVEN” hissedeceğiniz en son şey olacak. Televizyon ve gazete haberleri bu korkuyu yaratmak için en büyük silahları olacak.


Size söylediklerini kabul etmeyi reddedin. Asıl gerçekler sizin hepinize açıktır. Siz koyun değilsiniz, eğer öyleyseniz rol yapmayı kesmelisiniz. Vatikan bu istila planını uyguladığında, diğer gezegenlerden gerçek dostlarınız bu sahte uzaylı istilasını ortaya çıkaracaklar. Onlar Işık Varlıklar ve kanatlarda bekliyorlar, size yardım etmek için gelmeye hazırlar. Çoğunuz onlarla konuştunuz. Onların sadece sizi kölelikten kurtarmaya geleceğini biliyorsunuz.


Diğerlerini uyandırmak için çalışanlarınız, her köşeden saldırıya uğruyor. Bunu bilin; eğer onlara tehdit olarak görünmeseydiniz, sizinle vakit kaybetmezlerdi. Sizi temin ederim ki, bu savaşı kaybetmeyeceksiniz. Kabal şimdiden bunu biliyor. Öyleyse güçlü olun ve kendinize güvenin. Bir an daha fazla onların kölesi olmayı reddedin. Sizin desteğiniz olmadan planlarının hiç birini gerçekleştiremeyecekler. Siz, %99 olarak şimdi dünyayı değiştirecek güce sahipsiniz. Tüm savaşları ve sahte operasyonları önleyecek güce sahipsiniz. Eğer cesaretinizi toplar ve bir an daha fazla onların karanlık  operasyonlarının  parçası olmayı reddederseniz, başka bir can daha acı çekmek zorunda kalmayacak.  Kalbinizde haklı olduğumu biliyorsunuz. Zihinleriniz doğumdan itibaren kontrol altında tutuldu. Tüm eğitim sistemi, İTAAT EDEN ve bunun üzerine hiç düşünmeyen robotlar üretmek için kullanılan zihin kontrol aracıdır.


Sistemin kurbanı oldukları için anne babanıza aldırmayın. Sizinki, özgürlüğü kazanmak ve dünyanızı kurtarmak için fırsata sahip olan ilk jenerasyon. Bu yolda ilerleyenleri destekleyin. Seçebileceğiniz çok sayıda yol var. Sadece sevgi ve ışık gönderin. Becerilerinizi ve araştırmalarınızı paylaşın. Diğerlerine bilgisayarlarla yardım edin. Birlikte çalışın ve birbirinize yardım edin. Dünyada işimi yaparken çok sayıda kanıtın sunulmasını önleyen küçük kıskançlıklara ve hiziplere rastladım. Bunun devam etmesine izin verilmemeli. Böyle insanlardan, gerçeğin ortaya çıkmasını önleyecek fırsatlar arayıp buldukları için nazikçe ofisten ayrılmaları istenmeli. Onlar çok zarar verdiler. Ruhsal aleme geçtiğimde her şey netleşti. Kontrol sisteminin bir parçası olarak onlar kendilerini üstün görüyorlar. Sessiz olmaları gerekirken, yeterli niteliklere sahip olmadan alay ediyorlar.


Çoğunuzda, kasıtlı olarak oluşturulan stres çoğalıyor. Onun bir kurbanı olmayı reddedin. Müsait olduğunuz her zaman meditasyon yapın. Ağaçların arasında yürüyün, düşüncelerinizin akmasına izin verin. Ağaçların size sunduğu harika sakinleştirici etkiye sahip şifayı kabul edin. İnsanlar gülümsemeye yanıt vereceğinden ve sizin özeninizi göstereceğinden,  öyle hissetmeseniz bile gülümseyin. Toplum sizi rolleri icabı zihin kontrolü altında ve köle olarak tutmak için televizyonlu küçük bir odada yaşamaya teşvik etti. Konuşma sanatı neredeyse kayboldu. Şimdi onu yeniden canlandırma zamanı. Bir araya gelin, konuşun, gülün ve yiyin. Bir kez daha topluluk ruhu oluşturun. Eski zamanlarda, bilgi bu şekilde paylaşılırdı. O güzel bir şekilde çalıştı, bu sayede onlar evreni ve Dünya ile bir olduklarını, her şeyin Sevgi ve Işıkla birbirine bağlı olduğunu anladılar. 


Roma tamamıyla değişti. Şimdi, kaybettiğiniz her şeyi geri almalısınız. Geçmişte insanlığı değişime zorlamak için kılıç kullanılırdı. Fakat şimdi daha iyi biliyorsunuz. Sizin gücünüz sayınızda ve doğru yolda olduğunuza olan inancınızda. Sevgi ve Işık yolunuzda size rehberlik edecek. Gerçek sizi özgür kılacak.


Veronica, sevgilim, güçlü olmaya devam et. Ne yapılması gerektiğini biliyorsun. Hepsi sonunda doğru yola gelecek. Stres seni yere düşürmeyi denemek için gönderildi. Biz seni sevgi ve ışıkla kuşattık, yani asla yalnız değilsin.
Daima, sizi seven, MontyVeronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.Teşekkür ederim, Veronica."

PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.