Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 19 May 2013

19 Mayıs 2013


MONTAGUE KEEN, 19 MAYIS 2013

Bu aralar, Kabal'ın nasıl herşeyi göze alan bir hal içersinde olduğu, şimdi herkes tarafından apaçık bilinir hale gelmiştir. Onlar, Dünya'nıza ışığı getirme arayışında olanlara her açıdan saldırıyorlar. Farkında ve uyanık olun. Onlar, yaşamları için mücadele veriyorlar ve böylece planlarını sorgulamak isteyen herhangi bir kişiyi mahvetmek isterler. Korku ve cehalet yoluyla hala ışığı görmeyi rededenler için zaman tükeniyor. Dünya'daki yaşam ile ilgili büyük kararlar almaya ihtiyaç vardır. Değişimler meydana geliyor, başlangıçta hafifçe ama onlar yakında ivme kazanacak, bu yüzden doğru yolda olmanız gerekmektedir. Karanlık Olanlar'ın kaybedecek çok şeyi var: Öte yandan, siz kazanacak herşeye sahipsiniz. Bankaların, dinlerin ve hükümetlerin kontrolü olmadan bu insanlar nerede olabilir? İnsanoğlu tam potansiyeline yeniden kavuştuğu zaman, her şey mümkündür. Evreninizin nasıl çalıştığının bilgisine ulaştığınızda, insanlık korku ve engelleme olmadan hayatını tüm bilinciyle dolu olarak yaşayabilir.


Hergün, yozlaşmışların açığa çıkarıldıklarını görüyorsunuz. Bu dev dalga durdurulamayacak. Tüm suçlu olanlar ortaya çıkarılacak ve kaldırılacak. Gelecekte, gezegendeki her insan saygı ve itibarla ele alınacak. Bir daha asla ayrımcılık yapılmayacak ve kabul görmeyecek, buna son verilmek zorundadır ve bitecek. Birlikte bunu gerçekleştirebilirsiniz ama önce bu isteğe sahip olmanız gerekmektedir. Düşünce gücü ile bir çok şey başarılabilir. Kendinizde deneyin. Siz hiç bir zaman kendiniz için düşünmekte cesaretlendirilmediniz. Şimdi öğrenme zamanı gelmiştir. Asla ve asla, bir başka insanın güvenine ihanet etmeyin. Bir gün, hiçbir para miktarı, mevki veya güç verdiğiniz zararı karşılamaya yetmeyecek. Ayrıca incineceğiniz korkusuyla asla incitmeyin. Herkese, kendinize yapılmasını görmek istediğiniz bir biçimde saygıyla yaklaşın.


Yüksek benliğiniz ile bağlantıya geçin, o sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Her zaman zihninizi anlamsız konuşma seli ve endişelerle yaşamınızı bombardımana uğratanlardan serbest bırakmaya çalışın. Onlar sadece sizin uyanmanıza engel olmak için orada bulunurlar. Tüm bunlar sizi çok meşgul eden kontrol sistemi planının bir parçasıdır ve siz üstesinden gelmeye çalışırken, durup hayata açıklıkla ve sizi esaret altında tutmak için nelerin yapılmış olduğuna bakmaya zaman bulamazsınız. Siz tüm bunların hayatın bir parçası olduğunu görmeyi kabul ettiniz.
Fakat bu değildir, bu Kabal'ın sizin için yaptığı planın bir parçasıdır. Bunu normal olarak onaylamak durumunda değilsiniz.

Kendilerine yönlendirilmiş tüm psikolojik saldırılarla başa çıkmaya çalışanlara karşı anlayışlı ve destek olun. Kabal merhamet göstermez. Vahim zamanlarda yaşıyorsunuz. Kendinize inanın ve her zaman her şeyin daha iyi olması için dürüst ve ahlaklı bir şekilde davranın. Büyük değişimlerle umutsuzca başa çıkmak için mücadele etmeye çalışanlardan ümidinizi kaybetmeyin: Bir gülümseme ve bir yardım eliyle orada olun.

İnsanlar her türlü görünüşle gelirler: Bazılarının niyeti iyidir ve şüphesiz bazılarının değildir. Kime güveneceğinize dikkat edin. Yanlış olduğunu bildiğiniz ve sizin kardeşlerinizin ilgi alanlarına ters olarak bir güç kullanarak bazı şeyleri kabul ettirmeye çalışanlara meydan okuyun. Hiç kimse yanlız değildir. Birlikte olmanız gerekmektedir ve kalpten bildiğiniz gibi tüm engelleri beraber aşacaksınız, şu ana kadar bunu hayatınızın bir parçası olarak uysalca benimsediniz.

Tüm yozlaşmış kurumlar düşecek, onlar kitlelerin detaylı incelemeleri karşısında yaşamlarını sürdüremeyecekler. Onların saklanacak yerleri yoktur. Onların insanlık üzerindeki hain kontrolü etkisini kaybediyor ve çok yakında bir an olacaktır.

Veronica çok yorucu bir haftasonu geçirdi, beklenmeyen engellerle uğraştı ve yeni insanlarla tanıştı. Eğer şimdi onu serbest bırakırsam beni maruz görün, böylece dinlenmeye vakit ayırdığından emin olacağım. Heyecanlı zamanlar, arkadaşlarım. Güvenle ilerlememize izin verin.


Seni her zaman takdir eden Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.