Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 28 April 2013

28 Nisan 2013


MONTAGUE KEEN, 28 NİSAN 2013


Barışa duyulan istek ve sevginin dönüşü kalplerde ve zihinlerde en baştaki yerini alırken büyük uyanış genişliyor ve gücünü kazanıyor. Her biriniz çok önemlisiniz, sizin ve gezegeninizin geleceği bu zamanda atacağınız adımlara bağlı durumdadır. Gezegeniniz sizi yöneten karanlık enerjilerden temizlenmiştir ve onların zamanı sona ermiştir.

Şu anda karanlıktan olanlar ile aralarına mesafe koymayı arzu edenler bulunmaktadır, onlar saklı olan her şeyin açıklığa kavuşmasını istiyorlar, birçokları baskı altında konuşmalarına engel olunuyor. Karanlık güçler erkesi kontrol edemez, sadece televizyon ve sözüm ona gazeteler tarafından hükmedilenler akılsızca ve soru sormadan her şeyi kabul edenler ve televizyonun kendilerine sunduklarını benimseyen insanlar bu şekilde yaşamaktadırlar.


Her biriniz gerçek olarak kabul ettiklerinizin sorumluluğunu almak zorundasınız, sizler kukla değilsiniz, zihinleriniz var ve onu iyi bir şekilde kullanın. Savaşa HAYIR diyin ve diğer ülkeleri işgale HAYIR diyin. Diğer insanların sizin korumanıza ihtiyaçları var, size daha önce geçmişte söylediğim gibi tüm bunlar ele geçirmek üzere yapılmış olan PLANIN bir parçasıdır. Akılsız insanlar kabal tarafından ortaya konulan gerekçelere inanıyorlar ve dolayısıyla onlara ülkelerin yıkımında yardımcı oluyorlar. Sizler kesinlikle bunun gerçekleştiğini kendiniz görebilecek kadar bir zekaya sahipsiniz ki bu apaçıktır. Buna uyandığınız zaman ölümler sona erecek ve barış geri dönecek.  Günümüzde insanlar daha önce hiç olmadığı gibi kontrol ediliyor, hiç bir özgürlüğünüz yok, sessiz kaldığınız ve olana razı olduğunuz için bunlar gerçekleşmektedir. Uyur gezerlik içerisinde soyunuzun tükenmesini gerçekten istiyor musunuz?

Sesinizi yükselterek konuşun artık sersem kuklalar olmayı kabul etmeyin, sizler güçlü birer ışık varlıklarısınız, gerçeğin ışığının pırıl pırıl parlamasına izin verin, diğerlerine yol göstererek onlara rehberlik edin.  İhtiyacınız olan tüm yardımı alacaksınız. Sadece sormanız yeterli ve verilecektir. Kendinize güvenin, başarabilirsiniz.

Size söylenmiş olan kim olduğunuzdan ziyade siz kendinizin farkına varın. Başaracağınıza inanın ve başaracaksınızdır. Bu kendinizin kim olduğu ve kendi gücünüze inanmakla ilgili bir sorudur. Şimdi çok komik görünen ve çok açık olan propagandalara inanmayı bitirin. Zihinlerinizde korku yaratmak için yapılan denemelere gülün ve sizin önünüze koyulmak istenenlere berrak gözlerle bakın. O zaman ve sadece o zaman sizin akli olarak olduğu kadar fiziksel açıdan da hapseden prangalardan kurtulmayı başarabileceksiniz. Özgürlüğünüzü geri almanın zamanı geldi. Kendi hayatınızın kontrolünü elinize alın ve gerçekte olduğunuz gibi spiritüel varlıklar haline gelin.

Rehberlerinize ve yardımcılarınıza kendinizi açın, onlar rehberlik için sizin çağırmanızı sabırsızlıkla bekliyorlar. Kalpleriniz size klavuzluk edecek. Böylece sadece kalp ve ruhlarınıza güvenin ve yolunuz belirgin hale gelecek.  Bu, yaşamlarınızda çok önemli bir zaman dilimidir. Hatalar yapma lüksüne sahip değilsiniz. İnsanoğlu kontrolü yeniden ele geçirene dek bir araya gelecek ve bunun için her zaman birlik içerisinde olacaklar.

Ruhsuzlar ayrılacak ve sizi huzur içerisinde bırakarak tüm insanlar arasındaki barış ve uyumu düzeltip yeniden kurmak için yol açacaklar. İnsanların hayatlarının ne tarafından kontrol edilmiş olduğuna bir bakın : PARA. Mali sistemi kim icat etti?  Onların zihinlerinde ne vardı? Kesinlikle insanların üstün yararı için değil sadece onların yaşantılarını yıkmak adına hizmet etmişti. Bundan böyle insanlar paraya bir köle gibi gereksinim duymayacaklar, paranın amacı insanoğlunu köle haline getirmekti. Çocuklarınızın bu esaretten özgür olarak büyümelerini garanti altına alın. Tüm kontrollere karşı meydan okumanın ve onların gerçekte kim olduklarını görmenin zamanı gelmiştir.

Gözlerinin içine bakın ayrıca vücut dillerini de not edin, sizi kontrol edenleri anlattıkları belli ki DOĞRU DEĞİL. Yakında onlar yalanlarının artık işe yaramadıklarının farkına varacaklar. Onlar kendilerini o kadar ifşa olmuş hissedecekler ki bundan böyle fonksiyonlarını yerine getirmeye güçleri yetmeyecek. Bu bu kadar basittir. Size başka bir savaşı kabul etmeniz için yaptıkları baskı adına ileri sürdükleri hikayelere gülün. Onlar sizin zekanıza itibar etmezler, sizi hala emirlere itaat eden kuklalar olarak düşünürler. Bunun böyle olmadığını gösterin, kendinize inanın.

Sizi kendi ruhsal yönünüzle bağlantıya geçirecek rehberlik verecek spiritüel kitaplar okuyun, doğru yönde olmak için sadece bir işarete ihtiyacınız var ve iyi olacaksınız. Bu tarz kitaplar sezgilerinize güvenmenize yardımcı olacak, daha sonra gerçek kimliğinize kavuşacaksınız. Bugün bildiğiniz üzere zaman kavramı giderilmiştir. Bu size çevrenizdeki dünyayı keşfetme ve eğlenme özgürlüğü verecek. Hatta yaşlanma da zihin ile kontrol edildiğinden ne hale gelmeniz bekleniyorsa onu nasıl kendiniz kontrol edeceğinizi düşünmeden o hale geçmeye meyillendiniz.

Dünyadayken kendimi hiçbir zaman yaşlı görmedim. Yaşlılık girmeye istekli olmadığım bir ruh haliydi, böylece hayatımı diğer tarafa geçene kadar doya doya yaşadım. Kendi hayatınızın kontrolünü elinize almayı öğrendiğiniz zaman bu sizin için de bir yaşam biçimi haline gelecek. Kontrolü geri aldığınızda tüm yaşamınız daha iyi bir şekilde değişecek. Bunun için bir savaş olmayacak, sadece kalplerinizdeki sevgi ve kendinize olan güvenle birlikte yapmanız gerekenin bu olduğunu bileceksiniz.

Sevgili eşim ve ben, onun doğumgününü kutlayan herkese teşekkür etmemizi sağlayan bu fırsat için minnettarız. Birbirinize sevgi gönderin bu yapılması gereken bir durumdur. Aşk her gününüzü aydınlatsın ve parlatsın ve dünya üzerinde yaşayan herkesin hayatına canlılık getirsin.

Sevgilim, endişelenme her şey güzellikle yerini alıyor, zamanlama doğru olduğunda sana rehberlik edeceğiz. Yapılması gerekli olan şey yapılacaktır!

Sevgilim, her zaman senin yanındayım. Seni takdir eden Monty.

VERONİKA’DAN BİR NOT

Bana İrlanda'daki insanların neler yaptıkları hakkında bilgi vermem istendi. www.montaguekeen.com web sitesi ana sayfasından bazı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.