Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 18 December 2011

18.12.2011      18.12.2011


Şimdi her şey hızlanmaktadır ve insanlar gerçeğin ortaya çıkmasını dört gözle beklemektedirler. Evet, bu cesaretlendirir, ancak eylemlerinizin, yaklaşık 2000 yıldır gezegeninizi ve insanlığı tahrip etmekte olan, kabalın ortadan kaldırılmasını destekleyeceği bilgisi onları öne çıkaran şeydir. Kabal’ın uyanışı önlemek için her yola başvurmasına rağmen onu önlemek için yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. İzledikleri dinin ve inceledikleri tarihin tamamen kurmaca olduğunu kabul etme problemleri vardır. Bazıları için bu çok ileri bir adımdır. Hala her şeyi yalanlar üzerine inşa ettikleri gerçeğini anlayamadıkları için, geçmişe yapışıp kalmaktadırlar. Gerçeği onun kasten yanlış sunulduğu dumanlı ekrandan görebildikleri için, zihinlerini özgürleştirmeyi öğrenmek zorundalar.

Kabal tüm planlarını anlaşılacağını düşündüğü zaman, insanlık uykudan uyandı ve geçmişte gerçek olarak kabul etmiş olduğu şeyi sorguladı. Kabal, kesinlikle haksızca elde edilmiş zenginliklerini ve gücünü korumak için savaşacaktı -bu anlaşılabilir bir şeydir- ancak gezegeni kurtarma isteği daha büyüktür. Aynı zamanda gezegeninizi sarmakta olan diğer gezegenlerden gelen dostlarınızın da farkına varmışlardır. Onlar, diğer ülkelere saldırılmasıyla ilgili yasa dışı eylemlerin önlenmesine destek olmaktadırlar. Artık dünyanızı kontrol edenlerin ocağında değilsiniz. Nihayet, her şeyin bundan ibaret olduğunu düşündüğünüz, yaşamış olduğunuz hapishanenin demir çubuklarını görmektesiniz. Şimdi, gerçek özgürlük çağırıyor. Bu çağrıyla barış, uyum, sevginin gelmesi ve tüm yapay sınır ve farklılıkların ortadan kalkması gerekiyor.

Hala her şeyde İrlanda’nın önemini henüz kavramamış olan bir iki kişi vardır. Hala İrlanda’ya sizin düşündüğünüz gibi tepeden bakıyorlar. Kendinize, bu ülkeye bakmaktan niçin uzak tutulduğunuzu sorun. Niçin Mısır ve Yunanistan gibi diğer ülkelere çok fazla önem verildiğini sorun. Niçin antik İrlanda Druid’lerinin on emrinin tanrı tarafından güya Musa’ya verilenlerle hemen hemen aynı olduğunu sorun. Tufan öncesine ait bilgilerin koruyucusu ve yayıcısı, gerçeğin koruyucuları ve hizmetçileri olan Druid’lerdir. Bu bilgi kasten saklanmıştır. Druid’ler ARİ(Hint Avrupalı) ırktandırlar. Bu ırksal değil, ruhsal bir sınıf anlamına gelir. Onların dilleri Arami ve İbranicedir. Sami dil ailesinden değildir ve yahudiler tarafından keşfedilmemişlerdir. Antik İrlanda alfabesinin 22 harfi antik İrlanda’nın kutsal alfabesiydi. Şimdi onun İbranice olduğuna inanmanızı bekliyorlar. Her şey irlanda’dan ve İrlanda’nın insanlarından çalındı. Yahudi Hıristiyanlığı kasti bilgi hırsızlığının bir sonucudur. İsrailiyat terimi İsa’dan, Doğu Arya’nın tanrısı ve bir Mısır kralı olan Amen Ra’dan gelir. “İsrailiyat” ve “Yahudilik” gerçekte batıdan gelen Hiksos-Atonist’ler olarak bildikleriniz, asla tutsaklıkta zaman geçirmemişlerdir. Onlar zengin bir hanedandı ve ızdırapların yüzyılından ve dünyanızın yıkımından sorumluydular. “sözüm ona tarihiniz” gerçeklerle desteklenmemektedir. Bakmaya özen gösterenlere uygun deliller vardır. Size öğretilen her şeyi sorgulamaksızın kabul ettiniz; şimdi ışığa doğru gitmek için, tüm bunları unutmanız gerekiyor. Kendiniz için gerçeği araştırmalısınız. Ben doğru yönde size yol göstermeye çalışıyorum. İlgilendiğiniz olayları ve kişileri anladığınız zaman, iç yüzünün önemini de tam olarak anlayacaksınız. Gerçek mirasınızı inkar ettiniz, istismar ettiniz, kazıklandınız ve yalan söylediniz. Yeter artık demeye hazır mısınız? Zalimleriniz bir bilince sahip değiller. Onlar sizi istemiyorlar. Birçok ülkeyi aşağı çekmekte olmalarının nedeni budur.

Tatil sezonu yaklaşıyor. Sevgi enerjisini yaratmak için neşe içinde bir araya gelin, bunun bedeli yoktur. Yeni yıla kalbinizdeki umutla bakın. 2012’yi mümkün olduğunca travmasız yapmak için gayret göstereceğiz. Ne yazık ki şurada burada olumsuzluklar olabilir, ancak bütünde harika bir yıl olacak. Aydınlanmanın ve gerçeğin yılı.

Sizin aranızdayız. Sizi doğru yöne koymaya devam edeceğiz. Birçoğunuz uyanmasına ve alarm halinde olmasına rağmen, geride kalanlarınız kendileri için kanıt ve ispatı bulmak yerine, daha fazla kanıt ve bulgu arıyorlar. Kendi yaşamınızdan kendiniz sorumlusunuz. Dünyanızı ve insanları yok etmede hemen hemen başarılı olanları açık olarak görmeniz için örtüleri kaldırıyoruz. Onlar bir gün insanların büyük öfkesiyle karşı karşıya gelecekler. Bunların cevaplarına sahipler. Biz gerçekten kim olduğunuzu farketmenize yardım etmek amacıyla tüm insanlık için barışı ve sevgi ağını yeniden kurmak istiyoruz. İkamet ettiğiniz evreni size göstermek istiyoruz. Sizden saklanan öyle çok şey var ki. Gezegeninizi gasp edenler tarafından kötü muamele görmekteydiniz.

Bu iyi niyet döneminde, ışık için çalışanlara, özellikle de kendilerini diğerlerini uyandırmaya adayanlara teşekkür etmeliyiz. İşiniz çok önemlidir. Yaşamın her iki yanında çok fazla takdir edildiniz. İyi niyet dönemini kutlamak üzere toplandıkları için, gelecek hafta sonu eşimin ailesiyle zaman geçirmeyi istiyorum. Her zaman kesinlikle onunla olacağım. Sizin hepinizi de izliyoruz. Diğerlerinin uyanması için yardım etmek gibi büyük bir iş yapmaktasınız. Yakında ebediyen karanlığın dışına çıkacaksınız. Kabal’ın yalnızca yapmanıza izin verdiği şeyi yapabildiğinizi hatırlayın. Desteğiniz olmadan, tamamen yardımsız ve işe yaramaz olurlar.

Eşime yardım eden ve destek olan herkese memnuniyetle teşekkürler. O beni hayal kırıklığına uğratmamak için kararlı bir şekilde uğraşıyor. Yakında birgün çabalarınızın sonuçlarını kendiniz göreceksiniz. Sevgili Veronica, ailenle olmanın keyfini çıkar, kahkahalara ve samimiyete. Kesinlikle bu harika yemeğe katılacağım.

Mutlulukla, aşkım. Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi


emreskopi.blogspot.com

Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.Thursday, 15 December 2011

11.12.2011      11.12.2011


Veronica’dan mesaj

Bana Monty’nin mesajındaki “İRLANDA HERŞEYİN KİLİDİNİ AÇACAK ANAHTARDIR” sözü hakkında mesaj gönderen herkese teşekkür etmek isterim. 15 Kasımda GİLAD ATZMON ile ilk kez tanıştım. “THE WANDERING WHO” (Avare) adlı kitabı yeni yazmıştı. Gilad israil’de doğmuş ve büyümüştü. Yahudiydi. Gilad Yahudiliğin tarihini araştırmıştı ve herhangi bir şeye sahip olmadıklarını bulmuştu; İsrail’de de iddialarını destekleyecek hiçbir şey yoktu. Filminde kendi tarihlerinin ÇALINMIŞ OLDUĞUNU ifade etti.

Evet dedim, İrlanda’dan çalındığını söyledim. İbrani dili İrlanda dilinden doğaçlanmış bir papaz ağzıdır. İncil Britanya-Romen çeviricileri tarafından değiştirilen bir İrlanda kitabıdır. Adını değiştirdiler: Iesa, Jesus’a dönüştürüldü. Onun etrafında, cahiller tarafından başlatılan bir mit yarattılar. Onlar İncilin İbranice olduğunu iddia ettiler. Bu şeylerin tümüyle İrlanda İncillerinden alındığı, tespit edilmeyi önleme amacıyla terminolojisinin değiştirildiği bir gerçektir. Bizim dünyamız o zamandan beri karanlıkta olmuştur.

Uyanmak için, gerçeğin ışığına adım atmak için, birisi o zamandan beri sizi kontrol altında kilitli tutmuş yargılara düşünmeden atlamak ve gerçeklerle yüzleşmek zorundadır. Eğer sizi içinde kilitli tutan kontrol şebekesinden zihninizi kurtarabilirseniz, gerçeği bulmak çok kolaydır. Benim internet siteme bakan biri, Monty’nin Londra’da, Ortodoks Musevi bir ailede doğduğunu, ancak 12 yaşından itibaren gerçeği aramaya başladığını görecektir. O öyleydi ve hala da öyledir, insanların en dürüstü; onurlu bir insandır. Onun amacı bize gerçeği göstermektir ve bu gerçek kendimizi özgürleştirmemiz ve insanoğlunun barış içinde yaşamasına fırsat vermektir. Kesinlikle, bu bizim hakkımızdaki bir şeydir. Delil oradadır. Biri bunu hemen aramak zorundadır.

Gilad ile röportajın filmi internet sitemdedir: www.montaguekeen.com. Aynı zamanda YouTube’dan da izlenebilir.


11 Aralık 2011’de Montague’dan gelen mesaj

Bir çoğunuzun gerçek kabul ettiği şeylere sizin açıkgözlerle bakmanız ve “tarihi gerçek” haline gelenin bir peri masalından başka bir şey olmadığını bulmanız sevindiricidir. Siz hiçbir zaman zihinlerinizin gerçekte ne kadar güçlü olduğunu öğrenmediniz. Zihinlerinizi açmayı öğrendiğiniz zaman her şey, ansızın apaçık olur. Ben asla herhangi birinden, söylediğim şeyi körü körüne kabul etmesini istemedim. Her zaman size, eşime de söylediğim gibi, kendi araştırmanızı yapmanızı söyledim. İlk defasında ona göstermiş olduğum şeyi kabul etmesi kolay değildi. O her öncüyü takip etti ve hepsinden kendisi için kanıtlar buldu. Eğer O’nun yaşında bunu yapabilseydi, öyle yapma arzusuna sahip olan herhangi biri de bunu yapabilirdi.

Papa Andrian’ın İrlanda’yı ve onun insanlarını kontrol etmesi için ve İrlandalıların kimler olduğunu asla bulmamasını sağlamak için İngiltere’ye vermesinin nedenini kendinize siz sorun. Korktukları şey neydi? Dünyanın gizli tarihine bakın. Sizi kontrol edenler niçin İrlanda’nın gerçeği bulmasından ürküyorlar. Çünkü tüm tarih değişecek ve gerçek açığa çıkacak. Dünyanızı yönlendirenler bunu karanlık içinde aynen korumak isterler.

Her şeyi değiştirmek için 2012’de harika bir fırsat penceresine sahip olacaksınız. Cesur olma ve zihninizi değil, kalbinizi ve sezgilerinizi izleme zamanıdır. Dünyanızın kontrolünü sahtekârca alanlar sizi umursamazlar: onlardan biri değilsiniz, yalnızca savaşlarını yapmak ve hizmet etmek için varsınız. Gelecek kuşaklara barış için değişiklikleri yapma ve adaleti geri getirme borcunuz var. Size yol göstermesi için Tanrı'ya güvenin. Gerekli olan her ne varsa yapmak için güç bulacaksınız. O zaman dünyada görmeyi başaramadığınız şeyi açıkça görmek için ruha geri dönmeniz gerekmez. Bana inanın, gerçek olarak kabul ettiğiniz şeyin tamamen fabrikasyon olduğunu görmek büyük şoktur.

Bulduğu şeyi paylaşmak için öne doğru atılan dürüst insanlar var. Onları elinizden kaçırmayın. Kendinizi arayın. Kendilerini bu işe veren insanlar gerçeği örtmeye çalışanlar tarafından reddedilir ve alay edilerek komik duruma düşürülür. Yalnızca söylediklerine dikkatli bir biçimde baktıktan sonra kendi kararlarınızı verin. Bir koyun gibi izlemeyin.

Bizim, ruhen, 2012 için planlarımız var. Bizi destekleyebilmek için sizlerden yeteri kadarının uyanmasına ihtiyacımız var. Dünya üzerinde, karanlığı ebediyen yok etmek için bizimle belirli planları yürütecek takımlara ihtiyacımız var. Dünyanızdaki enerji tamamen değiştirilecektir. Bu bir gecede meydana gelebilir. Henüz belirli şeylerin devreye girmesine ihtiyaç var. Bu konuda biz size yol göstereceğiz ve destek olacağız. Bilenler, zamanlama doğru olduğunda talimatlarımızı yürütecekler. O zaman icap eden şeyi tam olarak anlamasam da, bu ben henüz Dünya düzlemindeyken eyleme konuldu. Dünyada, sizi yolunuzdan alıkoyacak çok fazla şey var. Birçoğu kafa karıştırmak ve dikkatinizi başka yöne çekmek için yapılacaktır. Neyse ki daha iyi bilgilendiriliyorsunuz. Ben asla süslü ifadeler kullanan biri olmadım. Gerçeklerle uğraşmayı tercih ederim. Böyle ciddiyetsizliklerden keyif almak çok ciddi bir durumdur.

Gerçeği sevin ve her şeyde gerçeği arayın. “Akışla beraber gitmeyi” reddedin. Bunun şimdiye kadar sizi nereye götürdüğüne bir bakın. Geçmişin tüm büyük zihinleri, yolun her adımında sizinledir. Bu bütünleşik bir çabadır. Başarısız olmayacağız. Bu uzun zamandır planlanmaktadır. Dünyada bizimle çalışmaya gönüllü bir takıma ihtiyacımız var. Buna şimdi sahibiz. Ruh dünyasına göçtüğüm zaman, Veronica’ya benimle karşılaşmadan önce, onun yaşamındaki her şeyin rastlantısal olduğunu ve şimdi dünyaya yapmak için geldiği işi yapmakta olduğunu söyledim. Öyle ki benim ani ölümümün ve aleni göçüşümün şokundan sonra bu bilgiyi kavraması zordu. Bunu kabullenmesi zaman aldı.

Yediğiniz yemeğin, soluduğunuz havanın, sizi iyileştiren ilaçların tümüyle sizi yerinizde tutmak; tamamen kontrol etmek, sorgulamadan hizmet etmek için tasarlandığı gerçeğini düşünün. Her şey sizi kontrol altında tutmak için planlandı. Bir gün her şeyi açık olarak göreceksiniz ve nasıl böylesine düşüncesiz ve robotik olmanıza fırsat verdiğinize şaşıracaksınız.

Sevgi yaşamınızdaki en önemli şeydir. Yaşamın bu tarafından işimi tamamlamak için benimle bağlantıyı yaratan sevgidir. Sevgi dünyanızı açar ve size her şeyi yeni ve anlamlı bir ışıkla gösterir.

Sevgilim, çok sıkı çalışmaya uğraşma. O kadar çok e-postaya yanıt vermek imkânsızdır. Geçiş için gerekli uyumu yaratmak üzere sevgiyle verilen tüm destek için müteşekkiriz.

Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi


emreskopi.blogspot.com

Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.Sunday, 4 December 2011

4.12.2011      4.12.2011


Sevgilim, gerçeği ortaya çıkarmak, geçmişi araştırmak için hiç öyle çok araştırma yapmanız beklenmiyor. Dünyada olduğum zaman çok kesin olarak yapmış olduğum her şeyi anladım. O zaman yolsuzluğun büyüklüğü ve gezegeninizdeki herkesi nasıl etkilediği hakkında fikrim yoktu. İnanmamıza yönlendirildiğimiz bir ve yalnızca tek İncil olduğunu ve onun olayları en gerçek ve dürüst açıklaması olduğunu araştırmaya harcadığım saatlerin farkındasın. “Kutsal Kitap” olarak adlandırılanların tümünü incelediğim zaman çok sayıda gerçeğe uygun olmayan açıklamalar ve cevaplanması gereken ciddi sorular bulmama rağmen, ruh dünyasına göçene kadar cevapları bulamadım. Şimdi en zeki düzenbazlar ve sahtekârların bile ortaya çıkarmak için güvende olmadıklarını söyleyebilirim.

IESA’nın yerini alan Roma Kilisesi’ne büyük zenginlikler getiren bütünüyle sahte Jesus’u yerine geçirmekten dolayı, gerçekten var olduğu dünyayı ortaya çıkarmak için çok büyük bir çaba gerekliydi. Bu korkunç planı yürütülmesi sürecinde milyonlarca kişi öldü. Bu sahte karakterlerin yaşamış olması için yer adlarını değiştirmek gerekliydi. Dünyanın tarihini değiştirdiler. Yalanlar ve uydurmalar silsilesini onun yerine koydular. Bu aldatmaca -gerçeğin bastırılması- insanlığa karşı bir suçtu. Zalimlere rağmen gerçek ortaya çıkmaktadır. Bu gelişmeler, bu büyük aldatmacaya karşı insanlığın gözlerini açacaktır.

“İrlanda Irkı, kendi tarihlerinin inatla dönüştürülmesi ve dikkatli bir şekilde yönlendirilerek çarpıtılması nedeniyle bugüne kadar utanç yaşamıştır.” Size öğretileni unutma zamanıdır. Zihninizi gerçeğe açın. Bu, MÜTHİŞ ALDATMACANIN UZUN ZAMANDIR KEŞFEDİLMEKTEN KAÇTIĞINA inanmanın ötesindedir. Bu entrikanın yürütülme derecesi ve bütünlüğü, bu işte kullanılan güçlerin büyüklüğü, propaganda, sistematik olarak İrlanda’nın tarihine ve onun insanlarına ait olan her şeyin hatalı bir izlenimini yaratmak için her yere yaymıştır. Bu sır titizlikle korunmuştur. İrlandalıları yok etmek, sayılarını azaltmak için, İRLANDA SOYKIRIMI yapılmıştır. İrlandalılar ARİ(Hint Avrupalı) IRKTIR, ışığın insanlarıdırlar. Çektikleri tüm acıya rağmen, hiçbir zaman insanlıklarını kaybetmediler. İrlanda insanlığın beşiğidir. Bu güzel adanın incelenmesiyle öğrenilecek çok şey vardır.

Gerçeği, dünyanızın gerçek tarihini anladığınız zaman ışığa doğru yürüyeceksiniz. Zalimler artık yaşamlarınızda her şeyi kontrol edemeyecekler. Gerçek özgürlüğü bilme zamanıdır. Size tam olarak gerçeğin sizi özgür kılacağını söylüyoruz. Yaşamınıza davet ettiğiniz kâbustan kurtulma zamanıdır. Yalnızca ruh dünyasına geçtiğiniz zaman, beşikten mezara kadar nasıl baskı altında tutulduğunuzu çok açık bir şekilde görebilirsiniz.

Bunu hiçbir zaman kabul etmeseler de zalimlerin yoluna engeller çıkarmaya devam ediyoruz. Okuduğunuz, dinlediğiniz ve gördüğünüz her şeyi kontrol ediyorlar. Onların iddiaları her gün daha gülünç oluyor. Savaşa girmek zorunda olduklarına “nedenler ve deliller” ürettikleri zaman, zekânıza hakaret ediyorlar. Size soruyorum: onlara inanacak kadar aptal olan biri var mıdır? Uyanmadığınız ve “hayır, ölümler durmak zorunda değil” demediğiniz sürece, aynı eski formüllerini daha kaç kez kullanacaklar?

Çoğunuzun her gün açığa çıkan gerçeği görmesi bizim için cesaret vericidir. Farkına vardığınız zaman, kalbiniz sevgiyle dolar. Her şeyi farklı bir ışıktan görürsünüz. Bu yaşam değiştiricidir. Sizi baskıyla yönlendirenlerin istediği gibi robot olmaktan vazgeçersiniz. Dostlarınızı kabullenirsiniz ve yaşamı çok farklı bir şekilde görürsünüz. Herkesle bir olduğunuzu fark ettikçe, aileniz ve arkadaşlarınıza ek olarak dünya ölçeğinde daha büyük aileniz size daha gerçek gelir. Kim olduğunuzu öğrendiğiniz zaman, her şey size açık olur. Evrenle yeniden bağlantı kuracaksınız. Kendiniz hakkında keşfedeceğiniz çok şey var. Evrenin sırları artık bir sır olmayacak, yalnızca piramidin tepesindekiler tarafından bilinir olmayacak. Sizden saklanan her şey sizin olacaktır. Serbest enerji herkesin kullanımına sunulan ilk şeylerden biri olacak. Vatikan bunu ve daha pek çok şeyi, sevgi ve hoşgörüyü öğütler gibi görünürken, kazandığı ve kontrol ettiği her şeyi, sizden sakladı.

Onların planları bozulmaktadır. Eskiden kibir, azamet ve güvenin olduğu yerde, şimdi gördüğünüz şey ümitsizliktir.

Aydınlanmaya karşı büyük bir özlem görmekteyiz. İnsanlar gerçeği aramaktadırlar. Araştırma yapan, cevaplar bulan ve sizinle onları paylaşmak isteyen, güvenebileceğiniz çok sayıda kişi vardır. Birbirinize yardım edin. Bildikleriniz paylaşın. İnandığınız, onunla yaşadığınız şeylerin gerçek olmadığını ve sizi kontrol etmek için kullanıldıklarını kabul etmenin zor olduğunu unutmayın. Lütfen böyle zamanlarda nazik ve anlayışlı olun. Gerçeklerini sizinle paylaşmak için adım atan cesur ruhları takdir edin. Onlar süratle alayların ve tacizlerin kurbanı olurlar.

Taciz eden, saldıranlara bakın. Neyi saklıyorlar? Niçin gerçeği söyleyenlere zarar vermeye ihtiyaç duyuyorlar? En acımasız olanlar, aslında en fazla saklayacak şeyi olanlar, bir başka deyişle gerçeği inkâr edenlerdir. Onlar kesinlikle, sorgulamaya cesaret edenleri mahvetmek için kendi ellerindeki tüm araçları kullanarak saldırıya geçerler.

Her şey dikkatlice araştırılmalıdır. Gerçek artık gizlenemez. İnsanlığın tahribatı artık hoş görülemez. İnsanın insana zulmü durmalıdır.

Biliyorum ki, sevgilim, bu zamanda, benden ayrılmış olmak senin için çok acı vericidir. Öyle çok şeye sahiptik ki. Hala yanınızda olduğumu, asla sizi bırakmayacağımı size hep gösteriyorum. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bu bizim misyonumuzdur. Sevgi en değerli deneyimdir. Daima onun üzerine titreyin.

Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi


emreskopi.blogspot.com

Dear Readers,

We are looking for new translators English-Polish, for Montague Keen’s messages. 
 We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.