Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 13 January 2013

13 Ocak 2013


 MONTAGUE KEEN, 13 OCAK 2012

Karanlık varlıkların sızmaya çalıştığı,kaos ve karmaşa yaratmak için çabaladığı dönemlerdeyiz.Birçoklarınız zor zamanlardan geçiyorsunuz.Onlar çalışmalarınızı engellemek için evlerinizdeki elektrik sistemlerine kadar müdahale etmeye çalışıyorlar,insanlara bu durumu izah etmek ve anlamalarını sağlamak zor görünsede,tüm bu kargaşanın son verilmesi için çalışmalarımızı yapıyoruz.


Sevgili Veronica,şunu hatırla ki;bir çok insan çağrıldı ama çok azı seçildi.Bu kriz döneminde hep güçlü olmalısın,seçimlerinde karar verirken her zaman yardım göreceksin,güvendiğin insanların yanında olmaya gayret göstermelisin.Kabal'a dahil olanlar zekidir,onlar insanların zayıf noktalarından ve egolarından faydalanarak zihinlerini kontrol altına alırlar.Onlar çok tehlikelidir,sana ve işine saldırıya geçebilirler.Sen bu tip benzer durumlarla geçmişte mücadele ettin ve hiç şüphe yok ki,gelecekte de karşılaşacaksın,yardıma muhtaç olanlara hep şefkatle yaklaş,onlara destek göster.


Işık ve karanlık arasındaki savaş devam ediyor ve sen de tam ortasında yaşam mücadelesi veriyorsun.Bu senin uyku düzenini bozuyor ve insanlar gelecek hakkında endişe duyuyorlar.Bu sona erecek,kalbinin ve ruhunun bildiği gibi,ışık kesinlikle zaferini ilan edecek.Etrafında korkuya asla yer olmasın ve güçlü olmaya devam et.Kargaşa yaratılıyor,yiyecek sıkıntısı çekiliyor ve iş yerlerinin kapatılmasına zorlanıyor,tüm bunlar onların büyük planına dahil.

İllüminati figürleri sarsıntıya uğramaya başladı,etraflarındaki her şey değişiyor,insanlar artık soru soruyorlar ve ışığı görmeye başladılar.Propaganda makinesi artık incelenmeye başladı,insanlar kendilerine yalan söylendiğinin farkına vardılar,karanlık güçler düşüşe geçmeye başladı ve gerçekte kim oldukları ortaya çıkıyor.Işığın gücünün karşısında duramazlar ve tüm kötülükleri gözler önüne seriliyor.Yarattıkları büyük illüzyon ortadadır,sonunda insanoğlu tüm gerçekleri kendi gözleriyle görebiliyor,onlara eskiden anlatılmış olduğu gibi değil,bir kere bu gerçeği kavradığınızda önünüz tamamen açık olacaktır.

Siz gezegeninizi zorbaların elinden geri almaya başlıyorsunuz,karanlık güçler sizi ve gezegeninizi kontrol altında tutarak,mahkum ve köle hayatı yaşattılar.Hazırlıklı olun! Esas gerçekleri araştırın,kim olduğunuzu ve tarihinizi öğrenin,size öğretildiği veya dikte ettirildiği gibi olmadığını anlayacaksınız.Artık herşeyi ve herkesi sorgulama zamanıdır,siz yaşamınız ve insanlığın geleceği adına mücadele ediyorsunuz,bu şartlarda kayıtsız kalamazsınız,sizi karanlıkta bırakan,herşeyi sizden saklayan,gezegeninizi adeta izole eden bu karanlık güçleri ortaya çıkarma zamanı gelmiştir.İnsanoğlu,bu zorba yönetimden, kaostan kurtulmak ve özgürlüğüne kavuşmak için gözyaşı döküyor.Onlar sizi köleleştirerek istediklerini yaptırdılar ve sizden faydalandılar,kendilerini herşeyin üstünde gördüler ve sizlere yaşama hakkı tanımadılar.Artık onların gezegeni terk etme zamanıdır.

Bununla beraber,siz her kademede savaşı kazanıyorsunuz,onlar sizin ruhunuz,zihniniz ve varlığınıza karşı savaş açtılar ve neredeyse kazanıyorlardı ama başaramadılar.

AŞK,sizin parlayan rehberiniz olsun,AŞK vermek demektir.Yozlaşmış kötü güçler AŞK'ı anlayamaz,onlar vermenin önemini bilemezler.Ruha damgasını vuran ve silinemeyen AŞK daima yaşar.Sen ve ben bunun en güzel örneğiyiz,ölüm bile bunu söndüremez,yok edemez.
Sevgili Veronica,15 Ocak'ta ölümümün 9.yılı olacak,benim için yas tutma,ben hala senin yanındayım,sana her gün kanıtladığım gibi enerjini asla terk etmedim.AŞK'ın gücü budur,yaşamında AŞK'ın olması herşeye sahip olman demektir.Sana olan AŞK'ım her sene daha da büyüyor,çalışmalarını ve yaşamını hep destekliyorum.

Birlikte dağları yerinden oynatabiliriz,
Seni takdir eden MONTY


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.