Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 10 February 2013

10 Şubat 2013

 MONTAGUE KEEN, 10 ŞUBAT 2013


Kendi kararlarınıza güven duymanız ve liderlerinizin fikirlerini körü körüne onaylamamanız çok önemlidir.Onlar hep aynı senaryoyu sunarlar,sadece kelimeleri değişiktir.Onların fesat planları sizi şok etmek üzerine kurulmuştur.Bu ahir zamanlarda,Kabal kaybedeceği bir savaş için mücadele veriyor ama bu gerçeği kabullenmek istemiyor.Kabal yenilgiye uğramadan önce yapabileceği tahribatın en büyüğünü yapmaya çalışıyor fakat başarısız olacaklar.


Güvenebileceğiniz tek kişi sadece kendinizdir,bunu kendinize borçlusunuz.Dünyanızı yıkmaya çalışan kişilerin ağzından kelimeler kolaylıkla dökülür,onlar yıkıma giden yolda size gülümseyerek kılavuzluk etmeye çalışır,bu tarz insanların hareket ve cümlelerini dikkatlice gözlemleyin,böylece gerçek resim gün ışığına çıkacaktır,bu insanlar sizi kandırmak için özellikle eğitilmişlerdir ve geçmişte oldukça başarılı oldular.Fakat şimdi sizler uyanıyorsunuz ve hemen teslim olmuyorsunuz.Kabal'a bağlı bu karanlık güçler,dünyanızdaki saf ve güzel olan herşeyi sistematik olarak tahrip ettiler ve neredeyse insanlığı yok etmeyi başaracaklardı.Diğer gezegenlerden ve ruhsal mekanizma'lardan gelen büyük efor sonucunda insanoğlu hayatta kalıyor ve dünyasını geri kazanıyor.


Kalbinizden gelen sese kulak verin ki,bizler başarıyoruz,beraber olarak ışığı kucaklamak için hepinizin sorumluluk alması gerekiyor.Kendinize karşı dürüst olun,başınızı dik tutun ve ışığın zaferine tanıklık edeceğinizden emin olun.Sizi karanlıkta tutacak korkuya hiç yer yoktur.Kabal'ın kontrolü ve kozları elinde tuttuğu gözükebilir ama sizin yardımınız olmadan çark işleyemez,bu oyun'da tek bir galip varsa o da IŞIK 'tır.Yüzyıllar boyunca Kabal'ın denetimi altında tutuldunuz,onların kolayca pes etmeyeceğini defalarca söylemiştik ama artık son çırpınışlarda fayda etmeyecek.

AŞK'ın önemini anlamaya başladınız,bu sizin silahınızdır,onların AŞK'ı anlayacak kapasitesi olmadığından kaybetmeye mahkum olacaklar.Kabal bomba ve kurşun kullanarak sizleri savaşların içine çekmeye çalıştı,sizler AŞK ile yolunuza devam ediyorsunuz.AŞK ile kalbinizi açarak birbirinizle kenetlenirsiniz,eski sloganı hatırlayın"SAVAŞMAYIN,SEVİŞİN".Geleceğinize adım atarken lütfen bu gerçeği göz önünde bulundurun ve dikkate alın,dünyanızın AŞK ile parlayarak ne kadar muhteşem bir yuva olacağını algılayınız.

Kabal,yaşam standart'larınızı bilerek ve hileyle bozmaya çalışarak sizi çok büyük stres altına sokuyor,yaşamı zorlaştırmak için her yolu deniyorlar ve her açıdan saldırıyorlar.Tüm bunlar yetmezmiş gibi gizlice yeni barbarca kanunlar çıkarıyorlar,bu yasalar çok yakında kendilerine karşı uygulanacak.Yaşamınız boyunca yanlış insanlara güvenmeye teşvik edildiniz,artık kendinizi bularak bu durumdan arınıp gerçekleri görüyorsunuz.

Geleceğinizi herkesin iyi ve dünyanızın barış,güzellik ve AŞK ile dolu olacağı biçimde yaratmaya başladınız,zihinlerinizin gücünü kavrayıp ve kabul ettiğinizde iletişiminiz çok hızlı olacak,dil bir bariyer olmaktan kalkacak,Kabal'ın yarattığı sahte engellerden uzaklaşıldığında dünya'nın yaşanacak ne kadar güzel bir yer olduğunu çok iyi anlayacaksınız,bunu başaracağınızı ve gerçekleştireceğinizi kalbinizdeki sese güvenerek biliniz,her gün hedefinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz.Tüm sahte tarih ve dinleri red ettiğinizde herşeyi açıkça görürsünüz ve yaşam çok heyecan verir,onların size dikte ettirmeye çalıştığı gibi değildir.Aniden tüm zincirler kırılır ve sizler zihin,ruh ve beden olarak özgürlüğünüze kavuşursunuz,her şey billur gibi belirginleşir.

Sakın intikam peşinde koşmayın,sadece karanlık güçler bu planı uygular,siz onlardan her alanda daha üstünsünüz,sizi kullanarak asalak gibi yaşadılar,sizin yardımlarınız olmadan finansal imparatorluklarını yaratamazlardı,onların bilmediği nokta ise bu dünyayı elimiz boş terk edeceğiz,dünya'daki tüm para bizlere öbürdünya'da muhteşem bir yer satın almaya yetmeyecek.

AŞK ve IŞIĞI etrafınızdaki insanlarla paylaşın,bunu yapmaya hep gayret edin,yardım elini uzatın,daha çok kişiye ulaşın ve sevginizi yayın.Sevgilim,biz problemleri çözmek için çaba saf ediyoruz,ihtiyaç duyulduğunda komfor ve sevgi'yi veriyoruz,AŞK'ı nefes gibi veriyoruz ve alıyoruz,bu tüm gereken ışığın enerjisini yaratıyor,sevgili eşim AŞK ve IŞIK içeren bir çok e-posta alıyor,AŞK'ı paylaşmak ve birbirimize göndermek dünya'nın en harika duygusudur.
Dünya sıkıntılı ve huzursuz görünse de,AŞK olan yerde,IŞIK yükselir.Veronica ve ben,zamanın başlangıcından beri birbirimizi seviyoruz ve bu sonsuzdur.Şu anda senin dünyanda güçlü insanlar tekrar biraraya geliyor ve AŞK'ın gücüyle değişmesi gereken herşey gerçekleşecek,gelecekte dünyanı bir felaketten AŞK'ın gücü ile kurtardığın yazılacak,en büyük ve yegane silahın AŞK'tır.

Yolumuza AŞK ile devam edelim sevgilim,benim için çok değerlisin,
Seni takdir eden Monty


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.