Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 24 February 2013

24 Şubat 2013 MONTAGUE KEEN, 24 ŞUBAT 2013

BİLGİNİN KARŞISINDA KÜÇÜK BİR ÇOCUK GİBİ OTURUN, VE TÜM ÖNYARGILI EĞİLİMLERİ BIRAKMAYA HAZIR OLUN. BÜYÜLÜ DOĞANIN SİZİ GÖTÜRDÜĞÜ HER YERE GİDİN, YOKSA HİÇBİR ŞEY ÖĞRENEMEZSİNİZ. (T H Huxley)


Bugün sizlere tüm alçakgönüllüğümle soruyorum, bu zamana kadar sahip olduğunuz her şeye bakın, sözde gerçek olarak kabul ettiğiniz tüm unsurları aslında incelediğiniz zaman hayretler içinde kalacaksınız ve sizleri kontrol edenler tarafından kandırıldığınızı anlayacaksınız. Tüm dünya'da çalışmalar devam etmektedir ve doğru cevaplar bulunmaya başlamıştır, DNA'nın kanıtları eşliğinde, doğu'da belirgin bir ırkın yaratıldığı düşüncesi tamamen yanlıştır, bunlar çürütülmüştür.

Gerçekleri arayın, bu büyük yolculuğun sizi esaretten serbest bırakacağını düşünün, ayrıca insanoğlu için daha güzel bir dünya yaratılacağını anlayın. Bugünkü dünyanıza bakın, gördüğünüz herşey değişiyor, hiçbir şey yerinde saymıyor, bu dürüst gerçeklere dayalı bir toplum yaratmak için büyük bir fırsattır. Sizler ruhsal yönünüz ile tekrar bağlantıya geçeceksiniz ve aslen kim olduğunuzu bu esnada öğreneceksiniz, sizleri bekleyen çok şey var, ne kadar süreceği tamamen size bağlıdır, araştırarak gerekli tüm bilgileri almak için hazırmısınız?

Dünyanızı mahveden ve insanoğlu'na işkence edenlerden kendinizi çekin, onlar yaşam standartlarını bilerek yüksek tutarak sizi korku içersinde bırakarak kontrol ettiler.


İrlanda ileriye doğru büyük bir adım attı, daha iyi bir dünya yaratmak için sizlerin yardımını istiyor ve çağırıyor, birlikte büyük işler başarabilirsiniz, tek ihtiyacınız niyet etmek ve inançlı olmanızdır, doğru zamandayız.

Sizler insan bedenindeki ruhsunuz, bu gerçek sizleri kontrol edenler tarafından bilerek gözardı edildi. Gerçekte kim ve neler yapabileceğinizi, potansiyelinizin farkına varın. Gücünüzü geri alın, bütünün bir parçasısınız. Sizler 2000 yıldır derin bir hipnoz içinde uyutuldunuz, artık uyanma vakti gelmiştir. Kalbinizden akıp gelen AŞK ile çevrenizdekilere sarılın, uyandığınızı anlayacaksınız. Böylece hiç bir savaş ve propaganda'nın bir parçası olmadığınızı,  dünyanızın bu kirli oyunların içinde döndürülmeye çalışıldığını göreceksiniz,  bu oyun sizleri korku ve sefalet içersinde bırakmıştı.

Sizler çok tecrübeler yaşadınız, tüm geçmiş hayatlarınız boyunca yeni şeyler öğrendiniz, kendinize karşı dürüst olun, kalbinizi açın, mükemmel bir dünya yaratmak için doğru zaman ve konum içindesiniz.

Maalesef birçok insan aynı yanlışları tekrar tekrar yapmaya devam ediyor çünkü kendilerini ifade edemiyorlar. 

Gerçekleri ortaya çıkarmak cesaret ister, hazırmısınız? Karanlık güçler herkesle savaşamaz, birlikte olursanız zafer kaçınılmaz olacaktır. Bu kolay bir yol değildir, sevgili eşim bunu çok iyi bilir. Empoze edilen tüm blokajlarla uğraşmalısınız, kendinizle iyi ilgilenerek ileriye doğru adımınızı atmaktasınız. Karanlık güçler en zayıf anınızı yakalamak için tetiktedir, onlar gerçeği yok etmek için ellerindeki her gücü kullanırlar;implantasyon, ses teknolojisi, skaler enerji ve birçok yöntemler ile kendilerini koruyarak ekspoze edilmekten kaçarlar.

Kendinizi koruyun, dikkatli olun ve neye karşı mücadele ettiğinizin farkında olun. Veronica şu anda çalışmalarına devam ediyor, misyonumuzda çok önemli bir rol oynayan bir kişinin kafası karıştı ve yardıma ihtiyacı var, bağlantısını kaybetmiş gözüküyor, ona olanlar birçoğunuzu alarm durumuna geçirmelidir. O dünya'ya ışığı tekrar getirmek için mühim bir rol oynuyor, bu yüzden dünya'ya geri döndü. Yardımlarınızla tekrar güçlü ve kendini adamış hale gelecek, zira o çok genç ve kendini yenilmez olarak görüyordu.

Birbirinize destek olun, birleşin, bu"Biz ve Onlar" yani ışık ve karanlık arasındaki mücadeledir.

Rehberlerinizle bağlantı kurun, özellikle koruyucu melekleriniz sizlerin hep yanındadır, yardım isteyin, onları arkadaşlarınız olarak görün.

Ben ruh alemine geçtiğimde, Veronica'nın koruyucu meleği Albert'tan izin istedim, dünya'da olduğu gibi ruh aleminde'de takip edilecek bir protokol vardır. Ben Veronica'nın hayatına girmeden çok önce Albert kendisini Veronica'ya gösterdi, uzun yıllar sonra bir seans'ta hepimiz biraraya geldik. Sen zorlu ama heyecanlı bir hayat yaşıyorsun ve rehberliğe ihtiyacın var.

Yakında yeni bir geri çekilme daha gerçekleşecek, batan gemiyi terk etmek zorunda kalacaklar, onların kontrol sistemleri dağılıyor. Sana her zaman Vatikan'ın piramit'in en tepesi olduğunu ve o düştüğünde herşeyin yıkılacağını söyledim, birçokları bana şüpheyle yaklaşıyordu ama artık kendi gözleriyle görüyorlar, onlar tüm tahribat ve acılardan sorumludur, bunca zaman ki boş vaazleri yersizdir. 

Vatikan hiç gerçeklerden bahsetti mi? İnsanoğlu'nu forse ederken herhangi bir dürüst yol izledilermi? Vatikan'ın üzerinde gerçeğin ışığının net bir şekilde parlamasının zamanı gelmiştir.

J Edgar Hoover demiştir ki...

KARŞI KARŞIYA KALDIĞI KOMPLO ÖYLESİNE KORKUNÇTU Kİ, BİREY BUNUN GERÇEK OLDUĞUNA BİLE İNANAMADI.

Kabal hiçbir zaman uyanmayıp, komplo teorilerini açıkça göremeyeceğinizden çok emindi, gözlerinizi açmaya çalışan insanlara saldırılarda bulundular. David Icke hayatını bu işe adadı ve dünyanın her yerinde birçok insan gerçekleri bulmanız adına çalışmalarına devam ediyor.

Gerçekler sizi serbest bırakacak, bunu aydınlanmaya ve özgürlüğe giden bir yol olarak düşünün. Birbirinize sevgi ve ışığınızı yollayın, birlikte olun ve hiç birşey sizi durduramayacak.

Sevgilim, sen bir çok şeyin üstesinden gelmek için çalışıyorsun, biliyorum kimi zaman çok zorlanıyorsun, ekibindeki herkesi koruyor ve gözetiyorsun ve başaracağını biliyorum. İşte benim kızım!

Seni her zaman takdir eden MONTY


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.