Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 12 February 2012

12.2.2012


   February 12, 2012


Veronica, sevgilim, şu an uyananların ve dünyanızda meydana gelen şeylerin farkında olanların bir araya gelmeleri ve dünyanızı kurtarmak için gerekli olan şeyleri yapmaları gerektiği zamandır. Tamamlayacak misyonları olanlara ileri adım atma zamanlarının geldiğini gösterecek işaretler verilecektir. Bu, kabalın her şeyden çok koruduğu kan tutkularını –ki kesinlikle kendi kanları değil- tatmin etmek üzere talep ettikleri katliamdan kendi insanlarınızı kurtarmanız için bir fırsattır. Kabal’ın dünyanızı tam kontrolü ve tatmini için yalnızca önemsiz ölümlüler olarak görülen sizlerin kanlarının dökülmesi yeterlidir.

Onlar çok daha fazla savaş talep ettikleri için her gün daha fazla çılgına dönerler. Aptalca, dünyanızı ve onun içinde 


yaşayanları kontrol etmenin başka yollarını aramanın kendilerine zaman kazandıracağına inanırlar. Onlar tek başına altının istedikleri şeyleri satın alamayacağını öğrenmek zorundadırlar. Politikacıları satın almak ve kontrol etmek için kullandıkları şantaj da artık başarısız olmaya başlamaktadır. Kitleleri kontrol etmek için korkuyu ve zihin kontrolünü de kullanırlar; ki bu da başarısız olmaya başlamaktadır. Bu durum kendilerini ve gerçek niyetlerini de ortaya çıkarmaktadır. Onlar tam kontrol ve ihtiraslarını tatmin için kendi insanlarını kitlesel olarak yok etmeye hazırlanmaktadırlar.

Şeytan onların içindeki güçtür. Bugün oldukları yeri onlara O verdi. Onlar herhangi gibi görünebilmelerine rağmen kesinlikle öyle değiller. Birçok kılıflarda gelirler. Hoş sözlerine ve yanlış vaatlerine kanmayın: arkasında, onlar tümüyle aynı ve güvenilmezdirler. Asla kabına bakarak bir kitabı yargılamayın. Dikkatli bir şekilde gerçekte ne önerilmekte olduğunu inceleyin. Dostlarınızı, dünyadaşlarınızı nasıl etkileyeceğini sorun. Kan akıtma (kurban etmek için) arzularını tatmin eden ölüme giden askerler olmaya son verin. Onların bu zaman planını değiştirmelerine izin verilmeyecek: Onların zamanı doldu. Teknolojileri onları koruyamayacak. Onlar asla bu teknolojiyi önemsiz ölümlüler olarak gördükleriyle paylaşmadılar. Gerçekte, tamamen kasıtlı olarak yaşamlarınızı daha da güçleştirirler.

Onlar sizin acılarınızın ve ızdıraplarınızın ürettiği enerjide var olurlar. Yakında, size söz veriyorum, tüm bunlar sona erecek. İnsanlar tekrar gülecek, neredeyse son 2000 yılın stresi, gerilimi ve KORKUSU sona erecek. Onların dünyanızı ele geçirme planları o zaman şekillendi. Bunun içindir ki, tarihiniz tümüyle değiştirildi ve kendi gezegeninize hapsedilmiş, Dünya’nızı çevreleyen diğer gezegenlerle bağlantısı olmayan köleler oldunuz. Kim ve ne olduğunuz hakkında sizi uyarabilen her şeyi saklamak ve gizli tutmak için her çareye başvurdular. Onlar cehennem düşüncesini ve kontrol etmeye hizmet etmiş olan cezalandırmayı yaratan insanlardır. Keşke korku saçan enerjiyi ve zalimlerinizin onu size nasıl gönderdiğini anlasanız. Bu onların oksijenidir. O halde korkudan korunmalısınız. SEVGİ sizin dünyanıza geri dönecek ve insanlar barış içinde yaşayacaklar.

Biz şanslıydık, sevgilim. Gerçek sevgiyi yaşadık. İnsanın yaşamında ne kadar fark yarattığını biliyoruz. Sevgi ruha bir pencere açar. Yaşamlarımızın damarları boyunca sıcaklığını yayar. Sevgi iyileştirir, o talep etmeyendir. Bu sözleri size bizim düğünümüz için yazdığım bir şiirden yazıyorum. Bizim sevgimiz çalışmamıza devam etmemize imkân verdi. Sevgililer Günü’nü nasıl kutladığımızı hatırla. Yaşamaya çabalamanın korkunç baskısı gittiği zaman, her gün bir kez daha Sevgililer Günü olurdu.

Dünya’nızı bizim gördüğümüz gibi görebilseniz. Havanız bile kontrol edilir. Hastalıklar sizi baskı altında tutmak için yaratılır. İlaçlar daha fazla acı ızdırap ve strese neden olmak için üretilir. Tüm bunlar dünyanızın %1’lik nüfusu için yapılır. Bunun meydana gelmesine nasıl izin verebildiniz? İnsanlığın %99’u, orada olma hakkına sahip olmayan %1’in açgözlülüğü nedeniyle acı çekmektedir. Bir kez korkuyu kaldırdığınızda, onlar mağlubiyete uğrarlar. Onların karşı karşıya kalacakları insanların yargılaması olacaktır.

Biz ruhsal olarak, Dünya’daki yaşamlarınızı sürdürmek için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmanızı sağlayacağız. Merkezlerimiz sizi endişelendirebilecek herhangi bir probleme ilişkin destek ve öğüt vermek için orada olacaktır. Veronica ve ben, Kabal ortadan kaldırıldığı zaman neyin uygun olabileceğini düşündük ve planladık. Bu yılın olaylı bir yıl olacağını birçok defa ifade ettim. O Kabal’ın kontrolünü ebediyen ortadan kaldıracak değişiklikleri yapmak için fırsatlar sunar. Bunun Dünya’ya mirasınız olmasına izin verin.

Razı olunması ve kabul edilmesi beklenen yolsuzluklar hakkında konuşmakta olan cesur insanların tümüne teşekkür ederiz. Şeytan, yalnızca iyi insanlar onu açığa çıkaracak bir şey yapmadıkları zaman başarılı olur. Gerçeğin ortaya çıkması arzusu yayılmaktadır. İnsanlar ona yanıt vermekte ve açığa çıkarmaktadırlar. Yine, yanlış illüzyonlar ve umutlar yaratmak için dikkatlice ortaya atılan yanlış bilgilerden sakınmanızı söylüyorum. Bu bakmanız gereken şeylerden zihinlerinizi uzaklaştırmaya hizmet eder. Kabal bir alışkanlıklar yaratığıdır. Onlar aynı eski ve güvenilir formüllerini kullanmaya devam ederler.

Yeni Bir Şafağa giriyorsunuz. Heyecan verici mücadeleler kendilerini sunuyorlar. Sizden kolayca yapamayacağınız hiçbir şey istenmeyecek. %99 bir araya geldiği zaman, enerji çok harika olacak. Din ve ırk ile yaratılan tüm engeller ebediyen ortadan kaldırılacak. Bu, gerçekleştirmeye çalıştığımız şeydir. Birlikte yenilmez oluruz. Bu bizim fırsat penceremizdir. Suçlu/kusurlu hissetmeyin. Dört gözle bekleyeceğiniz pek çok şey var.

Sevgilim, geçmişte, bugün ve gelecekte, sen benim tek gerçek aşkımsın. Senin aşkınla dolu kalacağım, Monty.Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.