Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 24 November 2013

24 Kasım 2013

MONTAGUE KEEN, 24 KASIM 2013
Veronika, Sevgilim, oluyor: insanlar kazayla da olsa gerçeğe yöneliyorlar. Hangi yolla geldiklerinin bir önemi yok, o oluyor. Çok da uzak olmayan bir geçmişte gözleri gerçeğe tamamen kapalı olan insanlar şimdi uyanıyorlar. Bunun yarattığı heyecan oldukça muhteşem bir ışık üretiyor ve bu asla söndürülemez.

Siz sevgili bayanlar, Jean [Gerçek doğru nedir ?] ve Debby [Dünya dışı yaşam] insanlığın uyanmasında öncü bir rol oynadınız. Doğru yolda olduğunuzu kalbinizde bilerek, doğuştan gelen içgüdülerinize güvendiniz. Gerçeğin ortaya çıkarılması için bu yolun izlenmesi gerektiğini ve bunun başka yerde bulunamayacağını ruhunuzda bildiğinizden, İrlanda hakkında size söylenenlerin sizde yankı bulması kazara değildi.  Bu küçük ada, hepsi sahte ve olumsuz olan Kabal’ın prangalarından sizi kurtaracak olan anahtarı barındırıyor. Çünkü Kabal daima gerçeğin ortaya çıkmasından korktu, İrlanda’nın ve sırlarının sonsuza dek gizli kalmasını sağlamak için tarih boyunca olanca gücüyle çalıştı.

Dünya şimdi İrlanda’nın ışığıyla parlıyor. Alimler bu sırları kurtarmaya yardımcı olmak için adım atacaklar. Veronica ile tanışmam ve evlenmem şans eseri değildi. Hepsi insanlığı Kabal’dan kurtaracak büyük planın bir parçasıydı. Onun işinde desteğe ihtiyacı var ve etrafında neyin yapılması gerektiğini anlamış insanlar mevcut. Bu sebeple onun işinin sonuca ulaşmasını engellemek için çok fazla şey meydana geliyor.  

Düşünceleriniz enerjiye sahiptir. Bu büyük çaba ile görevlendirilmiş olanlara ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlamak için sizden sevgi dolu düşüncelerinizi onlara göndermenizi istiyorum. Her şey güzel bir şekilde bir araya geliyor. Geçişin şiddet ya da intikam içermeksizin sorunsuz bir şekilde meydana geldiğinden emin olmalısınız. Onu bir teslimiyet, hedefe gidilen bir adım ya da iktidarın tüm güçlerinden vazgeçiş olarak görün. Hepinizin hayatını kolaylaştıracak bu isteği dikkate almanız için size yalvarıyorum. Kabal’ın sizi yapmaya zorladığı şeyi  çabucak unutacaksınız.  Her şey önünüze açılacak. Herkes eşit olacak ve “bir” olarak bir araya gelecek. Başarılı olmanız için sesinizi yükseltmeniz gerekmiyor. Kabal’dan gelen bir engelleme olmaksızın dünyevi varlığınızın özgürce tadını çıkarın. Zafer gerçekte sizin olduğundan, zaferde bağışlayıcı olun. Dünya çapında insanları ışığa yöneltmek için sorumluluk alanlara minnettar olun.

Gezegeniniz hakkında öğreneceğiniz çok şey var, yani sizden gizlenen her şeyin tadını çıkarın. Gelecek, aydınlatıcı olduğu kadar heyecan verici olduğunu kanıtlayacaktır. Arkadaşlar olarak bir araya geldiğinizde korku olmaz, düşmanlar olarak değil. Sizi korku yaratarak kontrol altında tutmak amacıyla üretilmiş insan yapımı hastalıklardan kurtarmak niyetindeyiz. Planlarımız büyük ve her an için eyleme koyulmaya hazırlar. Sizden istediğimiz, size davranılmasını istediğiniz gibi herkese davranmanızdır.

Kontrolü insanlığın devralmasının ayrıntıları ortaya çıkacak. Bu bir çoğunuzda şok etkisi yaratacak ve alt üst edecek. Bir değeri olmadığından bu tür hislerin gitmesine izin verin. Keşfedeceğiniz daha ilginç şeyler var. Geçmiş geçmiştir : Şimdinin gerçeğini oluşturması ve geleceğe rehberlik etmesi için deşifre edilmek zorundadır. Kabal’ı başarısız oldukları gerçeğiyle baş başa bırakın. Onlar bu başarısızlık gerçeğiyle yüzleşmek ve sindirmek zorundalar.

Çok fazla şey elde ettiniz. Hayatları savaşlardan, yaratılan hastalıklardan ve acılardan kurtulmuş bir şekilde olacağından emin olarak geleceğe ve çocuklarınızın geleceğine bakın.  Herhangi bir engelleme olmaksızın özgürce neyi seçerlerse onu keşfetmenin hazzını yaşayacaklar. Sizin gerçeği keşfetme kararlılığınız tüm bunları mümkün kıldı. Tarih herkese barış ve adalet için ayağa kalkış çabanızı tanıyacak. Bu birlikte yürütülen bir çaba olduğu için kutlamalarınıza katılmak için aranızda olacağız. Bunu gerçekleştirmek için her birinize ihtiyacımız var. Gezegeniniz için yapacağınız hayal ettiğinizden çok daha fazla şey var.

Kabal mali uzlaştırma ve güvenli geçiş planlarına erişmeye çalışıyor. Evet, Kabal’ın dünyanızdaki tüm yanlış şeylerden sorumlu olduğuna katılıyorum. Onlar gerçeğin açık ve kamusal olduğuyla yüzleşiyorlar. Bırakın gitsinler. Zararı karşılama talebiyle değerli enerjinizi boşa harcamayın. Gerçeği arayarak ve sağlam durarak başarılı olmanıza konsantre olun. Olumsuz olan her şey ortadan kaldırılacak. Bu devasa bir görev ve işbirliğinize ihtiyacımız var. Sözde savaş sebepleri afişe olacağından dünya orduları bu işten geri çekilecekler. Savaş üstüne savaş talep edenler gerçek renkleriyle görünecekler. Onlar insanlık üzerindeki güçlerini ve kontrollerini kaybettiler. Hala güçlü gibi görünerek bu oyunu oynamaya devam eden birkaç kişi var. Aptal politikacıları tuzağa düşürüp savaşa sürüklemek için kendi yollarınca blöf yapmaya çalışıyorlar. Sessizce gitmeye niyetli değiller, yenilgilerini kabul etmenin büyük zorluğunu yaşıyorlar. Yani hala dünyanızın kontrolü onlardaymışçasına tavuskuşu gibi kurumla yürüyorlar.  Onlara aldanmayın.

Bilinçli olarak ışığı kalbinize davet edin ve zaten olduğunuz ışık varlıklar haline gelin. Bu, hayatlarınızı gölgeleyen karanlığı ortadan kaldırmanızı sağlar. Başkalarında sadece ışığı görün. O orada ve sizin ışığınıza karşılık verecektir. Kendinizle ilgili tüm endişelerinizden kurtulun, kendinize güvendiğinizde tüm prangalar çözülecek ve sizden uzaklaşacak. Siz gezegene ışığı tekrar getirmek için bu büyük göreve seçilmiştiniz, yani her birinizin ve hepinizin bu geçişte yegane rolleriniz var.  Bu sayede herkes için barışçıl ve adaletli bir dünya yaratma yeteneğinizin ve sahip olduğunuz gücün farkına varacaksınız.

Sevgililer, yaşamınızın korkunç stresiyle daha iyi başa çıkmanın yollarını öğrenmek zorundasınız. Her şeyi içinize atmamaya çalışın. Siz göründüğünüzden çok daha fazla duyarlısınız. Bu şeyler sizleri kırmak için yapılıyor, fakat siz sert malzemeden yapıldınız. Benim bu tarafa geçişimden sonra tüm yapılanlara rağmen hayatta kaldınız.

Siz seviliyorsunuz, sevgililer, hatta bildiğinizden daha fazla.

Daima sizi seven, Monty.


 
Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.