Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 26 February 2012

26.02.2012


  February 26, 2012


Bu sizin için stresli bir hafta oldu, bir ruhla çalışmak kadar sıradan aile sorunlarıyla da uğraşmaya çalıştınız. İki rolü bir arada sürdürmeye çalışmak kolay değil. Gerçeği bilenler tarafından Vatikan’ın sırlarının ortaya dökülmesini beklemesiniz bile, size beklenmeyeni beklemenizi söylüyorum. Bundan sonra hiçbir şey gizlenemez, bu günler geldi. Maskeler düşecek. İnsanların ve olayların göründükleri gibi olmadıklarını, gerçekte ne ve kim olduklarını göreceksiniz. Gezegeninizi tahrip edenler enerji değiştiği için maskelerini devam ettiremeyecekler. Yaşam onlar için çok güç olacak.

Bankacılar kendileri için güvenli cennetler kurmaya çalışarak, her tarafta uğraşmaktalar. Fareler gibi, batan gemiyi terk etmekteler. Hükümetlerinizin hala savaş başlatmayı umut etmelerine bakarak yalanlara nasıl kulp bulacaklarını görmek ilginç olacak.

Engellemeyi başardık. Engellemeye de devam edeceğiz. İnsanlar uyanıp maliyetler yükseldikçe, insanlar kendilerine yapılan aşırı taleplerle işbirliği yapmayı reddettikçe, bankalar da sizi oyuna

getirmek için evsizlik korkusu yayar. Bu problemi mümkün olduğu kadar yakın halledeceğiz. İstedikleri şey bu olduğu için, lütfen korkuya düşmeyin. Planlarımız yürürlüğe konulmaktadır. Sizi yüzüstü bırakmayacağız. Güvenmeyi öğrenin ve tereddüde düştüğünüz zaman rehberlik isteyin. En iyisini yapacağız. Dünyanız tarihindeki çok karanlık bir dönemin sonuna gelmektedir. Uyananlarınızın her biri, yeni bir ışık yakmaktadır. Bir işaret fişeği gibi hareket ediyorlar, böylece karanlığın ortadan kaldırılması için gereken değişimi getirecek enerjiyi yaratıyorlar.

Kabal’dan olanlar güvenli geçiş aramaktadırlar. Uğraşılmayı nasıl hak ettikleri insanoğluna bağlıdır. Işıkta onların türüne yer olmayacak. Sevgi Kadim Druid’ler tarafından öğüt verilen şeydi; bu onların yaşadıkları şeydi. Dünyanız yaşamın bu yoluna döndürülmektedir. Koptik (Antik Mısırlı Hristiyanlar) Kilisesi bu günlerin tek kalıntısıdır. Manipülasyon ve yolsuzluk ortadan kaldırıldığı zaman, sizin için tümüyle yeni bir yaşam yolu vardır ve herkes için bolluk vardır. Geçilecek birkaç tane daha köprü var. Daha sonra şimdiye kadar yalnızca rüyalarda görebileceğiniz gibi bir yaşamın keyfini sürmeye başlayacaksınız. Tüm hastalıklar ortadan kalkacak. Çoğu hastalık ilaç şirketlerine para kazandırmak için insan yapımıdır. Sizin için iyi olarak kabul ettiğiniz her şeyin gerçekte tam zıddı olduğunu kabul etme zamanıdır. Eğer sizin için kötü olduğu söylenen birşey varsa, bilin ki o sizin için iyidir. Bu onların sizi kontrol etmek ve ortadan kaldırmak için kurduğu şeytani planlarının bir parçasıdır. Ancak onların nüfusu azaltma planları başarısız olacak; bunlar onlar tarafından alınamayan kararlardır. Tüm insanların uyum içinde yaşamaları için çok yer vardır.

Her şey hoş bir şekilde bir araya gelmektedir. Sizden ricam, güvenmeniz ve onların yalanlarına inanmayı reddetmenizdir. Ne zaman gerekli olursa delil ya da ispat talep edin. Kontrol altında olduğunuzu gösterin. Korkmayın! Haklarınızı savunma zamanıdır.

İnsanlardan yalnızca başa çıkabileceklerine inandığımız şeyi istiyoruz. Şimdi sizden yapmanız istenilen her şey, doğumunuzdan önce özgür iradenizle anlaşma yaptığınız şeylerdir. Her biriniz yerine getirilecek bir misyona sahipsiniz. Onu sevginin bir emeği olarak görün. Yalnızca ne düşündüğünü açıkça söyleyen iyi insanları dinleyin.

Yorgunsunuz, sevgilim. Sizi destekleyecek bir aileye sahip olmak zor iştir. Şimdi çok hak edilmiş bir dinlenme zamandır. Çalışmamız daha sonra devam edecek. Dinlenebilmen için şimdi sana veda edeceğim. Senin sevginle dolu kocan, Monty.

Christmas’tan bu yana gözlemlemekte olduğum Andromeda uzay gemisi şimdi YouTube’dadır. İngiltere’nin doğusunda, Essex civarında kaydedildi.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: BDost/Emreskopi
 

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.