Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 17 February 2013

17 Şubat 2013


 MONTAGUE KEEN, 17 ŞUBAT 2013


Sevgilim, Vatikanın düşmek zorunda olduğunu sana yıllar önce söylemiştim şimdi görüyorsunuz. Bu beklediğiniz zamanın geldiğinin bir işaretidir. Bu piramidin en tepesinde oturan ve dünyadaki kargaşadan sorumlu olan bir sistemdir. Düşüş çok büyük bir boyutta gerçekleşiyor, her ne kadar çocuk istismarı önemli bir rol oynasa da aslında para her şeyin sonunu getiriyor. Büyük bir çoğunluğunuz Vatikanın para ve savaşları kontrol ettiğinin farkına varamadınız. Vatikanın eylemleri yüzünden hayatını kaybeden insanların sayısını bilseniz şoka girerdiniz. Tarih boyunca ki karanlık hareketleri ve yanlış yönlendirmelerin ortaya çıkarılmasının anlaşılması yıllar sürecek. Tüm gerçekler ortaya serilecek. Üzücü olan nokta ise bir çoğunuzun beyinlerinin yıkanması ve ceza alma korkuları yüzünden hala Vatikan hakkındaki eski düşüncelerine sarılmasıdır.


Vatikan yıllar boyunca insanlara korku aşıladı, para konusundaki yozlaşmış yöntemleri bir çok yaşamı mahvetti şimdi artık insanoğlunun Vatikanı yargılamasının zamanı gelmiştir. Tüm insanlığı kontrol eden ve yoksulluğa iten bu sistemin sonuna gelinmiştir. Onlar asırlar boyunca sizlere yaptıklarının cezasını çekecekler, tanıklık edeceğiniz olay sevimsiz olacak fakat evrendeki gerçek yerinizi almak adına dünyanız üzerindeki bu değişiklik gerçekleşmek zorundadır. Birçoğunuz üçüncü boyut yaşama tarzınızı bırakmakta isteksizsiniz, siz hala egonuzun esirisiniz ve haksız olarak para kazanmanın peşindesiniz. Açgözlülük yüzünden birçok insan kolayca yozlaşma içerisine girebiliyor ve tuzaklara düşebiliyor, para hırsıyla bir insanın ruhunu satması gerçekten çok aptalca oluyor.

Sevgilim, bu hafta senin takımında aynı senaryonun uygulandığını görmek seni çok korkuttu, güvendiğin bir kişi maalesef tuzağın içine düştü, bunu yaparak eline hiçbir şey geçmediği gibi ne büyük bir hata yaptığının da farkında değildi. Bunu bir gerileme olarak görme, dünya üzerindeki hiçbir kuvvet bizim misyonumuzu durduramayacak, ekibimizde ego ve kibire yer yoktur. Karanlık taraf kullanabileceği herkese ulaşmaya çalışıyor, problemler yaratarak dünyaya ışığı yaymaya çalışanların önünü kesmek istiyor. Her zaman temiz bir vicdan ile hareket et, gerçekleri anlat, titreşimini olabildiğince yüksek tutmaya özen göster. Etrafındaki insanlardan sevgi ve yardımını esirgeme, hep birlikte barışın hüküm süreceği bir dünya yaratıyoruz.

Sevgili arkadaşlarım, savaş başladı, büyük değişimlerin gerçekleşeceği bir dönem içerisindeyiz. Siz kazanan taraftasınız, tüm yozlaşmış kurumlardan kurtularak gezegeninizi yeniden geri alacaksınız. Geleceğe güvenle bakın, çabalarınızın karşılığını alacak ve bunun keyfini çıkaracaksınız. Doğruluk, dürüstlük ve saygı yeni standartı belirleyecek etkenlerdir. Cesaretli olun, Işığınız ve sevginiz sizin rehberiniz olsun. Eski düzen artık yoldan çıkmıştır ve saf dışı edilecektir, kutlama zamanı gelmiştir.

İrlanda da yaşananlar takdire şayandır, insanlar haklarını savunuyor ve güçlerini yeniden kazanıyorlar. Onlar neler yapılması gerektiğinin en güzel örneğini sergileyerek erdem ve asalet ile işlerini yapıyorlar. Aryan Irkı direnişe başladı, onlar birbirlerinin evlerinde toplanarak sessizce planlarını konuşuyorlar, büyük bir güvenle çalışıyorlar.

Üçüncü boyut dünyasındaki korkuyu terk edin, o artık işlemiyor, sizler artık akıllandınız, aynı tuzağa düşmeyeceksiniz. Artık o çökmüş sistemi desteklemeyi kabul etmiyorsunuz. Hep birlikte önünüzdeki aydınlığa çıkacak ve refaha kavuşacaksınız. Ruhlar alemi sizin her adımınızda yanınızda ve ışığa giden yolda tüm desteğini vermektedir. Ruhsal yönünüzle bağlantı kurmak için kendinize zaman ayırın, evinizde sessizce yapın. Biraz efor sarf ederek ruhunuza bağlandığınızda tüm hayatınız değişime uğrayacaktır.

Din kisvesi altında cesaretiniz kırılarak sizin aslında bir ruh varlığı olduğunuz unutturuldu. Sizler esasen negatif enerji bombardımanına tutulmuş çok güçlü ruhsal varlıklarsınız. Şu anda bile hala karanlık güçler tarafından aynı etkilere maruz bırakılmaya çalışılıyorsunuz, güçlü olun ve size yüklenmeye çalışana direniş gösterin. Sesinizi bulun!

Sevgilim, zor bir gün geçiriyorsun, ihanetle uğraşmak ve özellikle bunun senin dünyandaki birinden gelmesi üzücü oldu, ama bu onun kendi seçimiydi ve açgözlülüğü tercih etti. Ona bir şans verilmişti fakat o berbat bir şekilde başarısız oldu. Devam et sevgilim. Misyonumuz devam ediyor. Biz başaracağız.
Seni her zaman takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.