Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 27 January 2013

27 Ocak 2013

 MONTAGUE KEEN, 27 OCAK 2013

Aydınlanmayla birlikte, sizi köleleştiren illüzyonun farkındalığına varıyorsunuz ve deneyimliyorsunuz. Işığı görüyorsunuz ve ışıkla AŞK geliyor, bu AŞK sizi Tanrı'ya yeniden bağlıyor, sizler evrensel katınıza geri dönüyorsunuz. Bu sevgi enerjisi ile bağlantı olduğunda, AŞK olan yerlerde, korku ya da hastalık olamaz, size korku teşvik edilsede, bir kez daha bilin ki;her şeye AŞK gözü ile bakın. Senin AŞK'ın üzerindeki kötü güçleri dağıtacaktır. Kendinizi sevin, bu çok önemlidir, eğer kendinizi sevmezseniz, hiç bir şeyi ya da kimseyi sevemezsiniz. 

Toplumu değiştirmek için işe önce kendinizle başlayın, sizler oturupta, politikacılara bağlı olup, onlardan bir şey bekleyemezsiniz, sonuçta onlar etrafınızda meydana gelen kaos'tan sorumlu insanlardır. Sizler bu büyük değişimin mimarlarısınız, zihinlerinizde yaşamak istediğiniz dünyayı yaratın, tüm insanların birbirini sevdiği, şiddetin ve korkunun olmadığı, barışın her yerde egemen olduğu bir dünya, bunu yapabilirsiniz. Bunun olması için her şey mevcut, beraberce yaratabilirsiniz, gücünüzü geri alın. Korkunun olduğu yerde, sevinç ve mutluluğu aşılayın ve korku kaybolacaktır. Düşünce ve eylemlerinizin saf niyetli olduğundan emin olun, böylece daha sonra herhengi bir tür acı veya saldırganlık hali için oda olmasın. Sizler yüzyıllardır süre gelen bir kabustan uyanıyorsunuz, dünyayı iyileştirebilirsiniz. Din, hükümetler, ırk v. s gibi olan tüm bariyerleri kaldırın ve özgür olun. 


Bu duvarlar sizi kontrol altında tutmak için özellikle yaratılmıştı, sizin dünyanız değişiyor ve bu kontrol mekanizmaları yıkılmak durumundadır. Mantranız şu olmalıdır: "BEN SAVAŞ DEĞİL BARIŞ İSTİYORUM, BEN AŞK İSTİYORUM". Sizler AŞK'tan ayrı düştünüz ki, her şey AŞK'tır. AŞK'a ihtiyacınız olduğunu kabul edin ve daha iyi bir dünyanın değişimini izleyin, sizlerin birbirinizi sevmeye ihtiyacı var. AŞK vibrasyonu kalbiniz ve ruhunuzda bulunmalıdır, hatırlayın ki; AŞK'ı bulmak için öncelikle siz vermelisiniz. AŞK'ın olduğu yerde,  savaş, şiddet ve hastalık barınmaz, AŞK mükemmel mutluluktur, tüm duvarlar bir yanılsamadır. Sevgi eksikliği dünyanızda yanlış olan herşeyin sorumlusudur. Aşk enerjidir, güzel bir enerjidir. Hayatınızda AŞK olduğu zaman, herşeye sahip olursunuz, kalbinizle düşünün ve kalbinizle yaşayın. 

Zihin kontrol edilir, o bir matristir. Her şey sevgidir, gerçek güç sevgi'nin gücüdür. Gerçeğin ışığı göründüğünde, sizi karanlıkta bırakan ve saklanan her şey açıklığa kavuşacak. Onlar güçlerini kullanıp, sizleri yok saymaya çalışsalarda, sonunda kaybedecekleri bir savaş için mücadele verdiler. Her ne zaman bir ruh daha gerçekleri anladığında, zincire bir halka daha eklenir ve ruhlar dünyasında sevindirici bir hal meydana gelir. Bizler yolun her adımında sizlerle birlikteyiz, ileriye doğru adımınızı atın ve sevgiyi daima yayın. Tanıştığınız yeni insanlarla bilginizi paylaşın, bir başka zihni uyandırmak ve gerçekleri göstermek göreviniz olmalıdır. Dünya'yı fethetmek için silahlara değil, sevgi ve gerçeklere ihtiyaç duyulmaktadır, sizler dünya'nın varoluşundan beri yaşadığı en büyük değişime tanıklık ediyorsunuz. Sizler karanlığı yok etmek, ışığa geri dönmek için seçilmiş insanlarsınız. 

Yolculuğun keyfini çıkarın, herkesin bu değişimde payı vardır, ışık ve sevginizi göndererek bunu yapıyorsunuz, bu hayatınızın en büyük rolüdür. Nesiller boyu sizlerden başarıyla saklanmış tüm yozlaşmış kirli işler artık açığa kavuşuyor. Sevgi ve barışın hüküm sürdüğü bir dünyada fesat ve ahlaksızlığa yer yoktur. Hiç bir ülke saldırıya uğramayacak, hiç bir insan bir daha savaş korkusunu duymayacak, sizler hepiniz ışığınızı yaymaya devam ediniz. 
Sevgili eşim dünyanın her yerinden sevgi mesajları alıyor, hepsi mutluluk, sevgi ve takdirlerini iletiyor ve bir çok ülkede birleşerek sevgi ile çalışıyorlar. AŞK'ın gücü Veronica ve beni birlikte çalışmamızı daha etkin hale getiriyor. Şunu memnuniyetle söylemeliyim ki; birçoklarınız kadim tarihinizi inceleyerek gerçekleri bulmask için doğru yolda ilerliyorsunuz, artık kim olduğunuzu ve tarihinizi bilme zamanı gelmiştir. 

Sizler neden İrlanda DNA'sının bir çok ülkede olduğunu soruyorsunuz, aslında onlar 2000 yıl önce dünyada'ki öğretmenlerdi, onlar ARYAN IRK'ıdır. Artık tüm gerçekler ortaya seriliyor, daha fazla saklanamaz ve sonsuza dek gizlenemez. Sevgi ve uyum içersinde birleşin ve değişime açık olun, bunu yapacak gücünüz var. 

Benim aşkım seni asla terk etmeyecek, seninle her zaman beraberim ve bunu da gösteriyorum sevgili Veronica, 
Seni takdir eden MONTY
Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.