Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 5 May 2013

5 Mayıs 2013MONTAGUE KEEN, 5 MAYIS 2013

Birçok insan bu zamanda halka açılan bilgilerin getirdiği koşullar karşısında zorluklar çekmektedir. Şimdi gizli tutulanlar ifşa olmaktadır. Hükümetleriniz kasten sizleri karanlık içerisinde bırakmış ve kontrol altında tutmuştur. Evet aranızda diğer gezegenlerden olan varlıklar bulunmaktadır, birçoğu sizlerle birlikte yaşamayı seçti, böylece size ışığa giden yolda önderlik yapıyorlar ve karanlık güçlerin empoze ettikleri ağır yükten kurtarıyorlar.  Dünyanın nüfusu karanlık güçlerin ele geçirmesini önlemek için fazlasıyla arttırılmak zorunda kalındı. Karanlık güçler aşılama, ilaçlama ve soluduğunuz hayatı ve yediğiniz yiyecekleri değiştirerek nüfusu katletmek için çeşitli metotlar kullanarak buna karşılık verdi. Bu yüzden, bu bilginin anlaşılması çok önemlidir. Etraflıca araştırma yapmadan hiçbir konuda anlaşma yapmayın, ihtiyacınız olan tüm bilgi herkese serbest olarak mevcuttur.


Karanlık güçler, onların emirlerine körü körüne itaat eden bir koyun gibi olmanızı istiyorlar, siz ve yalnızca siz kendi hayatınızdan sorumlusunuz.  Onlar gündemi zorla kabul ettirmeye alıştıklarından dolayı sizler bu sorumluluğu politikacılardan ve tıbbi uzmanlardan geri almak zorundasınız. Dünyadaki her şeyi kontrol eden on üçler şimdiye kadar başarılı oldular. Onlar kendi yeni dünya düzenlerini yaratmak için her yolu kat etmeye hazırlardı. Onlar kendi çıkarları için her durumda oynama yaparlar. Onlar her türlü haber bilgilerine ve eğlence sektörüne sahipler ve tüm bunları kitlelerin ZİHİN KONTROLÜ için insafsızca kullanırlar. Bu hileden kendinizi serbest bırakarak desteklemeyi kabul etmemek sizlere kalmıştır. Artık hepinizin kontrolü ele almanızın zamanı gelmiştir, kendi yaşamınızla ve hayatı size bağlı olanlarla başlayın. Diğerlerinin resmin tamamını görmelerini sağlayacak ve yardım edecek tüm bilgileri serbestçe paylaşın. LİDERLER olun, gündeme boyun eğen kendi sonlarını hazırlayan akılsızlar olmayın.


Sizden birçok kez meditasyon yapmayı öğrenmenizi istedim.  Daha sonra direkt olarak üçüncü şahıs katılımı olmadan herhangi bir bilginin size uygun olup olmadığına muktedir olacaksınız.  Mükemmel meditasyona ulaşmak zaman alır, fakat bunu yapanlar deneyimlerinden ve kazandıkları bilgiden oldukça fazla yarar sağlarlar. Ruhlar alemi size yardım ve rehberlik edecek. Biz hazırız ve size yardım etmek için hevesliyiz.

Kilise ve devletin zorla yüklediği kısıtlamalardan kendinizi serbest bırakın, zihinleriniz sizindir ve sadece size aittir. Onu kendi menfaatiniz için kullanın. Eğer onlar uyanmanızdan korkmamış olsalar ve zihinlerinizi kullanarak size neler yapılmış olduğunu görmeseniz neden sizleri kontrol edenler tarafından entelektüel seviyenizi düşürmek için zihinlerinize birçok şey yapılmış olsun. Varlıklar olarak sizi kontrol eden ve yönlendirenlerden çok daha muazzamsınız. Onlar bu gerçeğin farkına varacağınızdan ötürü korku içindeler. Onlar SİZDEN KORKUYORLAR.

Sizi kontrol edenler SEVGİYE duyarlı değillerdir, onların merhametleri yoktur, böylece bilinçsizce öldürebilirler. Onlar sürekli olarak sizin asla şüphe etmeyeceğiniz yeni öldürme yolları bulurlar, sizler sevgiye karşı olan yeteneğinizin ve yaşayan tüm canlılarla olan bağlantınızın en büyük silahınız olduğunu anlamak zorundasınız. Sevgi günü kurtaracaktır. SEVGİ onların karanlığını ele geçirecek çok güçlü bir enerjidir. Bu yüzden onlar bunu tahrip etmeye çalışıyorlar, onlara göre para ve dünya malı sevgi ile eş değerdir, diğer yandan siz sevginin yaşamı değerli kıldığını biliyorsunuz. O sizi yükseltir ve kucaklar. Sevgi sizi içine çeker, mutlu eder ve gerçekleşir. Etrafınızdaki her şeye sevgiyle bakın ve hayatınızdaki kalitenin fazlasıyla gelişmeye başladığını göreceksiniz. Sevginin olduğu yerde saldırıya yer yoktur.

Dünyanın kendisi de bu durumu anlamanıza yardım etmeye çalışmaktadır. Ona yapılmış olanlardan dolayı dünya da yaşar ve acı çeker, o sizinle bu durum için iletişim kurmaya çalışıyor. Dünyanı korumaya ve özen göstermeye ihtiyacınız var, o sizlerin hayatına yiyecekler, bitkiler ve ağaçlarla destek veriyor. Dünya sizin vahşi yaşamınızı üstleniyor, onun sevilmeye ve bakılmaya gereksinimi vardır. Her şeye sevgiyle yaklaşın ve davranın, karşılığı gelecektir. Birbirinize yardım ederek insanoğlu hayatta kalacak. Dünya gezegeni bir kez daha yaşayan evren ile yeniden birleşecek. Bu sizin en büyük maceranızdır.

Hayatınızdaki tüm kısıtlamalara gözlerinizi tamamen açarak bakın. Onlar hakkında ne yapabileceğinizi sorun, sizi köleleştiren tüm kanunları hiçbir soru sormadan neden kabul ettiğinizi sorun. Sorular cevaplanmak durumundadır, nedenler medeni ve saygılı bir yol ile talep edilmelidir. Bu İrlanda’da yapılıyor, diğerlerinin bu örneği takip etmemesi için hiçbir sebep bulunmuyor. Bir yerden başlanmak zorundaydı, böylece neden bir ülkeye karşı dünyadaki yapılmış olan en büyük günah yolu açmasın.

İrlanda’nın gerçek tarihi Vatikan’da gizlidir, bu açığa kavuştuktan sonra dünyanızın asıl tarihi hepiniz için neredeyse 2000 yıldır ilk kez mevcut hale gelecek. Bunun sonsuza kadar gizlenmesi mümkün değildir. Gerçeklerin ortaya çıkmasının ve insanoğlunun gerçek ve ışığa doğru ileri adım atmasının zamanın gelmiştir. İnsanoğlunun bilmesi ve anlaması için gerekli olan her şey eskiden biliniyordu. İnsanlar doğa ile iç içeydiler, onlar gezegenin nasıl çalıştığını ve diğer gezegenlerle bağlantı kurulduğunu anlamışlardı. Daha sonra yozlaşmışların felaket getiren bir toplantısı sonucunda insanoğlunun kontrolünü ele almak ve dünya gezegenini ele geçirmek için planlar yapıldı. Tüm gerçek ve ışıktan olanlar imha edildi, insanoğlunun esareti başladı ve bugüne kadar devam etti.

İşte sizin göreviniz; siz dünyaya gerçek ve ışığı eski haline getirmek için geri döndünüz ve bunu yapacaksınız, bu barışçıl yoldan yapılacak. Sevgi sizin rehber ışığınız olacaktır. Bu kararları alma zamanıdır, doğru kararlar insanoğlunun ve dünya gezegeninin yararına olacaktır. İnsanlığa yapılan hain saldırılar bir an önce durdurulmak zorundadır. Sevgilim, hayat şu anda zor, sakin kal ve kontrollü olmaya çalış. Seni korkutmak için birçok şey yapıldı, neden oldukları gör, seninle birlikte olanlar yüzde yüz bir şekilde yanındalar, koşullar senin endişe etmen ve üzüntü içerisinde olman için yaratıldı ama sen onların üstesinden gelmek zorundasın. Netice tüm beklentilerin üzerinde olacak, sonra sen yol boyunca çekmiş olduğun tüm sıkıntıları çarçabuk unutacaksın.

Dünyanız için çok kritik bir dönemdeyiz, sakin olun ve üçüncü dünya savaşını çıkarmak için ortaya konulan eforlara ve sahte bilgilere yanaşmayın. Siz BARIŞ istiyorsunuz, SAVAŞ değil! Barış içerisinde birlik olun, sizler yüzde doksan dokuzluk bir kesimsiniz ve bunu asla unutmamak durumundasınız. Sesiniz var öyleyse bunu kullanın. Bizler ruhen sizlerin yanınızdayız, böylece sizler yalnız değilsiniz.

Tabiatın sizlere sağladığı her şeyden minnettar olun, bahar zamanı yeni başlangıçlar zamanıdır. Bu insanoğlunun YENİ BAŞLANGICIDIR, ileriye doğru güvenle adımınızı atın çünkü sizler doğru yoldasınız.

Sevgilim, ben hala yanında olmayı seni rahatlatıp destek olmayı isterdim, sadece bir düşünce uzaklığındayım. Seni asla terk etmeyeceğim. Sevgi var olur. Benim sevgilim.

Seni takdir eden Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.