Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Monday, 28 October 2013

28 Ekim 2013

MONTAGUE KEEN, 28 EKİM 2013
DÜNYA SİZİN DENEYİMİNİZLE DEĞİŞTİ, FİKRİNİZLE DEĞİL.

Her biriniz dünyanızda görmek istediğiniz hale değişmelisiniz. Kalbinizde neyin gerekli olduğunu biliyorsunuz. Büyük çoğunluğunuz yüksek sesle konuşmaya karar verdiğinde ve artık daha fazla eski paradigmayı kabul etmeyi reddettiğinde değişim meydana gelecek.  Kabal yozlaşmış rejimini artık daha fazla dayatabilecek durumda değil. Bazı Amerikan Generalleri onlardan yapılmasını istedikleri şeyleri cesurca reddettiler ve büyük bir cesaret gösterdiler. Onların cesur duruşu herhangi bir şekilde hayatı ya da gezegeni yok etmek için vicdanlarına karşı gelmeleri istenilen kişilere bir örnek olmalı. Kabal, sizin gerçek kaynağınızı ve evrenle olan bağınızı daha uzun süre örtbas edemeyeceğini biliyor ve bu yüzden doğruları bildiğinizi onaylayacak geçmişin büyük tarihi emanetlerini yok etmek için orduları kullandı. Bunlar, tüm insanlığa karşı işlenen iğrenç bir suç olarak ve öyle de görülmesi gereken şekilde Kabal’ın emirleri doğrultusunda Vandalizm (yakıp yıkmak) olarak kendisini gösterdi. Bir gün bunun gibi ahlaksızlıklara uyduğunuza pişman olacağınız bu tür eylemler hakkında sizden dikkatlice düşünmenizi istiyorum, kimin sizden bunları yapmanızı istediğinin bir önemi yok.

İnsanlığın güvende olması, gezegeninizin hayatını sürdürmesi ve tüm karanlık etkilerin ortadan kaldırılması için herkesin neyin doğru olduğunu bilmesine yetecek  bilginin daha fazlası ortalıkta mevcut. Onların kontrol sistemleri üzerini aydınlatan ışıkla dağılıyor. Onun ne olduğunu deşifre ediyor. İnsanlık onu daha fazla kabul etmeyecek, böylece denedikleri şeyin önemi kalmayacak, teşhir olmakla yüzleşecekler. Uyanmış insanların gözlerine daha fazla perde çekemeyecekler. Dünyanın her köşesi onu esir eden illüzyondan uyanıyor. İnsanlığın, onları bölmesine sebep olan tüm sorunları ortadan kaldırmak için, hepinizin insan ırkının bir parçası olduğunun ve Dünya Gezegenini yeniden onarmak için her birinizin diğerlerinin yardımına ihtiyacı olduğunun farkına varması ve birlik olarak bir araya gelmesi gerekiyor. Gezegeninize ve onun tüm insanlarına  daha iyi gelecek yaratmak için  birlikte çalışmalısınız. Herkes için doğrunun ve adaletin yanında durun, eskiden olduğu gibi sadece bazıları için değil.  Açgözlülükten ve gücü ellerine alıp kendi yollarınca herkesi kontrol etmek amacıyla yıkmadan önce gerekenden daha fazlası vardı.

Siz, insanlar, üçte ikinizi ortadan kaldırmayı amaçlayan dinler, devletler ve tıbbi kurumlar tarafından acımasızca kandırıldınız.   Aptal insanlar onlara doğru diye söylenenlere inandılar. Hatırlayın, kalplerinde söylenen şeyin yanlış olduğunu bildikleri halde, tıbbi kurumların dayatmaları olmaksızın hayatta kaldı. Tüm bunlar hasta olduğunuza ve tıbbi yardıma ihtiyaç duyduğunuza sizi inandırmak için zekice tasarlanmıştı. Şimdi eski yöntemlerin aslında en iyisi olduklarını   keşfediyorsunuz. Mükemmel sonuçlarını görerek şimdi yeniden onlara dönüyorsunuz. Vücutlarınız geçmişte uyuşturucu bazlı ilaçlara ihtiyaç duymaksızın çok uzun süreler hayatta kaldı. İhtiyacınız olan her şey temin edilmiştir. İhtiyaç duyacağınız tek şey açık fikirli olmaktır.

Çocuklarınızın eğitimi için sorumluluk almanız önemli. Her şey Kabal’ın kurallarını ve yasalarını çocuklarınızın sorgusuzca kabul etmeleri doğrultusunda ayarlandığı için onların eğitimini yalnızca Kurumlara bırakmayın. Gözlerinizi açtığınızda ve hala sizin adınıza gerçekleştirilen cinayetleri gördüğünüzde dehşete kapılacaksınız. Siz kişileri SİZİ TEMSİL ETMELERİ için seçiyorsunuz! Bu bireyler, onlar adına davranacaklarına güvenen insanların arzularına saygı göstermek zorundalar. Gelecekte kime oy verdiğinize çok dikkat edin. Bir sis perdesi olan parti politikalarını unutun. Onların hepsi Kabal’ın hizmetinde olduklarından ve sadece ona cevap vereceklerinden dolayı hangisi olduğunun bir önemi yok. Onların iktidarı ele geçirdiği andan itibaren siz halk olarak tamamen görmezden geliniyorsunuz.

Şimdi insanların toplu olarak seslerini duyurma vakti geldi. İnsanlar savaş istemiyorlar. Barış içinde yaşamak istiyorlar, ve sizin çoğunluk olarak sesinizi duyurma vakti geldi. Herkes için barış ve adalet isteyin. Bu sizin ilahi doğrunuz. Renginiz ve inancınız ne olursa olsun tek sesle konuşmayı öğrenin, bu güç içinizde yatıyor.

Bir çoğunuz, kendi hatası olmamasına rağmen eşimin araçsız kalmasına duyarlılık gösterdiniz. Bu, biriniz ihtiyaç duyduğunda diğerlerinin ona nasıl ulaştığına mükemmel bir örnek. Yaşamın her iki yakasından size minnettarlığımızı gönderiyoruz. Her iyilik daima not edilir ve hatırlanır. Kalpten sevgi ve iyi dilekler gönderildiğinde endişeli birey üzerinde güçlü bir etki yapar. Sevgi sizin en büyük varlığınızdır – sevebilme yeteneği, sevgiyi paylaşabilmek  ve ihtiyaç olan yere sevgi göndermek oldukça önemlidir.

Her gün gördüğünüz şey karanlığın ve çürümüşlüğün dağılmasıdır. Işık genişlediğinde gerçekler açığa çıkar, bu her şeyi ilk kez açıkça görmenizi ve gerçekliği kendi kendinize bulmanızı sağlar. Bu tamamen rahat bir yolculuk olmayacak. Zorluklarla yüzleşeceksiniz ve ihtiyaç duyulan şey tamamen insanlığın yararına olan şeyi yapma cesaretidir. Bu ileriye giden yoldur. Sizden istenilen şeyler konusunda dikkatlice düşünün ve yapacağınız eylemlerin kardeşlerinizi incitip incitmeyeceğine karar verin. Bu sizin sorumluluğunuzdur. Bir kez uyanınca, sizi sadece itaat ettiren kavramların arkasına daha fazla saklanamazsınız.  Tüm insanlığı düşünmeniz sizin sorumluluğunuzdur. Siz kardeşlerinizin gözeticisisiniz.

Bu hafta sonu yazıdaki gecikme için lütfen affedin. Veronika’nın kızı nişanlandı ve ailece kutlama yapmak için toplanılması gerekti.


Dünyanızı değiştirmek için barışa ve sevgiye ihtiyaç duyulduğunu gözünüzde canlandırın. Onu yakından canlandırın ve gerçekleşmesi için ona güç verin. Yakında meydana geleceğine inanmak onu oluşturacak enerjiyi yaratır. Her şey enerjidir.

Biz ruhsal alemdekiler, dünyanızı sevgi ve ışıkla kuşatıyoruz. Kalbinizde, sevginin olduğu yerde yaşayın

Veronika, sevgilim, hepsi de aynı şeyi, herkes için barış dolu bir dünya isteyen çok sayıda yeni arkadaş edindin.  Bunu her zaman aklında tut. SEN değişimsin.
Sevgim sizlerle.

Daima sizi seven Monty.

Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.