Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 17 November 2013

17 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 17 KASIM 2013
GERÇEĞİN ÖNÜNDE KÜÇÜK BİR ÇOCUK GİBİ OTURUN VE TÜM ÖNYARGILARINIZDAN KURTULMAYA HAZIR OLUN. HER NEREDE VE HE RNE OLURSA OLDUN DOĞANIN DERİN REHBERLİŞİNİ ALÇAK GÖNÜLLÜ BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİN, YOKSA HİÇBİR ŞEY ÖĞRENEMEZSİNİZ.
T H Huxley
Zihinlerinizi kapatan ve sizi bir köle olarak tutan kontrol şebekesini artık açık bir şekilde görmeye hazırsınız. Gerçeklerden asla korkmayın. Şimdi yapacağınız en önemli şey onu keşfetmek için zaman ayırmanız ve çaba göstermenizdir.
“Matriks bir sistemdir Neo. Bu sistem bizim düşmanımızdır. Fakat içindeyken etrafına baktığında ne görüyorsun ? İş adamları, Öğretmenler, Avukatlar, Marangozlar. İnsanların zihinlerini kurtarmak için çalışıyoruz. Fakat biz yapana kadar, bu insanlar hala bu sistemin bir parçası ve bu onları bizim düşmanımız yapıyor. Anlamalısın ki bu insanların çoğu fişten çekilmeye hazır değil (doğruları dinlemeye). Ve onların çoğu öylesine alışmışlardır ki, sisteme umutsuzca öylesine bağlanmışlardır ki, onu korumak için savaşacaklardır”

Morpheus, The Matrix, (Warner Bros. Pictures, 1999)
Asalak elitler, İlluminati, insanoğlunun uyanacağını ve onların hedeflerini,  gezegeninizi ve üzerindeki yaşamı yok etme planlarını sorgulayacağını hiç beklemiyorlardı. Şimdi durumu keşfetmek ve “GİZLİ ANLAŞMAYI” okuyup sindirmek isteyenlerin zamanı. Orada her şey açıkça ifade edilmiştir. Onların insanlığın zararına olarak uyguladıkları planları görebilirsiniz.
Bunun devam etmesini arzu ediyor musunuz ? Bu insanların size dayattığı zulme gelecek nesilleri de mahkum etmeyi ?
Bu satırı dikkatlice okuyun : “ EĞER ONLAR BİZİMLE EŞİT OLDUKLARINI ÖĞRENİRLERSE BİZ YOK OLURUZ. O YÜZDEN BUNU ASLA BİLMEMELİLER ”

Evet arkadaşlarım, gerçekler bazen kurgudan (masaldan) daha gariptir. Fakat kendinizi bu zulümden kurtarmak için, sizden gizlenen şeylere gözleriniz çok açık şekilde bakmalısınız. Ruhsal aleme geçmeden önce ben tüm bunları örten yüzeyi kazıyordum. Matriks’in bu karanlık alemlerini keşfetmenize ve sizin nasıl kötü bir şekilde kullanıldığınızı görmenize yardım etmek için devam edip etmemeyi Veronika’ya sormak zorundaydım. Ortalıkta yeteri kadar bilgi mevcut.  Etrafınızdaki iyi insanlar kendi bulgularını sizinle paylaşıyorlar. Sizler bir araya geliyorsunuz ve geçmişin sahte bariyerlerini ortadan kaldırıyorsunuz. Sizler ışığın çocuklarısınız ve sizlerin ışıkları bir araya gelerek büyük bir ışık oluşturuyor, ve arkadaşlarım, bu durum karanlığın her bir hücresini söndürecektir.

Pek çoğunuz, Dünya’ya geldiklerinde sizinle arkadaş olmak ve birlikte çalışmak isteyen dost varlıklarla iletişim kuruyorsunuz. Bu iyi bir durum. Sizi gelmekte olan şeye hazırlıyor. Bu Son Oyun. Ne kadar hızlı biteceği tamamen sizin elinizde. Siz ışıksınız ve kontrol sizde. Korkunun sizi caydırmasına müsade etmeyin.  Kabal, sizi kendi kontrolünde tutmak için dizayn edilmiş korku dolu oyunlar sahneleyecek. Tüm insanlık adına gerçeğin ve adaletin arkasında durmak için bilinçli bir karar vermek zorundasınız. Her hangi bir şekilde kardeşlerinizi incitecek bir şey yapmayın. Onların sizi korumalarını arzu ettiğiniz gibi siz de onları koruyun.

Sizden çok şey istediğimi düşünebilirsiniz, ama eğer bizim ruhsal taraftan görebildiğimiz gibi tüm resmi görebilseydiniz, gerçek gücün sizin elinizde olduğunu ve şimdi onu kullanma zamanı olduğunu hemen görecektiniz. Önümüzdeki birkaç ay dünyanızdaki her şeyi iyiye doğru değiştirecek. Bu meydan okumaya hazır mısınız?

Bu meydan okuma sadece erkekler için değildir. Kadınlar da eşitleri olarak kendi yerlerini almalılar. Bunun başarılması için bir denge olmak zorundadır… ve başarılacak. Kaç keredir size İrlanda örneğine geri dönmeniz gerektiğini hatırlatıyorum. Orada bütün cevapları bulacaksınız. “İrlanda her şeyi açacak anahtardır”.  İrlanda sırlarını paylaşmaya hazır. Bundan dolayı bankaların bunu önlemek için tüm güçlerini harcadığını görüyorsunuz.  Görmek isteyenler için her şey çok açık. Vatikan, Krallık ya da Bankalar onları tekrar ezmek için tüm silahlarını kuşanmış olarak koştururken İrlanda her zaman ileri doğru adım atıyor. Onlar insanoğlunun şahit olduğu Vatikan nezaretindeki en büyük soykırımı atlattılar.

İrlanda bir kez daha küllerinden doğdu. Sadece kullanılan ve tekrar tekrar istismar edilen insanları, çocuklarına daha iyi bir hayat yaratmak için gayret ettiler. Müzikleri vasıtasıyla “Kötü günleri” hatırlıyorlar. Onlar, “UNUTULAN KİMSENİN BİLMEDİĞİ BİR IRK” ‘ ı söylüyorlar ya da kimsenin bilmesini istemediklerini söylemeli miyim ! İrlanda’ya gitmeyi sevdim. Enerjisini sevdim. Onları anlamak için insanlarının hakiki spirütelliğini deneyimlemek lazım. Bir benzeri daha yok.

Kabala öfkeyle ya da nefretle bakmayın, bu sadece bir ışık insanı olarak ışığınızı azaltır. Hatırlayın… onlar sizden korkuyorlar. Siz çoksunuz, onlar birkaç kişi. Onlara sevgi gönderin, çok fazla sevgi onların geliştiği karanlığı ortadan kaldırır. Onlara yazık olacak. Büyük planları boşa çıktı ve onlar şimdi sizin insafınıza kaldı (aksini iddia etseler de). Onların kibirlerine aldanmayın. Onlar bittiler.
Çok sayıda alçakça amelleri gerçekleştirmeleri engellendi ve engelleniyor olduğunu bilerek asaletli ve kontrollü bir şekilde ilerleyin. Onlar artık denetime sahip değiller.

Şimdi iyi insanların bir araya gelme ve nasıl barış ve adalet dolu bir dünya yaratılacağını tartışma zamanı. İmha silahlarının nasıl ortadan kaldırılacağı bu konuda donanımlı kişiler tarafından ele alınmak zorunda. Böyle silahlara bir daha asla ihtiyaç duyulmayacak. Siz dünyanızın işleyişi ile ilgili son derece yanlış olan şeyleri ruhunuzda biliyorsunuz.
“BİR KEZ ONUN NE OLDUĞUNU KEŞFETMEK İÇİN YOLA KOYULURSA, BU ARAYIŞTAN GERİ DÖNÜŞ YOKTUR. Burada kastedilen şey şudur; bir kez bilginin suyundan içersek, HAYATLARIMIZ ASLA BİR DAHA AYNI OLMAZ; dünya görüşümüz sonsuza kadar değişir ve hayatlarımız ebedi bir maceraya dönüşür.
İrlanda – Firavunlar Ülkesi (Andrew Power)

Kendi kendime daha iyisini bulamazdım. Her şeyi anlatıyor. Onun üzerine biraz düşünün.  Her şey önünüzde açılıyor. Ömür boyu bu maceradan zevk alın. Sevgili, talep eden herkese yardım ve rehberlik ediyoruz. Bunu yapmaktan çok mutluyuz. Her şey açılıyor ve ifşa ediliyor. Artık hiçbir şey gizli kalamaz.

Şimdi yeniden bir mola vermeye çalışın. Haftada yedi gün, başa çıkmanız gereken çok şey var. Planladığımız gibi hepsi bir araya geliyor.

Sevildiğinizi ve aziz tutulduğunuzu bilin. Sizi seven Monty.


 
Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.