Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 3 November 2013

3 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 3 KASIM 2013
Sizden tüm gizlenenlerin üzerindeki perde kalkıyor. Değişim meydana geldiğinde hazır olabilmeniz için, atanmış kişiler neler olduğunu açıklamak ve açığa çıkartmak için öne çıkıyorlar. Sonraki birkaç ay illüzyon ve onu yaratanlar tamamen ortaya çıkarılacak. Sizi kilit altında tutan tüm kısıtlamalar her geçen gün ortadan kaldırılıyor. Şimdiye kadar doğumunuzdan ölümünüze kadar kontrol altında tutulmanıza hizmet eden bir hipnotik trans altında yaşadınız. Şimdi propagandanın ne olduğunu artık görüyorsunuz ve on daha fazla prim vermeyeceksiniz. Kabal’ın içindekiler onun mevcut haliyle daha fazla devam edemeyeceğini biliyorlar. Onlar başarısız oldular !

Onları daha fazla kabul etmeyecek bir dünyada, güç için rekabet edenler arasındaki iç çatışmanın çabucak farkına varacaksınız. Onların gücü eriyor ve dünyada onların bağışlanmayı satın alabilecekleri bir para birimi yok. Eğer onlar affedilmek için gerçekten pişmanlık duyarlarsa ve yalvarırlarsa o kalpten gelmeli. İnsanlar hangi eylem rotasında gidilmesi gerektiğine (rehberlik ile) karar verecekler. Bu tür kararlar vermeye hazırlanmalısınız.

İnsanlığa en fazla zararı verenler bu eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorundalar. İnsanlar karar verecekler ve bu bir düzen içinde yapılacak. Artık kontrolün sizde olduğunu ve bağışlanmak isteyenler için düşüneceğinizi göstermek zorundasınız. Güzel gezegeninizin gerçek tarihiyle çalıştığınızda ve size öğretilen sözde tarihi hiçe saydığınızda ona her durumda hak ettiği değeri verecek kadar donanımlı olacaksınız. Teslimiyetin ilk işaretleri açıkça ortaya çıktığında, tüm kimyasal zehirlemelerin derhal durdurulması, suya yapılan florür takviyesine son verilmesi ve tüm aşıların yok edilmesinde ısrarcı olmalısınız.  Dünyadaki yaşamında insanlık bir daha asla bu tür şeytani yönlendirmelerle yüzleşmemek zorundadır. Doğaya ve tüm doğal olana kitlesel bir dönüş olacak.

Şimdi gecikme olmaksızın işe koyulmak için gerekli  olan tüm hazırlıkları yapma zamanı. Yaşamın tümden yeni bir yolu açılacak. Sizi kontrol altında ve aşağıda tutmak için dikkatlice size yönlendirilen tüm stres ortadan kaldırılacak. Tüm kademelerde ve teknolojilerini paylaşmak için Dünya’ya gelmeye hazır diğer gezegenlerden çok sayıda arkadaşlarınız var. Gezegenin kontrolünü elinize aldığınızda ne yapılması gerektiğini anlamanıza yardım edecekler. Onlar barış ve uyuma giden Dünya’nın doğru yolunda rehberlik edecekler.

Bunlar Bitiş Günleri: Tüm bozulmuşluğun, kontrolün ve en karanlık anlamda kötülüğün sonu. Dünya Gezegeni’nin kirletilmesi ve diğer bir tür için hazırlanması amacıyla insan yaşamının ortadan kaldırılması durduruldu.

Pedofili (psikiyatrik bozukluk) ve zihin kontrolü , korku yaratmak ve masum zihinleri yok etmek için yaygın şekilde kullanıldı. Bu tür eylemlerin içinde bulunanlar deşifre edilecekler ve eylemlerinden dolayı gerçek korku ile yüzleşecekler.  Pedofili ve cinayetleri örtbas eden kişiler en az onları koruyanlar kadar suçludurlar. Şimdi bu tür eylemlere asla yeniden tolerans gösterilmeyeceği, gerçekle yüzleşme zamandır. Diğerini incitmek için bir sebep dahi yoktur. Masum çocuklara işkence yaparak zevk alan ahlaksızların Dünya’da devam etmelerine inandıkları şeylere komple bir gözden geçirme ve onarım olmaksızın izin verilemez. İnsan barış içinde yaşamayı hızlı bir şekilde öğrenecek ve gelecekte bariyerler kabul edilebilir olmayacaktır. İnsan ailesi gelişecek ve inancı ve rengi ne olursa olsun tüm farklılıkları kucaklayan bir gelecek inşa edilecek. (şair burada islamdan, peygamberinden ve ümmetinden bahsetmiş J  )

Temiz bir sayfa açacaksınız: arzu ettiğiniz şeylerin bütünün yararına olmasını sağlayın. Asla yeniden “biz” ve “onlar” diye düşünmeyin.  Yakında tüm bölünmeler ortadan kaybolacak ve bu büyük değişim zamanında en iyi geleceği yaratmak adına yüzyıllardır Dünya’daki kabus olan yaşam belleklerden silinecek. Bunun oluşması için her şey yerli yerinde, böylece zamanı geldiğinde planlandığı gibi her şey ortaya saçılacak.

Hazırlıklı olun arkadaşlarım ! Bu bizim sizden isteğimiz. Sizden ne beklendiğini bilin ve gerektiği zaman rol alın. Şu anda planlar yapıyor olmalısınız, fakat her şey rapor edilip engellendiğinden onları yazmayın. Dünyanızda işleyen kontrol sisteminin büyüklüğünün henüz tamamen farkında değilsiniz. Hatta düşüncelerinizin bile önü kesilebiliyor, ve de sıklıkla.

Bu sizin insanoğlunu ve dünyanızı özgürleştirme fırsatınız, bu sebeple bu zamanda Dünya gezegenindesiniz. Size yapılan çoğu yaklaşım sahte vaatlerle yapılıyor, her şey sizi kandırmak için dizayn edilmiş durumdadır. Sizi kontrol edenler çok zekiler. Aksi takdirde başarılı olamazlardı, sizi tuzağa düşürmek için mümkün olan her hileyi kullanacaklarının farkında olun.  Her zaman saldırı altındasınız, bu onların deneyimlediği umutsuzluğu ortaya çıkarıyor. Bu uzun sürmeyecek.

Işık durdurulamaz. Bu zamanda ışığın karanlık üzerinde zafer kazanacağı ve halihazırda sürdürülen tüm savaşların acılarını çeken Dünya’ya barışın geleceği yazılmıştı.

Savaşların GERÇEK SEBEPLERİNE bakın, şok olacaksınız. Bu savaş kışkırtıcılarına inanacak kadar nasıl aptal olabildiğinizi merak edeceksiniz. Çok kez söylediğim gibi, hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Sadece size yalan söylenildiğinin farkına varın. Kendi araştırmanızı yapın, hiçbir şey gerçeği arayanlardan saklı değildir. Yakında, televizyonlarınız ve sözde gazeteleriniz insanlar yalanları daha fazla kabul etmeyi reddeceğinden dolayı gerçeğe adapte olmak zorundalar. İyiliğin kötülük üzerindeki zaferini deneyimleyeceksiniz. Ne kadar heyecan verici bir şey !

Bu geçişin zevkini çıkarın. Bir araya gelin, gülerek ve neşeyle başarınızı kutlayın, tümünüz bir olarak, tüm hayallerinizi aşan bir geleceğin parçası olacağınız için mutlu olun.

Bunu birlikte yapacağız.

Sevgili, rahatlamaya çalış. Mümkün olduğu zamanlarda dinlen ve hazırlıklı ol.

Daima sizi seven, Monty.
 
Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.