Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 1 December 2013

1 Aralık 2013

MONTAGUE KEEN, 1 ARALIK 2013
Bilinç arttıkça heyecan yükseliyor. İnsanlar zihinlerinde ve vücutlarında birlikte olan değişimleri deneyimliyorlar.  Heyecanlanmak için pek çok sebebiniz var çünkü şu anda insanlığın zihnine ve ruhuna akan ışık yoluyla sizin uyanışınız Karanlık Kontrolcülerde bir dizi değişiklik meydana getirdi.  Güneşten yayılan ışığın farkında olun. Bunu memnuniyetle karşılayın ve onunla bağlantılı her fırsatı kullanın. Karanlık olanlar kimyasal ilaçlama (chemtrails) yoluyla onun size ulaşmasını engellemeye çalışıyorlar fakat o hala size ulaşıyor, yani onunla bağlantı kurmanız çok önemli. Güneş ışığı çok önemlidir. Şu soruyu sorun, neden onun size ulaşmasını engellemek için bu kadar fazla çaba gösteriyorlar? Tanrınız tarafından size verilen güneş ışığını kim hangi hakla engelleyebilir ? Bu sorular sorulmalıdır ve açıklaması istenmelidir. Daha fazla pasif olarak yerinizde oturamazsınız ve hayatlarınızın bu şekilde kirletilmesine izin veremezsiniz. Kurbanlar olmaya son verme vakti geldi. Sizin bir sesiniz var yani tek bir ses olarak bir araya geldiğinizde cevaplar verilmelidir. Değişmek istiyorsanız bunların cevaplarını istemelisiniz.

Eğer kimyasal zehirleme (chemtrails) ile ilgili araştırma yapmak isterseniz, ortalıkta kamuya açık olarak fazlasıyla bilgi mevcut. Florür takviyeli kirlenme, GDO’lu ürünler vs..  Yapılması gereken tüm konuların açılması ve tartışma ortamına getirilmesidir. Buradaki gerçek şu ki; bunlar gizli değil ve sizler güçsüz değilsiniz. Biz size rehberlik edeceğiz fakat eylem sizin tarafınızdan gelmelidir. Aptalca dedikodularla önemsiz işlerle uğraşmaya vaktinizi harcamayın. Bu, sizin zihninizi saçmalıklarla doldurup asıl önemli olanı unutturdukları yoldur.

Sözde liderlerinizden güzel kelimeler duyuyorsunuz fakat onların GÖZLERİ ağızlarından çıkanla aynı mesajı taşımıyor. Gözler ruhun aynası olduğu için yalan söyleyemezler. Sadece yüz ifadesiyle bu tür şeyleri artık daha fazla kabul edemezsiniz.

Gelecek birkaç ay dünyaya komple dönüşümü getirebileceği için bu çok önemli bir zamandır.  Siz, hepiniz aynı şeyi isteyen – tüm insanlık için sevgi, ışık ve barış – tek bir zihin olmalısınız. Bu her şeyin çabuk ve barış içinde olabilmesi için açılan bir fırsat penceresidir. Birbirinize güvenin ve insanlar tarafından üretilmiş farklılıkları unutun. Özünüzde, siz barış ve uyum içinde yaşamak isteyen erkek kardeşlersiniz, kız kardeşlersiniz. Güzel eylemler güzel sözlere eşlik etmezse, onların ne olduklarına bakın. Artık gözleriniz açık ve bu tür taktikler daha fazla iş görmez. Onlar genellikle size başka yerlere bakmanızı söylerler. Aslında derler ki… Sizden gizlemek istediğim şeyler var o yüzden bana ya da eylemlerime bakmayın ! Fakat artık bunu görebilirsiniz. Yakında, EYLEMLER SÖZDEN DAHA ETKİLİDİR mesajını alacaklar. Sadece sözler artık daha fazla kabul edilebilir değildir : Şimdi barışçıl ve daima onurlu bir şekilde eyleme geçmeyi bekleme zamanıdır.

Karımın “yurt dışından arkadaşlarımız” diye adlandırdığı kişilerle, (sizin dünya dışı yaşamdan aileniz), 3. Dünya Savaşını başlatmak için çok sayıda girişimi engelledik. Çok sayıda füzeyi ve diğer savaş aygıtlarını başarıyla işlemez hale getirdik. Savaş makinesi zorluklar yaşıyor ve para bizim onlar için yarattığımız problemi çözemiyor. Onlar şimdi yardım görememenin nasıl bir duygu olduğunu öğreniyorlar. Kontrolü ellerinde tutup parmaklarında oynatabilmek için umutsuzca daha farklı yollar arıyorlar.

İnsanoğlu neyin güzel neyin iyi olduğu konusunda söylenenleri kabul ederek kurban rolünü oynayabilmesi için kullanıldı. Fakat şimdi, insanlar neyin doğru neyin yanlış olduğunu görebiliyorlar. Propaganda artık daha fazla iş görmüyor. Yani insanlardan artık politikacıların ve bankerlerin hevesi ile başka ülkelere girip oradaki  insanları öldürmeleri asla istenemeyecek. Onlar şimdi görüyorlar ki, öldürmek ÖLDÜRMEKTİR ve asla haklı gösterilemez.

Başka bir ülkeye savaş ilanının gerçek sebebi, sizin farkında olduğunuzdan çok daha derinlerde yatar. O ülkelerin eski tarihine bakın, neyin gizli tutulduğunu göreceksiniz. Kontrolü elinde tutanların gizli tuttukları şey ENERJİ’dir. Sadece enerji. Şimdiye kadar, Kabal gezegenin enerji kaynaklarını elinde tuttu ve yönetti. Havadaki zehirli kimyasal bulutların (chemtrails) izini takip edin, insanlık yararına özgürce kullanılması gereken bu kıymetli enerji kaynaklarını engelleme çabasıyla dikkatli bir şekilde takip eder.

Dünyanızda saygısızlık edilen ve üstü örtülen kutsal yerler vardır. Tüm bu muhteşem enerji serbest bırakılmalıdır. Bunun nasıl yapılacağını bilenleriniz, Dünya’daki her şey bundan fayda sağlayacağından onu serbest bırakmak için adım atmakla görevlidir. Bu görevi yaşayan tüm şeyler için kalbinizde sevgiyle yapın. Çimlerin üzerinde çıplak ayakla yürüyün. Tamamıyla topraklanmış insan varlıklar olmalısınız. Bu size, şimdiye kadar deneyimlemediğiniz derin bir duyu kazandıracaktır çünkü siz bu bilgiden mahrum bırakılmıştınız. Onu serbest bırakarak, ruhunuzun haykırdığı barışı yaratırsınız.  Dünya ile ve her bir diğer kişi ile birlikte olduğunuzu bilerek bağlantı kurun.  Sizi bağlı tutan zincir kayıyor ve zayıflıyor. Esaretten kurtulmanız için bu olmak zorundadır.

Korku yaratmak için pek çok şey olacak. Onlara prim vermeyin. Televizyonlardaki ve gazetelerdeki tüm sözüm ona haberlerden kaçınırsanız daha iyi olacak. Onlar güvenilir değildir. Hepsi aynı propaganda makinesinden gelir ve sizi köle olarak kontrol altında tutmak isteyenler tarafından hazırlanırlar ve yönetilirler. Daha önce defalarca belirttiğim gibi, düşünceleriniz gerçekliğinizi yaratır. Sizin için en iyisi neyse zihniniz o konuda berrak olsun. Olumsuzlar üzerine düşünmeyin. Onun yerine titreşiminizi yükseltin ve o şekilde tutun. Bu işi çabuk bir şekilde ve başarılı olarak yapabilmemiz sizlere bağlı.

Başka bir otomobil almamıza sevgiyle ve iyi dilekleriyle yardım etmek için elini uzatan herkese Veronika ve ben teşekkür etmek istiyoruz. Hediyeleriniz ve nazik dileklerinizi minnet ve takdirle kabul ediyoruz. Artan miktar daha iyi bir dünya yaratmak için gerçekleştirilmesi gereken projelerin mekanik ihtiyacını desteklemek için kullanılacaktır.


Çalışmamız devam ediyor. Hedeflerimize ulaşacağız.

Sevgililer, işiniz tamamlandığında bir kez daha benimle birlikte olacaksınız. Birlikte, tüm insanlık için Dünya’da daha iyi bir yaşam deneyimini yaratmak için yardım edeceğiz.

Daima, sizi seven, Monty.


 
Sevgili arkadaşlar,
Şu anda Veronica Keen zor durumda. Lütfen aşağıda onun mesajını okuyun. Bağış yap butonu ile ona bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz. (Açıklamaya “Veronica Keen” olarak lütfen ekleyin). Parasal olarak yardımda bulunamazsanız, dualarınıza onu ekleyebilirsiniz ve ona sevgi ve ışık gönderebilirsiniz. Pozitif enerji daima kendi yolunu bulur.
Teşekkürler
 
KeesGalacticChannelings.com

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuşçıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.

Teşekkür ederim, Veronica."


PayPal - The safer, easier way to pay online!Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.