Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 21 April 2013

21 Nisan 2013

MONTAGUE KEEN, 21 NİSAN 2013


Dünya'ya dönüşünün yıldönümü olan bugünde, sana ailenle çok özel bir gün geçirmeni diliyoruz. Sen, şefkatli ve destekleyici ailen ile birlikte kutsandın sevgilim. Ben, bir parçası olmaktan dolayı mutluyum. Onlar benim ruh ailem.


Dünya'nızdaki kaos'u izliyoruz. Kabal, çaresizce kontrolü elinde tutmaya çalışırken dikkatsizce davranmaya başladı. Çünkü insanlar şimdi uyanık ve tetikteler, onlar artık bu kadar kolay kandırılamayacaklar.

Amerika'lı insanlar cesaretlerini gösterdiler. Onlar henüz deneyimlediklerinin DELİL'LERİNİ açığa çıkardılar ve Boston'da onlara neler yaşandığını anlatan, resmi kaynaklardan açıklananları kabul etmemeyi seçtiler. Bu,gerçeğin peşinden koşmak adına büyük bir adım oldu. Şimdi kendinize TV ve gazetelerin neden gerçeklerle ilgilenmediğini sormalısınız. Neden otoriteler hala olayların kendi versiyonlarının doğru olduğunda ısrar ediyorlar? Onlara bir daha nasıl güvenebilirsiniz? Açıkça bellidir ki, onlar; sizi karanlıkta ve kontrol altında tutmak için bir propaganda aracıdır.


Çok yakında bir zaman gelecek, insanlar sözüm ona açıklanan "HABERLER"i kapattıkları zaman, sizler Kabal'a artık kukla olmadığınızı göstereceksiniz, sizlerin önüne koyduklarını itaatkarca kabul etmeyeceksiniz. Sizler kendi hayatlarınızın sorumluluğunu alıyorsunuz ve bir koyun gibi davranmadan, Dünya gezegenini ele geçirmeye çalışanların emirlerine uymuyorsunuz.

Birlik içinde olup, sesinizi yükselttiğiniz zaman, bir özgürlük deneyimleyeceksiniz ve amacınızın devasa büyüklüğünü anlayıp, başka hiçbirşeyin öneminin olmadığını farkedeceksiniz. Şüphesiz, sizler doğru yolda olduğunuzu bileceksiniz ve bu yüzden bu zamanda Dünya'da bulunuyorsunuz. Sizler güce sahip %99'luk bir kesimsiniz ve ele geçirilmeye HAYIR diyorsunuz. Sizin doğal hakkınızı neden zorbaların eline teslim edip,onların önemsiz köleleri haline gelesiniz ki? Onlar, sizin gerçeğin ışığını görmeniz için yardım almadığınıza gerçekten inandılarmı?

Dinlerin yozlaşmasını ortaya çıkarmak için büyük efor sarfedildi. Zihin kontrolüne dayalı korku salma en büyük silahları oldu. Herşeyden önce, Dinler'in gerçekte nasıl oluştuğunu kendiniz araştırdığınız zaman, onların hikaye'lerinin bir sürü yalandan oluştuğu açığa çıkmaktadır. Dinler ortadan kalktığı zaman, insanoğlu biraraya gelecek ve bu şekilde yaşayacaklar. İnsanlardan çalınan herşey geri döndürülecek ve herkes tarafından paylaşılacak. Kalbinizin derinliklerine gidin ve sonra doğru yolu seçeceğinizi bileceksiniz. Aşk ile rehberlik alacaksınız ve bu herşeye bakış açınızı ve algınızı değiştirecek. Sahte realite ortaya çıkarılacak ve atılacak. İnsanlık gerçek ve ışık içersinde birleşecekler. Her şey ifşa edilecek ve sizler gezegeniniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve insanoğlu'nun yaşaması için nasıl yaratıldığını anlayacaksınız. Sizler, mümkün olan herşeyi öğreneceksiniz, bilgiler bol bol miktarda herkes için serbestçe mevcut olacak. Bu sadece bir eğitim sorusudur. Bir kez tüm gerçekler yerleştiğinde ve tüm yozlaşmışlıklar ortadan kaldırıldığında, stressiz ve geçim sıkıntısı olmadan Dünya'da yeni bir yaşam yolunu benimseyeceksiniz.Bu, hiç bir zaman bugün ki gibi düşünülmemişti.

Savaşlar, popülasyon'un itlafı ve sizleri kontrol edenlerin zenginliklerini yaratmak için kışkırtıldı. Parazitler gezegeninizi terk ettiği zaman, ölüm için bu sözde nedenler ile oluşan etkenler yok olacak. Sizler, yeni parlak bir gelecek ile yüzleşiyorsunuz. Bilgilerinizi ve uzmanlıklarınızı paylaşarak barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir Dünya yaratmak için biraraya gelmeniz sizlerin elindedir. Sizlere, doğru zamanda kendilerini göstermek için can atanlar tarafından yardım edilecektir. Bana güvenin, sizler bu gayreti gösterirken yanlız değilsiniz. Ruhen biliyorsunuz ki, bunu yapabilirsiniz. Bu zamanda Dünya'da olmak için seçildiniz. Geleceğe bakın, geçmişe değil, geçmiş bitti ama gelecek sizin yeni başlangıcınız olacak. İnsanoğlu bu an için çok uzun zaman bekledi. Her an'ın tadını çıkarın.

Gelecek için hazır olmanın zamanı gelmiştir. Gerçeklerle zırhlanın, kendinizi eğitin ve böylece doğru kararları vermek için donanımlı olacaksınız.

Gıda üretimi en büyük önemi taşımaktadır. Hidrofoniklerinize bakın, toprağınızın büyük bir kısmı kasten kirletilmektedir. Herşey için bir yol bulunur. Hangi yolu seçeceğinizi bilmek için kendinize sorun. Biz sizlere rehberlik edeceğiz.

Suyun önemini anlamak gerekmektedir. Bu da kirletilmektedir. Tüm bunları doğru hale getirmek kısa bir zaman alacaktır. Sadece, bunun yapılacağına güvenin. Yardım hazırdır.

Sen, şimdiye kadar bir çok şeyin üstesinden geldin. Mümkün olabilecek her yoldan saldırıya maruz kaldın ama seni silmeyi başaramadılar. İnsanoğlu güçlü bir canlı türüdür, o hayatta kalmak için yaratılmıştır. Sen tüm gerçeklere ulaşınca bunlar açıklığa kavuşacak.

Benim sevgili eşim bugün 76.yaşını kutluyor. Onun konuklarını karşılamak için hazırlanması gerekiyor, böylece lütfen bugünlük bitirmemiz gerektiğini anlayışla karşıla. Eşim garanti ediyor ki, İrlanda'lı insanların yaptıkları hakkındaki bilgiler senin için mevcut olacak ve böylece kendin çalışabilirsin. Hatırla... beraber başaracaksınız!

Veronica, sevgilim, özel gününün keyfini çıkar. Bizler, ruhen seninle birlikteyiz.

Aşkımız seninle birlikte. Seni takdir eden, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

No comments:

Post a Comment

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.